Tele2 klienti nav vienīgie, kas iepriekšējā nedēļas nogalē saskārās ar tehniskām problēmām un nevarēja izmantot nepieciešamos pakalpojumus.

Arī Arlo drošības kameru, kas ar Bites un Tele2 gādību ir atceļojušas arī uz Latviju, lietotāji pagājušajā nedēļas nogalē nevarēja piekļūt savām kamerām, lai apskatītos savos īpašumos notiekošos. Tāpat nepieejams bija arī Arlo serviss un lietotāji nevarēja piekļūt arī savu kameru video ierakstiem. Diezgan čābīga situācija.

Problēma tika atrisināta dažu stundu laikā, taču Downdetector apkopotā informācija liecina, ka šis pēdējā laikā nav vienīgais Arlo pakalpojuma pārrāvums. Šis atgadījums ir tikai kārtējais apliecinājums tam, ka nopietnai drošībai ir jāizvēlas nopietni risinājumi un no Arlo (un tai līdzīgajiem) mājas lietotāju produktiem nevajag sagaidīt profesionāla līmeņa pakalpojumu.

Uzzini kā mums gāja testējot Arlo Go drošības kameru.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
16 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Kaspars Baradach

Nemaz nezināju ka tie pārcenotie produkti strādā caur svešiem serveriem. Lauku mājas uzraudzībai lietoju dlink sistēmu no vairākiem sensoriem, un kameru. Neviena down pa 3 gadiem. Paralēli vēl viena china ip kamera, ari strādā bez problēmām. Un viss kopā tas maksāja lētāk par vienu arlo :D

Kristaps Skutelis

Ko tu filmē ar to čainas kameru? Ķīnieši vēl nesūtīja pateicības epastus par to, ka interesants saturs? :)

Kaspars Baradach

hahah. Saubos ka tas ir interesants saturs, nav jau guļamistaba)))) un ja reiz sirgstam ar paranoju, tad ip novērošanas produkti vispār nav izmantojami, neviena ražotāja.

Uldis M.

Varbūt vari ieteikt alternatīvu – kas būtu spējīga darboties autonomi no mobilā tīkla uz akumulatora vismaz mēnesi bez uzlādes?

Kaspars Baradach

Varu ieteikt savilkt vadus, un lietot lētākus un tajā pašā laikā advancētākus risinājumus. Tam pašam dlink par 1 arlo cenu var saņemt kameru, sirēnu, kustību sensorus, T sensoru, vadāmus kontaktus Un bāzes staciju, caur kuru var ērti sakonfigurēt scenārijus.

Uldis M.

Tad kad būve tiks pabeigta, būs ar visiem vadiem saliktas kameras un sensori pa stūriem. Pagaidām aktuāli būs novērošanas funkcija no malas – uzraudzības nolūkos.

Kristaps Skutelis

Mobotix.

Mārtiņš Vācietis

Dahua

ProxyFromDeep

Promo bildē kamera pie koka ar samoreziem pieskrūvēta … emm… ai vah vah ..

Lapsinieks

kamera viegla, ceru, ka tikai mizā. cita risinājuma jau īsti nav

Kristaps Skutelis

Doh, varēja takš iekārt kaut kādā auduma jostiņā, kas izšūta ar latvju zīmēm.

Lapsinieks

vējā ļurkāsies… tik viegla ar nav.

Uldis M.

novērojums vietā! Vienīgi pēc bildes nav īsti pierādāms fakts ka tas ir īsts, dzīvs koks. varbūt iebetonēts baļķis, varbūt vispār mākslīgi veidota tekstūra…

Usinss

Neviens, ar smadzenēm domājošs uzņēmējs un cilvēks nekad neuzticēs videonovērošanas datus filmēt un pa taisno pārsūtīt caur internetu un glabāt tikai uz trešās puses serveriem un paļauties uz viņu servisa stabilitāti. Videonovērošanas nekad nav jābūt pieejamai no interneta ar atvērta porta palīdzību. Tikai caur VPN. Video jāglabā objektā un ir jātaisa rezerves kopijas ārpus objekta. Un uzminējāt , izmantojot VPN. IP kameras ir labas, kamēr signāls tiek sūtīts pa vadiem. WiFi kameras var neitralizēt ar modificētu garāžas vārtu pulti, ko depo var pa lēto nopirkt.

Kristaps Skutelis

Arlo kameras jau nav primāri paredzētas biznesiem.

Ilmārs

Iesaku uzlikt kameras imitāciju un beigt mocīties. Izcils biedēklis! Cik sēmušku ēdājus adidas trenūzenēs tā nav nobiedējusi.