Reklāma

BlackBerry izziņo Evolve un Evolve X viedtālruņus

Jaunākie raksti

BlackBerry tikko izziņojis divus jaunus Android viedtālruņus Evolve un Evolve X, kas sākotnēji nonāks Indijā, bet pēcāk tiem būtu jānonāk arī Eiropā, kaut gan par to nevaram būt droši. Evolve un Evolve X saņēmuši Android 8.1 Oreo operētājsistēmu un pamatīgus akumulatorus. Protams, Evolve un Evolve X ražojis Optiemus Infracom, kas ar BlackBerry zīmolu strādā Indijā.

BlackBerry Evolve un Evolve X tikuši pie 5.99 collu ekrāniem ar 2160 × 1080 izšķirtspēju, 64 GB atmiņas un 16 megapikseļu pašiņu kameras. Abiem viedtālruņu modeļiem ir arī pirkstu nospiedumu nolasītāji.

BlackBerry Evolve darbina Snapdragon 450 procesors kopā ar 4 GB RAM, viedtālrunim ir 4000 mAh akumulators un pat divas 13 megapikseļu aizmugures kameras. Viena no kamerām ir melnbalta, tādējādi to varētu salīdzināt ar Huawei un Leica viedtālruņu kamerām. BlackBerry Evolve cena būs ap 370 dolāriem.

BlackBerry Evolve X ir nedaudz ātrāks viedtālrunis ar Snapdragon 660 procesoru un 6 GB RAM. BlackBerry Evolve X ir 12 un 13 megapikseļu galvenās kameras, lai nodrošinātu optisko palielinājumu. BlackBerry Evolve X maksās ap 510 dolāriem.

Reklāma

2 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
2 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments

iekod sev mēlē… :D “tādējādi to varētu salīdzināt ar Huawei un Leica viedtālruņu kamerām”
ja kaut kas bļekberijam ir pilnīgā pakaļā, tad tās ir kameras. visīsāk un kodolīgāk izsakās šis vīrs https://www.youtube.com/watch?v=Olnd3t01Pic&t=148s

vai tad n reizes bankrotējušais uzņēmums vēl kaut ko ražo???

Reklāma
Reklāma
Reklāma