Reklāma

Jaunais MacBook Pro nespēj izmantot visu Core i9 procesora jaudu

Jaunākie raksti

Xiaomi laiž pārdošanā Mijia 610 L Rock ledusskapi

Xiaomi Ķīnā uzsācis pārdot Mijia Refrigerator 610 L Rock ledusskapi. Mijia Refrigerator 610 L Rock ledusskapim ir 20 nodalījumi...

Bentley saviem modeļiem ieviesīs “Azure” versiju īpaši komfortablai braukšanai

Luksusauto ražotājs Bentley paziņojis, ka savos modeļos tas ieviesīs "Azure" versiju - tas nav jauns modelis, bet gan aprīkojuma...

Tesla piesakās papildus zemesgabalam, lai paplašinātu rūpnīcu Berlīnē

Elektroauto ražotājs Tesla pieteicies iegādāties "Gigafactory Berlin" pieguļošo zemesgabalu, autoražotājam jau plānojot rūpnīcas paplašināšanās darbus. Šadas ziņas izplatījuši vācu...

Marks Zakerbergs: “Meta” metaversa projekts tuvākos piecus gadus izmaksās ļoti dārgi

Nav nekāds noslēpums, ka metaversa kā iekļaujošas virtuālās pasaules izveide izmaksās ļoti dārgi. Daudzi uzņēmumi, ieskaitot "Google", "Microsoft", "Meta"...

Vai un kā paaudzes īpatnības ietekmē finanšu paradumus?

Viena no jomām, kur diezgan labi var aplūkot atšķirības dažādās paaudzēs, ir finanses. Šobrīd, kad tehnoloģijas attīstās straujāk nekā...

Pēc ilgas muļļāšanās Apple beidzot izlaida atjaunotos MacBook Pro datorus un tie ir glīti un ne lēti. Tomēr ir vērts noskatīties zemāk izvietoto video, ja plāno iegādāties pašu jaudīgāko ar Core i9 procesoru aprīkoto datoru.

Jūtūberis Deivids Lī ir izveidojis uzskatāmu video, kurā salīdzina pagājušā gada MacBook Pro, kas aprīkots ar Core i7 procesoru ar šī gada modeli, kuru darbina Core i9 procesors. Jaunajam modelim ir klāt nākuši divi jauni procesora kodoli, tas tik tiešām noteiktos uzdevumos ir krietni ātrāks, tomēr pie lielākām slodzēm traki karst un izskatās, ka MacBook Pro korpuss gluži vienkārši nespēj tikt galā ar procesora radīto karstumu un tam nākas būtiski samazināt savu ātrumu.

Rezultātā sanāk, ka tiecoties pēc paša jaudīgākā MacBook Pro mēs iegūstam ierīci, kas fiziski nespēj attīstīt visu jaudu. Kas interesanti, NotebookCheck veiktā izpēte liecina, ka līdzīga problēma ir arī jaunajam MacBook Pro, kas aprīkots ar par kārtu zemāko Core i7 (8850H) procesoru.

Tas liek aizdomāties par Apple motīviem laižot šādas ierīces tirgū. Kompānija, kas savulaik par prioritāti uzstādīja savu produktu augsto kvalitāti tagad pārdošanā laiž ierīces zinot, ka tās nespēj darboties kā nākas? Kas notiek?

Reklāma

10 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
10 komentāri
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Elvis Meisters
19.07.2018 10:46

Tur jau pat slodzi nevajag, ja defaultā 42 grādi augšpusē korpusam. Un par šito cilvēki maksā 3k :D:D

Skābene
19.07.2018 10:46

:D Šitādas kļūdas jau tikai man var gadīties, ne jau Kristapam! :)
“tiecoties pēc paša jaudīgākā MacBook Pro mēs to iegūstam ierīci, kas fiziski nespēj attīstīt visu naudu.”

Viktors
19.07.2018 18:03
Reply to  Skābene

Tas gan :D

Nikolajs Andumins
19.07.2018 12:31

Nav jau vairs Džobsa laiki.

digitalk
19.07.2018 19:18

Džobsa laikā tika izlaisti MBP ar barokli, kurš nevelk pilnas noslodzes jaudu. viņa idejas vienkārši turpina plaukt un zelt.

azad
19.07.2018 15:58

Vai tad tagad kāds vispār par veiktspēju uztraucas?:D Galvenais, lai papīros viss izskatās pārliecinoši un tauta pērk!

KKTK
19.07.2018 19:05

Tāpēc ir i5 modelis

Rūdolfs Rancāns
20.07.2018 10:12
Reply to  KKTK

Tātad, lai datoru lietotu ir jāņem i5, bet i9 opcija ir tikai tāpēc, lai slaidšovā var ielikt ”up to 4.8ghz”, kuru varbūt var sasniegt ledusskapī vai aiz polārā loka?

KKTK
20.07.2018 16:08

Man šķiet, ka jebkurš modelis ar tačbāru ir bezjēdzīga opcija, kas tiek pirkta statusa pēc. Komplektā tam arī neizmantojami procesori. Ābols ir iepuvis.

Kristaps Skutelis
24.07.2018 21:00

Oi, cik interesant. Apple saka, ka pie šīs problēmas vainojams programmatūras gļuks un nu tas ir izlabots: Following extensive performance testing under numerous workloads, we’ve identified that there is a missing digital key in the firmware that impacts the thermal management system and could drive clock speeds down under heavy thermal loads on the new MacBook Pro. A bug fix is included in today’s macOS High Sierra 10.13.6 Supplemental Update and is recommended. We apologize to any customer who has experienced less than optimal performance on their new systems. Customers can expect the new 15-inch MacBook Pro to be up… Read more »

Reklāma