Pēc ilgas muļļāšanās Apple beidzot izlaida atjaunotos MacBook Pro datorus un tie ir glīti un ne lēti. Tomēr ir vērts noskatīties zemāk izvietoto video, ja plāno iegādāties pašu jaudīgāko ar Core i9 procesoru aprīkoto datoru.

Jūtūberis Deivids Lī ir izveidojis uzskatāmu video, kurā salīdzina pagājušā gada MacBook Pro, kas aprīkots ar Core i7 procesoru ar šī gada modeli, kuru darbina Core i9 procesors. Jaunajam modelim ir klāt nākuši divi jauni procesora kodoli, tas tik tiešām noteiktos uzdevumos ir krietni ātrāks, tomēr pie lielākām slodzēm traki karst un izskatās, ka MacBook Pro korpuss gluži vienkārši nespēj tikt galā ar procesora radīto karstumu un tam nākas būtiski samazināt savu ātrumu.

Rezultātā sanāk, ka tiecoties pēc paša jaudīgākā MacBook Pro mēs iegūstam ierīci, kas fiziski nespēj attīstīt visu jaudu. Kas interesanti, NotebookCheck veiktā izpēte liecina, ka līdzīga problēma ir arī jaunajam MacBook Pro, kas aprīkots ar par kārtu zemāko Core i7 (8850H) procesoru.

Tas liek aizdomāties par Apple motīviem laižot šādas ierīces tirgū. Kompānija, kas savulaik par prioritāti uzstādīja savu produktu augsto kvalitāti tagad pārdošanā laiž ierīces zinot, ka tās nespēj darboties kā nākas? Kas notiek?

Reklāma

10
Leave a Reply

avatar
6 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
Kristaps SkutelisKKTKRūdolfs RancānsdigitalkViktors Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
Elvis Meisters
Viesis
Elvis Meisters

Tur jau pat slodzi nevajag, ja defaultā 42 grādi augšpusē korpusam. Un par šito cilvēki maksā 3k :D:D

Skābene
Viesis
Skābene

:D Šitādas kļūdas jau tikai man var gadīties, ne jau Kristapam! :)
“tiecoties pēc paša jaudīgākā MacBook Pro mēs to iegūstam ierīci, kas fiziski nespēj attīstīt visu naudu.”

Viktors
Viesis
Viktors

Tas gan :D

Nikolajs Andumins
Viesis
Nikolajs Andumins

Nav jau vairs Džobsa laiki.

digitalk
Viesis
digitalk

Džobsa laikā tika izlaisti MBP ar barokli, kurš nevelk pilnas noslodzes jaudu. viņa idejas vienkārši turpina plaukt un zelt.

azad
Viesis
azad

Vai tad tagad kāds vispār par veiktspēju uztraucas?:D Galvenais, lai papīros viss izskatās pārliecinoši un tauta pērk!

KKTK
Viesis
KKTK

Tāpēc ir i5 modelis

Rūdolfs Rancāns
Viesis
Rūdolfs Rancāns

Tātad, lai datoru lietotu ir jāņem i5, bet i9 opcija ir tikai tāpēc, lai slaidšovā var ielikt ”up to 4.8ghz”, kuru varbūt var sasniegt ledusskapī vai aiz polārā loka?

KKTK
Viesis
KKTK

Man šķiet, ka jebkurš modelis ar tačbāru ir bezjēdzīga opcija, kas tiek pirkta statusa pēc. Komplektā tam arī neizmantojami procesori. Ābols ir iepuvis.

Kristaps Skutelis
Viesis
Kristaps Skutelis

Oi, cik interesant. Apple saka, ka pie šīs problēmas vainojams programmatūras gļuks un nu tas ir izlabots: Following extensive performance testing under numerous workloads, we’ve identified that there is a missing digital key in the firmware that impacts the thermal management system and could drive clock speeds down under heavy thermal loads on the new MacBook Pro. A bug fix is included in today’s macOS High Sierra 10.13.6 Supplemental Update and is recommended. We apologize to any customer who has experienced less than optimal performance on their new systems. Customers can expect the new 15-inch MacBook Pro to be up… Read more »