Dažāda veida hoverbordi un žiroskūteri kļūst arvien populārāki arī Latvijā un vismaz Rīgā jau relatīvi bieži sanāk redzēt, ka garām pabrauc kāds no šiem modīgajiem verķiem. Bet var arī saprast, jo šīs ierīces vairs nemaksā kosmosu, bet ļauj ātri un bez piepūles pārvietoties gan pa ceļiem, gan trotuāriem. Pirms kāda gada sanāca izmēģināt Ninebot hoverbordu un jāsaka, ka tā bija interesanta, pozitīva pieredze.

Šajās dienās varam lasīt, ka Ninebot Ķīnā ir izlaidis promo materiālus, kuros reklamē uzlabojumu komplektu, kas Ninebot ierīci padara par kaut ko līdzīgu kartingam. Komplekts sastāv no rāmja, krēsla, stūres, riteņiem un bremzēm. Izskatās interesanti, taču nekāda plašāka informācija pagaidām nav pieejama. Jāgaida 24. jūlijs, kad šis jaunums tiks izziņots arī ASV tirgū un tad noteikti būs lielāka skaidrība kā tas darbosies un cik tas maksās.

Pati ideja Ninebot ierīces padarīt par “kartingiem” nav jauna, jo neskaitāmi cilvēki ir mēģinājuši tās apvienot ar krēsliem.

Otrs interesants jaunums no Segway (kam pieder Ninebot zīmols) ir Segway Drift W1 elektriskās slidas. Tās droši izskatās pēc lieliskas iespējas ļoti ātri noraut uz mutes, jo kājas mums parasti ir divas un ja katra brauc uz savu pusi, tad rezultāts nav patīkams. Arī šis produkts tiks oficiāli prezentēts vēlāk, šoreiz IFA 2018 izstādē, kas rudenī notiks Berlīnē.

Reklāma

2
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
KKTKAleksis Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
Aleksis
Viesis
Aleksis

Es tak arī visu laiku saku – ko māžojas ar tām slēpēm, katra iet uz savu pusi un var nomaukt uz mutes. Ņem snowboarda dēli un brauc droši!

KKTK
Viesis
KKTK

Droši – lauz rokas vai ar seju pret zemi :D