Bloomberg vēsta, ka Adobe plāno savu jauno produktu attīstības stratēģiju un izlaidīs pilno attēlu apstrādes programmas Photoshop versiju iPad planšetdatoriem. Jaunums tiks izziņots jau oktobrī, kad Adobe rīkos savu MAX konferenci, bet fināla produkts būs pieejams nākamgad.

Adobe jau no 2012. gada savas programmas Creative Cloud ietvaros piedāvā kā abonēšanas pakalpojumu un tas ļāvis uzņēmuma peļņas rādītājiem augt gadu no gada.

Šobrīd Adobe iPhone un iPad lietotājiem piedāvā Photoshop Mix lietotni, ko var uzskatīt par pamatīgi atvieglinātu Photoshop ar ko var veikt tikai nosacītu attēlu apstrādi (salīdzinot ar pilno Photoshop versiju). Kā atzīst Adobe inženieri, iPad tehniski nu ir tik spēcīga ierīce, ka tā tehniski spēs darbināt šādu programmu. Protams, būs interesanti pavērot kā Adobe izveidos Photoshop iPad versijas lietotāja saskarni, jo skaidrs, ka tā nevar būt pavisam tāda pati kāda tā ir uz datoriem. Laiks rādīs.

Ar topošo Photoshop versiju lietotāji varēs pilnvērtīgi apstrādāt savas fotogrāfijas un darīt to no dažādām ierīcēm.

Skaidrs, ka Photoshop izlaišana uz iPad ļautu iedvest jaunu dzīvību arī astoņus gadus vecajam Apple planšetdatoru biznesam, jo tas būtu spēcīgs signāls, ka citi programmatūras giganti par šo platformu nav aizmirsuši.

Reklāma

1
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Fake Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
Fake
Viesis
Fake

Spēcīgs signāls?! Tas ir spēcīgs apgalvojums.