Displeju speciālists AOC izziņo pavisam jaunu monitoru sēriju V2, kas debitē ar trim 21.5”, 23.8” un 27” izmēru displejiem. Šie elegantie, īpaši plānie monitori ir aprīkoti ar IPS paneļiem, kas 3 malās atbrīvots no rāmja līnijām, ar Full HD (1920×1080 pikseļi) izšķirtspēju, piedāvājot plašus skatīšanās leņķus (178°/178°) un precīzas krāsas (72% NTSC gammas segums). Jaunais un inovatīvais bezmalu dizains paslēpj displeja rāmi aiz paneļa, piešķirot izskatam tīrību. Eleganto izskatu papildina īpaši plāns sānu profils (7,7 mm 21.5” un 23.6” modeļiem, 7,9 mm 27” modelim), to noslēdz tīrs, melns pārsegs bez jebkādiem izciļņiem vai ieliekumiem. Tikpat elegants un izturīgs metāla statīvs notur monitoru optimālā pozīcijā un ļauj regulēt slīpumu 20° diapazonā; vienlaicīgi tajā atrodas barošanas aprīkojums, austiņu ligzda un video signāla savienojumi. Monitori aprīkoti arī ar 5 ms reakcijas laiku, 75 Hz atsvaidzes intensitāti un AMD FreeSync tehnoloģiju.

Reklāma

Jaunā V2 sērija iemieso AOC inovatīvo pieeju monitoru dizainam, ko papildina lieliski vizuālie rādītāji. Sērija debitē ar monitoriem trīs izmēros : 21.5” 22V2Q, 23.8” 24V2Q un 27” 27V2Q. Visi šie modeļi ir aprīkoti ar IPS paneļiem ar bezmalu konstrukciju no 3 pusēm, tie nodrošina gan lielisku skatīšanās leņķi (178°/178°), gan labu krāsu precizitāti. 250 cd/m² spilgtums garantē labu redzamību gaišās vai saulainās telpās. V2 sērijas inovatīvais dizains izskatās kompakts un elegants. Šie displeji rada iespaidu, it kā attēls iekļautos telpā, jo to nenoslogo biezas malas vai smagnēja aizmugure. V2 sērijas elegantais profils ir tik plāns kā viedtālrunim (7.7 mm 21.5” un 23.8” modeļiem, 7.9 mm 27” modelim).

V2 sērijai ir 75 Hz atsvaidzes intensitāte, AMD FreeSync atbalsts un 5 ms reakcijas laiks, kas kopā piedāvā netraucētu spēlēšanu bez attēla “plēšanas” un raustīšanās. Apvienojot iespaidīgo izskatu un dizainu, dzīvās krāsās un spēlēšanas iespējās, V2 sērija ir ideāli piemērota studentiem, mājas un izklaides lietotājiem, kas vēlas lepoties ar saviem monitoriem. Digitālie ievadi, ieskaitot HDMI un DisplayPort, ļauj pieslēgt ne tikai galda un portatīvos datorus, bet arī dažādus izklaides avotus, piemēram, spēļu konsoles, dekoderus utt. Audio izvads ļauj pievienot arī austiņas vai ārējos skaļruņus.

Pateicoties impozantajai uzbūvei, V2 sērija ir piemērota arī publiskajām telpām, kur monitora ārējais dizains iegūst lielāku nozīmi. Kvadrātiskās pamatnes melnā, glancētā apdare, dobais metāla statīvs un pamata apmale, uz kuras atrodas OSD pogas – tas viss piešķir šiem displejiem augstākās klases sajūtu.

V2 sērija ir aprīkota arī ar inovatīvajām AOC tehnoloģijām, piemēram, Flicker-Free tehnoloģiju, kas regulē spilgtumu ar līdzstrāvu (DC), nevis PWM (Pulse Width Modulation) tehnoloģiju, vai Low Blue režīmu, kas samazina potenciāli kaitīgo zilo starojumu. Inovācijas turpinās ar “Clear Vision” tehnoloģiju, kas uzlabo Standard Definition (SD) satura dzidrumu, asumu un dzīvumu. Lai uzlabotu ražību, V2 sērija atbalsta viegli izveidojamas daudzmonitoru konfigurācijas – gan ar AOC ekrānu, gan programmatūru.

Atbalstot ilgtspējīgāku un zaļāku planētu, AOC V2 sērija ievēro arī EPA 7.0 prasības.

21.5” 22V2Q, 23.8” 24V2Q un 27” 27V2Q modeļos ir DisplayPort un HDMI kabeļi, tiem ir 3 gadu garantija, un tie būs pieejami 2018. gada jūlijā ar ražotāja ieteicamo mazumtirdzniecības cenu 139 EUR, 149 EUR un 209 EUR attiecīgi.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
4 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
KKTK

Es te atkal kladzināsu vienu un to pašu, bet kas tie LOŠi nav pamanījuši, ka daudzi jaunie datori ir ar USB-C? #lādēties_un_rādīt_bildi_kopā

y

Bet ja baroklis nevelk?

x

>rada iespaidu, it kā attēls iekļautos telpā, jo to nenoslogo biezas malas vai smagnēja aizmugure

vai tad skatoties uz attēlu, ir redzama monitora aizmugure? atkal jau kārtējie megapikseļi)

Elvis Meisters

flap flap flap flap