Garmin ir izziņojis vívoactive 3 Music GPS sporta pulksteņa modeli, kas spēj sevī uzkrāt līdz 500 dziesmām, lai tev nenāktos skrējienā stiept līdzi smagu un trauslu viedtālruni. Mūzikas iemānīšana vívoactive 3 Music sporta pulkstenī norit ar Garmin Express datora programmatūras palīdzību.

Garmin vívoactive 3 Music sadarbojas ar Bluetooth austiņām. Bluetooth austiņas gan nāksies iegādāties atsevišķi. Ja nepatīk vívoactive 3 Music iebūvētā mūzikas atskaņošanas lietotne, varēsi izvēlēties kādu citu no Connect IQ lietotņu veikala.

Garmin vívoactive 3 Music ir iebūvēts optiskais sirdsdarbības sensors, pulkstenī jau ielādētas 15 dažādu sporta veidu lietotnes. Tiek solīts, ka vívoactive 3 Music ar vienu uzlādi izturēs līdz 7 diennaktīm, bet sporta režīmā ar aktivizētu GPS – līdz 5 stundām.

Eiropas cena vívoactive 3 Music būs ap 300 eiro.

47 komentāri

 1. “lai tev nenāktos skrējienā stiept līdzi smagu un trauslu viedtālruni.”

  Šis man atgādina viena populāra cilvēka twitera ierakstu “kam radīts nevajadzīgs iPhone 5s izmērs”. Lai varētu ielikt kabatā ;)

  Bet ziņa interesanta. Cena liekas beidzot pieņemama uz Vivoactive

 2. Interesanti man kā vēsturniecei, kurš vēl mūsdienās vispār lieto mp3? Ja tur nav spotify vai kas līdzvērtīgs no tā ir visai maz jēgas

  • Ļoti ļoti daudzi joprojām lieto mp3. Tas ir kaut kas, kas tev ir, tieši tādā daudzumā un secībā kā gribi, nevis kaut kur mākonī. Kas šodien ir mākonī, rīt var nebūt. Tagad slinkums meklēt, bet ir vesela rinda mūziķu, kas ir pametuši spotifaju vilšanās dēļ – naudiņa tur ienāk smieklīgi maza. Ir jau uzmetums rakstam par šo, ar dažādu mūziķu argumentācijām un pat detalizētiem ienākumu atšifrējumiem.

   • Un par zagtajiem mp3 noteikti ienāk vairāk – nu nesmīdini. Pie tam, varbūtība, ka mūzika pazudīs teiksim no spotify mākoņa ir stipri mazāka kā varbūtība, ka kaut kas notiks ar Tavas ierīces atmiņu.
    Lūdzu nevajag runāt par lietām, par kurām nav sajēgas :)

    • Es saprotu, ka tev, kā cilvēkam, kam pirmā doma ir “nozagt” pilnīgi nav skaidras vairākas lietas: 1. Ne visur cilvēki zog. 2. Ne visi mūziķi ir atrodami spotify. 3. Aizbrauc uz Šveici vai Norvēģiju un paklausies mūziku onlainā. Ir ļoti daudz situāciju, kad mūzika atmiņā ir ērtāks risinājums.

     Kas tieši manis rakstītajā norāda uz sajēgas trūkumu?

    • Tu zini, cik ir jāmaksā par viesabonēšanas internetu Šveicē? :D Sēdi radio studijā un reklāmas pauzē raksti komentārus! :D Cik mīļi!

    • Jap. man diezgan bieži sanāk braukt uz Šveici – nerullē. Tur arī nemētājās katrā narvesena tipa iestādījumā datu simkartes par limonādes cenu kā pie mums.

    • Nu pēc būtības jau sanāk iedzīt to mūziku tālrunī. Bet, tas jau nav mans uzskats, ka vajag tā vai citādi: jautājums bija – vai daudz cilvēku izmanto mp3. Pēc mana novērojuma – ļoti daudz. Neredzu, kāds tam sakars ar sajēgu.

    • Nav obligāti jāapgrozās pirātu partijās. Man, par provi, ir milzīga legālu CD kolekcija (ok, es sava vecuma dēļ neesmu lietu mērs) un savus CD es varu iepiratizēt telefonā, ja vēlos :D
     Bet ja nopieni, tad mans iecienītākais mūziķis Fish, piemēram, tikai pirms mēneša (!) beidzot ir salicis savu daiļradi Spotifajā. Un jā, Spotify tiešām nevar atrast visu, ko gribās, ja vēlmes ir diezgan specifiskas. Arī mājās, piemēram, man būtu pamatīgi jāapgreido mana ļoti vecā, bet kvalitatīvā haienda stereosistēma, lai ērti klausītos par maksu to, ko esmu jau sapircis diskos.

    • Tajā vecuma grupā – 30-40, kur nav ierasts zagt un kuri klausās ne gluži mainstream mūziku. Un kur daudziem joprojām ir kompaktdiski un to atskaņotāji.

    • visiem liekulīgi raudošajiem par zagtajiem mp3 derētu atcerēties, ka šis pulkstenis nav ekskluzīvi izlaists nabadzīgajām valstīm ar augstu pirātisma līmeni. iTunes vai AmazonMP3 nav bankrotējuši, nemaz nerunājot par blāķiem ar CD, kas cilvēkiem stāv plauktos.

     Otrkārt, un galvenokārt, strīmošana ātri noēdīs bateriju. neviens nepirks pulksteni, kurš jālādē vairākas reizes dienā.

    • Bet vispār, kā strīmotāji iedomājas kaut ko strīmot šādā ierīcē. Tad tur līdzi būtu jāvazā telefons (neērti) vai arī pulkstenī jābūt iekšā telefons (nepraktiski). Kāreiz nav nekādas bēdas samest šādā sporta pulkstenī tos dažus albumus, miksus vai egrāmatas un doties skriet bez telefona. Nu vismaz man tā liekas.

    • Es gan neietu skriet bez telefona vai šīs funkcijas pulkstenī. Jo ja uz kāda šaurāka ceļa tevi notrieks Skābene, varēsi vismaz izsaukt ātro palīdzību.

    • Jā, tas ir viens no iemesliem kāpēc es nejustos komfortabli skriet ar mūziku ausīs.

    • Vēl jau ir mežs. Bet es nevaru iedomāties nomainīt putnu čivināšanu ar kādu mūziku.

    • Jā, protams, bet tas ierīci padarīs krietni rijīgāku (GPS izmantošanas gadījumā tas ir baigais mīnuss) un tādējādi arī izmēros krietni lielāku. Man nevajag ne vienu, ne otru. Proti, ne visi grib apkārt vicot ar dārgo Fēnixu izmēra verķiem uz rokas :)

 3. Bah, burtiski pirms pāris nedēļām nopirku gandrīz tādu pašu Vivoactive 3, bet bez mūzikas funkcijas. Un cena +/- tāda pati.

    • Nezinu kā pilsētā, bet pie dabas krūts jau tiešām mūzika neprasās.

    • Pofig, skrienot to mūziku nemaz tik ļoti nevajag un vīnogas arī vēl zaļas, teica lapsa… ;)

    • Kad sāksi skriet 45min+ …. Sāksi ņemt audio grāmatas, maizītes, klausīties TV šovus un vēl pat iemanīsies skatīties filmas skrienot

    • Jā, iespējams. Tik ilgi mani skrējieni vēl ir pavisam retos gadījumos. Audiogrāmatas vispār ir labs variants, vismaz laiks būs lietderīgi izmantots. OK, jādodas izskriet savu dienas devu :)

 4. Pirms 25 gadiem būtu paticis kā viegla alternatīva kasešu un CD pleijeriem :) Tagad vairs nav aktuāli. Nez, torentu serveri tajā pulkstenī var palaist?

    • Neesi pēdējā laikā guvis spēcīgu galvas traumu, iespējams, pret auto? Vnk brīnos, kur var būt degsme tik daudz ārprāta dzīt komentāros. Izstāst savu pieredzi!

     Par pašu viedierīci, spotifais šeit ni ni nebūs?

    • Protams dara, mūld komentāros 24/7. Un tā Tava dzīve paies, kamēr citi mirst no idiotu auto, kuru vadītāji šēz pie stūres izmantojot viedtālruni (iespējāms šēz kursorā), tikmēr Tu nomirsi šajā blogā… :D

    • dzīve nav mūžīga, mirs visi. es, tu, kurš agrā rīta stundā atskrēji uzrakstīt par 24/7 komentēšanu un pārējie manis apbrīnotāji. tāda nu ir dzīve.

    • Smejies vai raudi, bet man tieši vakar viens “skrējējs” kādus 800 metrus pa priekšu vilkās ar tamponiem ausīs un nedzirdēja, ka aiz viņa brauc mašīna EV režīmā. Lepni slāja pa ceļa vidu kā tāds briedis! Kad beidzot apnika aiz viņa vilkties, iedevu taurē, un šis no izbīļa veica tādu lēcienu uz grāvmalas pusi, ka pat olimiskajās spēlēs neko tādu neieraudzīsi. :)

    • Maloģec, parādīji, kas maksā “ceļu nodokli” un kam pienākas teritorija. Vispār varēja tak pa grāvi skriet.

    • abi kopā ar Lapsinieku būsiet no tiem idiņiem, kuru dēļ parastam šoferim pa tiesām (un pat psihoterapeitiem) jāstaigā?

    • netupī, citādi man sāk likties, ka vienkārši esi ļaunatminīgs gnīda.

    • katrs tekstā saskata ko savu. tu sajūsminies par “smalko” uzbraucienu Skābenei, ar kuru jūs te regulāri kašķējaties. es redzu idiota, kas ar “tamponiem” ausīs brien pa ceļa vidu un nečeko satiksmes situāciju, aizstāvību.

     ps. я не злопамятный. я просто злой и память у меня хорошая.

 5. Klau, audiofīli, izstāstiet praktisko pusi,lai saprotu:
  1.ausis sprauž šajā pulkstenī ar vadu? Vai lieto bluetooth? Vai laiž audio caur skaļruni?
  2.ja būtu spotify, tad jāmaksā vēl kādi 5-10€ par SIM GPRS,jo telefons mājās un wifi mežā/uz ielas neķer?
  Tātad 300€ pulkstenis, 10€ spotify/mēn, 5€ SIM/mēn. ,correct?

  No savas pieredzes, skrienu ar telefonu un aizmirstot austiņas,mūziku laižu no skaļruņa. Izskatās jancīgi,bet pofig. Pārsteidza,ka Mežparkā ir diezgan daudz vietu uz celiņiem,kur nav GPRS pārklājuma. Nekāda, ne 4G,ne 3G, citus Spotify neņem. Slēdzu FM radio uz telefona,bet tad gan vajag ausis ar vadu.

Ir ko teikt?