14. jūnijā notiks Liepājā pirmais IT pārstāvju tīklošanās pasākums ‘IT Waffle Meetup’. Tā iniciatori ir Liepājā strādājošie IT nozares profesionāļi. Tikšanās mērķis ir, ēdot gardas vafeles, veicināt IT sfēras pārstāvju iepazīšanos,  apmainīšanos ar pieredzi, kā arī vakara pavadīšana kopā ar līdzīgi domājošiem.

‘IT Waffle Meetup’,  kas turpmāk plānots, kā ikmēneša pasākums IT nozares pārstāvjiem, būs trīs satura bloki – pieredzes stāsti, neveiksmes stāsti (fuckup stories) un ierīču prezentācijas.

Pirmajā ‘IT Waffle Meetup’ par savu pieredzi pastāstīs programmētāja Agate Ambulte, kura pēc vairāku gadu darba vienā no Baltkrievijas vadošajām IT uzņēmumiem ir atgriezusies dzimtajā Liepājā.

Tturpinājumā elektronisko autostāvvietas pulksteņu jeb ‘Parkingtimer’ radītājs Sindijs Eizengraudiņš pastāstīs par jaunuzņēmuma veidošanā pieļautajām kļūdām un gūtajām mācībām.

Visa vakara garumā būs iespēja izmēģināt ‘WildWeel’ un uzdot jautājumus tā izstrādātājam Jānim Kozlovskim. Un tas viss, baudot vafeles.

Tikšanās notiks 14. jūnijā plkst. 18.00 ‘Coworking Liepaja’, Vecajā Ostmalā 24, 4. stāvā – jaunas iepazīšanās, foršas sarunas par IT un vafeles garantētas!

1
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Lapsinieks Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Lapsinieks
Guest
Lapsinieks

parīt cilvēki prasīs kur biji? Vafelē…