Apple pīlīte sākusi dēt mazāku skaitu zelta oliņu – Apple plāno šī gada laikā pārdot 80 miljonus iPhone viedtālruņu, kas ir 20% kritums pret pagājušo gadu. Jau gada sākumā tika baumots, ka Apple nācies samazināt pasūtīto komponenšu apjomu par aptuveni 20% līdz 30%.

Analītiķi uzskata, ka Apple pagājušajā gadā bija pārlieku optimistiski par iPhone 8 sērijas un iPhone X pārdošanas apjomiem, kas licis noliktavās uzkrāties komponentēm un jau gataviem viedtālruņiem. Apple arī pamatīgi pacēla cenu flagmanim iPhone X, kas būtiski atspēlējās pārdošanas apjomos.

Tiek uzskatīts, ka Apple šajā gadā turpinās izlaist uzreiz trīs iPhone modeļus. Divi dārgākie modeļi saņems OLED tipa ekrānus, kamēr lētākais no trijotnes vēl arvien izmantos LCD ekrānu. Šobrīd tikai iPhone X ir ticis pie Super AMOLED ekrāna.

7 komentāri

 1. Tos zudušos 20% stabili paņēmis Huawei. Paziņu lokā zinu vismaz 3 cilvēkus, kas izbijuši ābolisti, tagad paņēmuši Huawei un saka, ka esot viss forši.

  • Nu, loģiski, jo Huawei ir tik ļoti iedvesmojies no iPhone, ka tur gana daudz līdzību. Sanāk, ka lieto kaut ko kas izskatās pēc iPhone, bet darbojas ne tik labi :)

   • Kristap, man ir pamatotas aizdomas, ka tu joko un tā īstenībā nedomā:)

    Bet nu es tomēr vismaz uz brīdi pieņemšu, ka tavs komentārs atspoguļo tavus uzskatus. Tādā gadījumā tavs komentārs ir pilnīgi perfekts un pareizs.

    P.S. Es ieliku tavam komentāram plusu, jo patiešām uzskatu, ka precīzāk nevar pateikt kā tu:)

    P.P.S. Maucu dzert alu! Līdz nākošai reizei!

  • Arī pēc iPhone 6s plus esmu paņēmis Huawei P20 pro, un, neskatoties uz labo kameru, ekrānu utt., priecājos, ka atvērtajā līgumā pie LMT (varēšu pēc 5 mēnešiem tikt vaļā :), kaitina mikrolagi dažādās aplikācijās, pat Google photos skrullējas raustoties. Vecais iPhone strādā krietni plūdenāk. Un pat Xiaomi Mi A1 ar Android one, daudzās lietotnēs uzvedas labāk nekā Huawei high end.

Ir ko teikt?