Apple ir koriģējis lietotņu izstrādātājiem paredzētos noteikumus, lai izskaustu no App Store visas lietotnes, kas saistāmas ar tiešu un netiešu kriptovalūtu rakšanu. Jaunie noteikumi nosaka, ka lietotnes nedrīkst pārslogot ierīces, radot papildus silšanu un tērējot sistēmas resursus.

Tāpat lietotnēm Apple App Store liegts veikt sistēmu bremzējošas darbības fonā, kas arī pilnībā izslēdz kriptovalūtu rakšanu ar iPhone.

Reklāma

Lai arī ideja rakt kriptovalūtas ar iPhone skan… neizdevīgi, un no iOS ekosistēmas kriptovalūtu rakšanas lietotnes ir izmestas jau 2014. gadā, tomēr atrodas kāds, kas ievieto kriptovalūtu rakšanas skriptu iOS lietotņu parādītajās reklāmās. Tātad šobrīd (vismaz teorētiski) neviens nevarēs tava iPhone vai iPad resursus izmantot kriptovalūtu rakšanai fonā.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
14 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Skābene

Ja švaks dzelzis, tad jau nedrīkst rakt, citādi nokārsies! :D

Kristaps Skutelis

Kurš švaks? Tas, kas ir savus divus gadus priekšā konkurentiem?

digitalk

beidz fantazēt. pliks dzelzis ir turpat, kur konkurenti, tikai pašu izstrādāts.

Kristaps Skutelis

Nu, īsti nav gan. Vismaz ierīču izlaišanas brīdī pēdējos gados tas ir priekšā konkurentiem: https://hothardware.com/news/apple-a11-bionic-processor-crushes-challengers-benchmark-leak

Lapsinieks

ai nu beidz. paskaties tajā tabuliņā, ar cik veciem androīdiem tiek salīdzināts

Kristaps Skutelis

Ar visiem aktuālākajiem, kas bija šobrīd aktuālo iPhone izlaišanas brīdī.

Lapsinieks

ā. piemēram Mate 8… 2015!!!! gada telefons

Kristaps Skutelis

Atkal gribas pastrīdēties tikai pastrīdēšanās pēc?

Lapsinieks

nē. vnk tajā sarakstā puse ir vairāk gadu vecāki par iphonex modeli

digitalk

tu neņem vērā, ka Apple ir nospļauties uz procesora izmaksām un energopatēriņu – pircējs norīs. tas ir tāpat, kā salīdzināt jaudas i7 (Apple) un i3 (Qualcomm). Qualcomm nevar atļauties taisīt tik dārgus un rijīgus čipus.

Kristaps Skutelis

Nepiekrītu abos punktos. Izmaksas ir svarīgas, jo no gala produkta tomēr ir jāspēj smuki nopelnīt. Tāpat ir svarīgs arī energopatēriņš – ierīces paliek arvien plānākas, bet to vienu darbības dienu tāpat jādabū rokā.

Un Qualcomm var atļauties taisīt tādus čipus kādi tam šķiet optimāli no izmaksu un vajadzību viedokļa. Tie, kam nav naudas, izmanto Mediatek risinājumus.

digitalk
Kristaps Skutelis

O, beidzot kāds sakarīgs komentārs šajā diskusijā. Paldies! :)

garaisezis

telefonam vienam pašam varūt jauda nav liela, bet ja to draņķa aplikāciju ielādē pāris tūkstoši un vairāk, kopā jau sanāk neslikta rakšanas mašīna priekš īpašnieka kuram par to nav nekādu izdevumu.