Reklāma

Krievija pieprasa no Apple App Store izvākt Telegram lietotni

Jaunākie raksti

Motorola viedtālrunis varētu būt pirmais, kas būs aprīkots ar 200MP izškirtspējas kameru

Septembra sākumā Samsung izziņoja pirmo 200MP izšķirtspējas viedtālruņu kameru ISOCELL HP1. Ir parādījusies informācija, ka tieši Motorola radīts viedtālrunis...

Mazda: Elektroauto un sintētiskajām degvielām ir vieta nākotnē

Mazda Eiropas pētījumu un izpētes nodaļas direktors Kristiāns Šulce norādījis, ka ka sintētiskajām jeb e-degvielām nākotnē ir vieta līdzās...

Indijas valdība gatavojas aizliegt privātās kriptovalūtas un ieviest savu digitālo valūtu

Šķiet, ka Indija vēlas sekot Ķīnas piemēram un arī aizliegt kriptovalūtas. Taču ar dažiem izņēmumiem. Piemēram, Indija apsver ļaut...

Vācijas jaunā valdība vēlas līdz 2030. gadam pārtraukt ogļu izmantošanu

Pirms pāris dienām tika panākta vienošanās par Vācijas jauno valdību, un, šķiet, ka pie vadības grožiem atradīsies cilvēki, kuri...

Apple iPad 10.2 (2021) planšetdatora apskats

Šī gada rudens mums atkal atnesa jau diezgan pierastus jaunumus no Apple, un 14. septembrī, reizē ar jaunāko iPhone...

Krievija esot pieprasījusi Apple izņemt Telegram lietotni no App Store lietotņu veikala, jo Krievijai it nemaz neveicas ar Telegram darbības bloķēšanu valstī. Protams, nekas tāds netiek prasīts Google, jo Android lietotnes uzstādāmas ne tikai no Play veikala.

Vēl aprīlī tiesa lēma, ka interneta pakalpojumu sniedzējiem ir jābloķē Telegram darbību, bet tas pārvērtās par haosu, jo Telegram bloķēšana vienlaikus nobloķēja ar citu servisu (tai skaitā maksājumu un norēķinu) darbību. Tiek lēsts, ka šobrīd izdevies samazināt Telegram pieejamību tikai par 15%.

Krievijai ir zobs uz Telegram, jo uzņēmums atteicās nodrošināt piekļuvi pie lietotāju sarakstes Krievijas tiesībsargājošajām iestādēm. Telegram bija pirmā no lielajām saziņas lietotnēm, kas uzsāka šifrēt lietotāju saziņu. Tikai pēcāk to pārņēma WhatsApp un citas lietotnes.

Pagaidām nav zināms, vai Apple pakļausies spiedienam, izņemot no Krievijas App Store Telegram lietotni.

Reklāma

13 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
13 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments

Kā teica Putlers – Vienīgais ko viņi dabūs ir ēzeļa ausis! :D

tak labāk uzreiz prasītu apple lai nobriko visus krievijā darbinātos aifonus. problem solved.

Bet kad puspasaule pieprasīja lai Krievija izvāc zaļos cilvēciņus no Ukrainas, tad nekā!

Grūti saskatīt sakaru ar Ukrainu… gribētu teikt, ka nesalīdzināmi. Ja pakļaujas amīšu propogandai, tad tā var domāt un teikt.

rīt būs vēsāks, pacieties

Nevajag būt tik tuvredzīgam, doma ir par krievu mentalitāti. Viņiem patīk domāt, ka var darīt, ko grib un nerēķināties ar citiem. Šajā gadījumā es ceru ka Apple viņiem iebaros viņu pašu attieksmi un neko neņems ārā. Un priecē Telegram nostāja.

Ar lāpstu pa pieri kremlini dabūs nevis Telegram ārā no apstores. Lai aizliedz Krievijā lietot aifonus, nošauj visus savus aifonu lietotājus un pāriej uz jeb…fone vai kā to brīnumu sauca. Tas būtu īsti viņu stilā.

Man šķiet šī ir tā situācija, kad Apple varētu piekāpties, jo reģionālos ierobežojumus parasti visi servisi ievēro bez liekām diskusijām, un šis, būtībā, tāds arī ir.

Cik lasīju, viņi arī no Google vēlas to pašu.

kad ierēdņi (un pārējie) mainīs aifonus uz nākamo modeli, viņi tak nevarēs dabūt telegramu un ko vēl pagūs nobloķēt līdz tam laikam. ja uz trubas nedarbojas tas, pie kā cilvēks ir pieradis, tad iekārta sāk pārvēsties par status dzelzs gabalu. protams, viens telegrams nebūs salms, kas salauzīs kamieļa kupri, bet tas jau tik laika jautājums, kad krievijā sāks mazāk pirkt gadžetus, jo tos nevar pilnvērtīgi izmantot.

Kas traucē nomainīt reģionu app storē?

Nogriezīs pieeju servisiem kā Ķīnā un sāks sūtīt uz zonu visus, kas izmanto VPN bez pētīšanas kas un kā un ar to prieki viņiem beigsies.

Ar to arī vajadzēja sākt, savādāk apliecina tikai savu muļķību.

Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: