Viedtālruņos pēdējo mēnešos nonāk arvien prasīgākas spēles – Free Fire, PUBG un Fortnite, kas licis sasparoties viedtālruņu izstrādātājiem. Iepriekš jaudīgākais geimeru viedtālrunis bija Razer Phone, bet ASUS ROG Phone vēlas ieņemt tā vietu.

Computex norises laikā izziņots ASUS ROG Phone, ko darbina Android operētājsistēma. ASUS ROG Phone saņēmis pat aktīvu dzesēšanas sistēmu, klāt piepērkama arī dokstacija, kas nodrošina otra ekrāna funkcionalitāti.

ASUS ROG Phone ir Snapdragon 845 procesors, kuram palielināta takts frekvence no standarta 2.8 GHz līdz 2.96 GHz. Viedtālrunim ir 6.0 collu AMOLED 2160 x 1080 ekrāns ar HDR atbalstu, turklāt ekrānam ir 90 Hz attēla atsvaidzes ātrums. Razer Phone ir 120 Hz ekrāns, bet tas ir veidots IPS tehnoloģijā. ASUS ROG Phone būs 8 GB RAM, bet par atmiņu ietilpībām pagaidām nekas nav zināms. Viedtālrunim būs 4000 mAh akumulators.

ASUS ROG Phone saņēmis pilnu saderību ar ASUS Aura Sync – varēsi midžināt iebūvētās LED RGB gaismiņas kopā ar ASUS ROG galddatora aksesuāriem. ASUS Aura Sync nodrošinās līdz piecu ASUS ROG Phone viedtālruņu gaismiņu sinhronizāciju.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
6 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Falks

varēja vismaz ielikt pāris papildus hardware pogas uz malas, lai ar rādītājpirkstiem var šaut, tēmēt, lēkt utt.

Jānis V

Uz aparāta ir divas pogas. Tās gan uz kaut kāda gaisa principa

Janis Krukovskis

Ja saproti krievu valodu, vari iečekot ļoti labu apskatu, kas pieejams YT: https://www.youtube.com/watch?v=BSJFr90BB9k&feature=share

Jānis V

Par cenām arī varēja kaut pāris vārdiņus uzdrukāt

Uldis

LMT sāk piedāvāt šo telefonu ;)

Kristaps Skutelis

Redzēju. Mēs tagad aktīvi medījam šo telefonu uz testu, kamēr uz rokām arī ļoti līdzīgais Razer telefons.