Viedtālruņos pēdējo mēnešos nonāk arvien prasīgākas spēles – Free Fire, PUBG un Fortnite, kas licis sasparoties viedtālruņu izstrādātājiem. Iepriekš jaudīgākais geimeru viedtālrunis bija Razer Phone, bet ASUS ROG Phone vēlas ieņemt tā vietu.

Computex norises laikā izziņots ASUS ROG Phone, ko darbina Android operētājsistēma. ASUS ROG Phone saņēmis pat aktīvu dzesēšanas sistēmu, klāt piepērkama arī dokstacija, kas nodrošina otra ekrāna funkcionalitāti.

ASUS ROG Phone ir Snapdragon 845 procesors, kuram palielināta takts frekvence no standarta 2.8 GHz līdz 2.96 GHz. Viedtālrunim ir 6.0 collu AMOLED 2160 x 1080 ekrāns ar HDR atbalstu, turklāt ekrānam ir 90 Hz attēla atsvaidzes ātrums. Razer Phone ir 120 Hz ekrāns, bet tas ir veidots IPS tehnoloģijā. ASUS ROG Phone būs 8 GB RAM, bet par atmiņu ietilpībām pagaidām nekas nav zināms. Viedtālrunim būs 4000 mAh akumulators.

ASUS ROG Phone saņēmis pilnu saderību ar ASUS Aura Sync – varēsi midžināt iebūvētās LED RGB gaismiņas kopā ar ASUS ROG galddatora aksesuāriem. ASUS Aura Sync nodrošinās līdz piecu ASUS ROG Phone viedtālruņu gaismiņu sinhronizāciju.

6
Leave a Reply

avatar
3 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
Kristaps SkutelisUldisJanis KrukovskisJānis VFalks Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Falks
Guest
Falks

varēja vismaz ielikt pāris papildus hardware pogas uz malas, lai ar rādītājpirkstiem var šaut, tēmēt, lēkt utt.

Jānis V
Guest
Jānis V

Uz aparāta ir divas pogas. Tās gan uz kaut kāda gaisa principa

Janis Krukovskis
Guest
Janis Krukovskis

Ja saproti krievu valodu, vari iečekot ļoti labu apskatu, kas pieejams YT: https://www.youtube.com/watch?v=BSJFr90BB9k&feature=share

Jānis V
Guest
Jānis V

Par cenām arī varēja kaut pāris vārdiņus uzdrukāt

Uldis
Guest
Uldis

LMT sāk piedāvāt šo telefonu ;)

Kristaps Skutelis
Kursors.lv
Kristaps Skutelis

Redzēju. Mēs tagad aktīvi medījam šo telefonu uz testu, kamēr uz rokām arī ļoti līdzīgais Razer telefons.