Reklāma

„Dell” jaunumi spēlniekiem: atjaunināts „Dell” un „Alienware” klāsts, e-sporta attīstība

Jaunākie raksti

Star FM “Zoopastas” tehnoloģiju rubrika #489 (01.12.2022)

1. decembra radio Star FM rīta programmas Zoopasta tehnoloģiju rubrikas ieraksts. Šoreiz ciemos VAS "Elektroniskie Sakari" pārstāvji un runājam...

Intel NUC 12 Pro Mini PC (NUC12WSKi5) apskats

Intel ir viens no retajiem ražotājiem, kas vēl arvien cenšas noturēties izmēros mazo datoru segmentā. Pavisam nesen tika izziņoti...

Lamborghini iepazīstina ar unikālo Huracan Sterrato modeli

Itāļu superauto ražotājs iepazīstinājis ar ļoti unikālu, īpašu modeli - tas ir Huracan Sterrato. Īpašu to padara fakts, ka...

Budžeta klases Android planšetdators Nokia T21 kopš izziņošanas kļuvis tikai dārgāks

HMD Global izziņoja budžeta klases Android planšetdatoru Nokia T21 vēl septembrī IFA 2022 norises laikā. Tobrīd HMD Global solīja,...

Masks apgalvo, ka pilnībā uzkrauts Semi kravas auto ar vienu uzlādi nobraucis 800 kilometrus

Elektroauto ražotāja Tesla vadītājs Īlons Masks apgalvo, ka elektriskais Semi kravas auto nupat testos veicis 500 jūdzes jeb 800...

„Alienware” un „Dell” izlaiž tirgū jaunus „Windows 10” spēļu klēpjdatorus ar jaunākajiem astotās paaudzes procesoriem „Intel®Core”. Tie sniegs lietotājiem nozīmīgas pārmaiņas salīdzinājumā ar iepriekšējo paaudžu modeļiem un turpinās „Dell” centienus visiem piedāvāt pašu labāko spēļu pieredzi. Turklāt uzņēmums debitē ar „Dell G Series”, tādējādi modernizējot„Dell Gaming” preču sēriju, un prezentē klēpjdatorus „Inspiron G Series”. Šis datoru komplekts ir izstrādāts spēlniekiem, kas dod priekšroku produktivitātei un nevainojamai spēļu pieredzei.

Turpinot jau vairāk nekā desmit gadus ilgo darbību e-sporta jomā, „Alienware” veido jaunas partnerattiecības ar organizācijām „NBA 2K League”, „Miami HEAT” un „Misfits Gaming”, kā arī sāk sadarboties ar „Team Liquid”, lai iepazītu Ziemeļamerikas e-sportam vēl nezināmo teritoriju.

„Mēs esam PCspēļu pasaules vēstnieki,” apgalvo „Alienware” un „Dell Gaming” viceprezidents un vadītājs Franks Azors. „Paplašinādami „Alienware” iekārtu inovāciju robežas, izstrādādami sistēmas labākajiem un konkurētspējīgākajiem mūsdienu spēlniekiem un līgām, kā arī pilnveidodami visiem pieejamo G sēriju, mēs visu līmeņu spēlniekiem piedāvājam spēlēt tik labi, cik vien iespējams.”

Vēl jaudīgāki „Alienware 15” un „Alienware 17”

„Alienware 15” un „Alienware 17” piedāvās sešas jaunas platformas ar visjaudīgāko procesoru „Intel Core i9”, kas darbojas satriecošā 5 GHz ātrumā. Izstrādātāji skaidro, ka šādus panākumus ir izdevies gūt, būtiski pārveidojot „Alienware” klēpjdatoru dzeses sistēmu, sākot ar ventilatoriem un beidzot ar siltuma izkliedes radiatoriem. Abās šajās iekārtās ieviestie jauninājumi par 10 procentiem paaugstinās produktivitāti, kā arī ļaus gūt vēl raitāku AAA spēļu un virtuālās realitātes pieredzi.

Par paātrinātās sistēmas uzraudzību un iespējām ir atbildīga programmatūra„Alienware Command Center”. Tagad tā ļaus lietotājiem izveidot spēļu profilus, kas iegaumēs ne tikai spēļu, bet arī aparatūras un aksesuāru iestatījumus, piemēram, aktivizējot vēlamo profilu, tiks automātiski modificēta grafika, paātrināta procesora darbība, nomainītas krāsas jebkurā no 13 piedāvātajām tastatūras apgaismojuma zonām un datora elementos, tādējādi sniedzot iespēju izvēlēties no 16,8 miljoniem krāsu, utt.

Abi jaunie klēpjdatori ir pieejami pelēkā un melnā krāsā.

Optimāla varianta meklētājiem — „Dell G Series”

Taupīgākiem spēļu cienītājiem patiks atjauninātie budžeta klases klēpjdatori „Dell G Series” — „Dell” sāk paplašināt „Windows 10” spēļu datoru piedāvājumu.

Modeļi „Dell G3” un „Dell G5” būs pieejami par visnotaļ pievilcīgu cenu, tiem būs variācijas ar atšķirīgu ekrāna lielumu un konfigurāciju.

„Dell G3 15” kļūs par vienu no plānākajiem šīs sērijas spēļu klēpjdatoriem (korpusa biezums nepārsniegs 23 mm) ar astotās paaudzes procesoriem „Intel Core” un diskrēto grafikas kartiNVIDIA GTX 1050. Būs arī modifikācija „Dell G3 17” ar 17 collu ekrānu, kurai būs iespējams izvēlēties grafikas procesoru NVIDIA GTX 1060. Modelim „Dell G5 15” būs jaudīgāks procesors, ekrāns ar 4K UHD izšķirtspēju un iespēja uzstādīt vairākus datu diskus. Modeļus „G3 15” un „G3 17” varēs izvēlēties melnā vai zilā krāsā, bet „G5 15” — melnā vai sarkanā krāsā.

Jaunas e-sporta partnerības

„Dell” kļūs par „NBA 2K League” oficiālo datoraparatūras partneri. „Alienware” savu datorspēļu klāstu un 11 gadu e-sporta pieredzi piedāvās līgā „NBA 2K League”, kur uzņēmuma tehniskās iekārtas tiks izmantotas studijas klātienes pieredzei līgas sacensību laikā.

Arī „Miami HEAT” un e-sporta organizācija „Misfits Gaming” nesen izvēlējās „Alienware” tehnoloģiju: „Misfits” spēlētāji trenēsies, izmantojot visus „Alienware” rīkus, tostarp galddatorus „Alienware Aurora”, klēpjdatorus „Alienware 15”, monitorus „AW2518H 240 Hz”, kā arī „Alienware” tastatūras un peles.

Savukārt martā „Alienware” un „Team Liquid” atvēra pirmo e-sporta mācību iestādi „Alienware Training Facility”. Šī spēļu svētnīca vairāk nekā 700 kvadrātmetru platībā ir izveidota, lai vienkāršotu augsto tehnoloģiju mācību metodes, kādas tiek piedāvātas tradicionālajiem sportistiem. Šī vieta būs „Team Liquid” jaunā Ziemeļamerikas galvenā mītne, kas dažādas sacensību komandas vienos ar pastāvīgi pieejamiem sporta psihologiem, uztura speciālistiem un analītiķiem. Ik dienas vairāk nekā 40 šīs iestādes darbinieku un spēlētāju varēs sadarboties, kā arī izmantot „Dell” un „Alienware” tehnoloģijas.

Uzņēmums plāno kopā ar „Team Liquid” līdz 2018. gada beigām Nīderlandē izveidot otru šādu mācību centru, kas vienlaikus kļūtu par „TeamLiquid” galveno mītni Eiropā.

18 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
18 komentāri
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Kartupelis3
27.04.2018 12:31

2018. gads..gaming…GTX1050…OMG

Janis Krukovskis
30.04.2018 03:24
Reply to  Kartupelis3

Paskaties, ko tirgus pieprasa un tad brīnies. GTX1050 ir izteikti lielākā tirgus daļa.

digitalk
30.04.2018 16:50

nevis tirgus pieprasa, bet pircējs var atļauties.

Janis Krukovskis
01.05.2018 00:36
Reply to  digitalk

Nepiekrītu. Mums liela daļa iPhone lietotāju arī nevar atļauties nopirkt to telefonu. Un?

Jusifs
01.05.2018 01:38

Izlasi, ko “digitalk” uzrakstīja un tad komentē.
Vai jūs abi kopā kaut, ko lietojiet?

Janis Krukovskis
03.05.2018 09:54
Reply to  Jusifs

Jusifs, nesatraucies tik traki! Es sapratu digitalk domu, bez nepieciešamības izvērst skaidrojumus par jēdzieniem. Šķiet, viņš manu domu arī.
Šķiet, Tevi vienkārši interesē, ko kurš “lieto”, “pīpē”. :D Tā nu Tev stāstīs.

Jusifs
01.05.2018 01:37
Reply to  digitalk

Tirgus pieprasa un pircējs var atļautes ir viens un tas pats, proti tirgus=pircējs. Ko Tu pīpē? :D

digitalk
01.05.2018 05:05
Reply to  Jusifs

“tirgus pieprasa” ir marketologu iedomātais, “pircējs var atļauties” ir reālā pirktspēja.

Kartupelis3
01.05.2018 08:08
Reply to  digitalk

Arī tie marketologi saprot, ka tās ir nošķiramas lietas, tomēr tās ir saistīta – ja gribēs, tad arī meklēs veidu kā nopirkt.. Bet mums nevajag nemaz tik ļoti strīdēties. Atkal jau gandrīz gadu atpakaļ Lenovo tieši bija līdzīgas koncepcijas dators.. Legion, kuram bija pieejamas gan 1050, 1050ti (jau jēdzīgāk) un 1060 kartes. Man nav nekādu kvantitatīvu datu, bet 1a.lv internetveikalā (sory Dateks – lūdzu savus datus studijā :) ) grupējot pēc “piktākā”, redzams, ka pērk abas divas, pirmie divi pirktākie modeļi pat ar 1060. Tātad mans secinājums ir, ka ir gan pieprasījums gan pirktspēja pēc ABIEM variantiem. Hey – man… Read more »

Janis Krukovskis
03.05.2018 10:07
Reply to  Kartupelis3

Lai arī 1a.lv nenoliedzami ir viens no tirgus līderiem, tomēr, tas nav vienīgais lielais tirgus spēlētājs. Bez tam, Tu neņem vērā to, ka ar DOS mašīnu tirgošanu ne visi pārdevēji īpaši aizraujas, plus, aizvien vairāk ir loģiski domājošu cilvēku, kas izvēlas OS nezagt, bet iegādāties jau kopā ar produktu. Šis Tavs konkrētais piemērs nav īsti rādītājs saistībā ar reālo situāciju GTX tirgū. GTX1050 pietiek darbināt joprojām populārās CS un LOL. Dažs labs vēl pamanās PUBG spēlēt cik nu labā kvalitātē tas ir iespējams. Tie, kam spēles ir nopietnāks hobijs, tie, visdrīzāk, nepirks neko vājāku par GTX1070, ar domu, ka tuvākajiem… Read more »

Kartupelis3
03.05.2018 12:33

Labi, es jau teicu, ja 1a nav ideāls datu avots.. bet ko īsti tu liec pretī? Tad tiešām saki, ka neinteresē ļaudīm gaming datori ar vairāk kā 1050? Un tiešām liekas ok mārketinga stratēģija uz ekrāniem salikt spēles, kas, ne tikai nav iznākušas, bet arī uz konkrētiem aparātiem visdrīzāk arī kaut cik normāli nemaz neies?

Es ar piekrītu ka forši ir nezagt, bet 1a gadījums parāda ka vismaz lv labāk čali nozags win, bet vismaz 1060..

Janis Krukovskis
03.05.2018 13:23
Reply to  Kartupelis3

Tā “ieekonomētā” jeb nozagtā summa noteikti neatsver cenas starpību starp divām grafikām. Domāju, ka šeit noteikti nav runa par to, vai interesē jaudīgāki dzelži. Kā iepriekš minēju, es drīzāk pieņemu, ka pērkot tehniku, cilvēki mēdz domāt īstermiņā, tāpēc pamata izvēle ir balstīta uz produkta cenu. Pieņemu, ka vienai daļai ar 1050 pilnīgi pietiek, vēl viena daļa ir gatavi sadzīvot ar 1050, jo, iespējams neatļaujas tērēt lielas naudas spēļu iegādei – spēlē to, kas bezmaksas vai iegādājams pa lēto, piemēram, tas pats CS. Jāņem vērā arī tas, ka vienai daļai gala lietotāj ir sīkie, kam datoru pērk vecāki, kam savi apsvērumi,… Read more »

Kartupelis3
03.05.2018 14:36

Starpība starp 1050 un 1060 modeļiem tieši bik virs 100 eur…aptuveni win cenā.. protams zog arī ar 1050 :)

Nu redz, man bija vismaz kkāds pētījums.. bet, lai jau DELL veicas- cerams, ka vini zin ko dara un gan jau patērētājs nav tik stulbs, ka paķers tikai tāpēc ka smuks bilžuks un rakstīts “gaming” bet reāli čiks vein ir..Mani satrauc tikai tik daudz ka, normālu datoru nepieejamība kopumā neattīsta t.sk. spēļu kvalitāti- piem. cerams Tomb Rider tiešām nenoreducēs līdz 1050 līmenim..

Jusifs
01.05.2018 16:14
Reply to  digitalk

Kā Tu nodefinēsi “pircējs var atļauties” 21. gadsimtā?

Kartupelis3
30.04.2018 20:06

Labi, es saprotu, ka lielākajai daļai nevajag neko vairāk par 1050.., it sevišķi jau DELL, kas šķiet orientējas uz productivitu un bussiness.. bet te iet runa par Gaming.. vismaz kā opciju ielikt vismaz 1060? Man pašam ir 1050 pagājušā gada sākuma laptopā un nu tā geimošana, lai arī iespējama, tiešām ir padraņķīga.. skumji, ka paiet vairāk kā gads un tiek piedāvāta MAX tāda pati karte (aptuveni tikpat lielā laptopā)

Jusifs
01.05.2018 01:46
Reply to  Kartupelis3

Izlasi taču rakstu, tur skaidri un gaiši rakstīts, ka ir pieejama gtx1060, un 1050tā ir paredzēta “taupīgajiem” geimeriem.

P.s.
Un, ko Tu lieto? :D

Kartupelis3
01.05.2018 07:58
Reply to  Jusifs

Domāts par 15″… Piekrītu, vajadzēja to man norādīt. Šajā gadījumā 17″ likās pati par sevi nedaudz pretrunīga koncepcija – plāns, smuks…17″? Ja dabūjiet zem 2 kg un bez apmalēm, varbūt.. Resp automātiski biju nofiltrējis 17″ nost – tāpēc tāds komentārs. T.i. ja interesē, nevis vnk no tvneta nespēj pārslēgties..

x
01.05.2018 10:08

Jaunas e-sporta partnerības – pērkot geimeru kompi, dāvanā triju mēnešu abonements sporta zālē)

Reklāma