Baumas norāda uz Google kārtējo vēlmi kaut ko pamainīt pieejamajos servisos. Ja šobrīd Google ļoti aktīvi žonglē ar dažādiem saziņas servisiem (Allo, Android Messages, Duo, Hangouts, Supersonic Fun Voice Messenger, Voice, Google Talk), sataisot pamatīgu jucekli, tad pavisam drīz haosam pievienosies Google izveidotie mūzikas straumēšanas servisi.

Baumu avoti stāsta, ka Google grasās attīstīt YouTube Remix, kas būs konkurents Apple Music un Spotify. Visticamāk, YouTube Remix aizstās Google Play Music jau līdz 2019. gada sākumam.

Nejaukākais ir tas, ka Google patīk uzspiest savus servisus, liekot tos obligāti ielādēt viedtālruņu ražotājiem, bet pēc tam servisi tiek pamesti. Ja tev ir pāris gadus vecs Android viedtālrunis, tas, visticamāk, ir pilns ar lietotņu līķiem. Protams, pastāv iespēja, ka YouTube Remix tiks izlaists kā Google Play Music atjauninājums.

5
Leave a Reply

avatar
2 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
KrotowPffdel Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Krotow
Guest
Krotow

Nelietoju Play Music un šaubos vai lietošu Remix. Iespēja legāli atinstalēt visus šos Play Music, Play Books, Play Video u.tml. gan ļoti noderētu, tā draza kopā aizņem pārsimts MB :(

del
Guest
del

Atkarībā no telefona modeļa ir iespējams pilnībā atbrīvoties no google servisiem. Ja ir kompis un taisnas rokas, tad tāds google play simtu gadu nav vajadzīgs.

Pieļauju, ka remix arī pēc pāris gadiem aizies nebūtībā. Tas tomēr nav tas pats youtube.

Krotow
Guest
Krotow

Tas būtu mazliet par traku. Play kā aplikāciju veikals ir Ok. Taču pievienotā mediju tirgošanas draza man personīgi nav vajadzīga.

Pff
Guest
Pff

A garantija? Cik zinu samsung nepatīk ja rokās pa system partīciju

Krotow
Guest
Krotow

To var atrisināt ar piespiedu līdzekļiem. Korejā pirms gada Samsung lika iedot iespēju atinstalēt pievienotās aplikācijas, kas neietekmē sistēmas darbību. ES un ASV ir jādara tas pats un attiecībā uz visiem telefonu/planšešu ražotājiem. Gribi pārdot savus aparātus pie mums – tad proties.