Kāds vārdā nenosaukts Apple aksesuāru ražotājs izteicies, ka Apple iPhone SE 2 viedtālruņa modelis tiks izziņots jau nākamajā mēnesī. Pagaidām gan nav zināms, vai viedtālrunis tiešām saņems iPhone SE 2 nosaukumu.

iPhone SE 2 darbinās Apple A10 Fusion procesors, kas iznāca kopā ar iPhone 7 un 7 Plus vēl 2016. gadā. Šobrīd aktuālo iPhone SE darbina Apple A9 procesors. Baumas norāda, ka arī iPhone SE 2 modelī Apple atteiksies no 3.5 mm standarta austiņu pieslēgvietas.

Visticamāk, Apple saglabās iPhone SE 2 dizainu no iPhone SE, bet padarīs ekrānu lielāku un akumulatoru ietilpīgāku uz zaudētās 3.5 mm standarta austiņu pieslēgvietas rēķina. iPhone SE 2 netiks iekļauta Face ID tehnoloģija, bet tiek sagaidīts, ka iPhone SE 2 būs stikla aizmugures vāks, lai nodrošinātu Qi bezvadu uzlādi.

12 komentāri

 1. Šis tas prātīgi. Priecājos, ka SE modelis tiks atjaunots. Stikls neiepricina, bet 3.5mm ir vienalga vai ir vai nav. Ar Bluetooth recīveri var jebko saslēgt.

  • Izskatās prātīgi. Bet varēja CPU no iPhone8 iemest vai vismaz virstaktētu iPhone7 CPU, lai jauda ir ok. Stikla vāks, netraucē, telefons dzīvo vāciņos/maciņā. Ja patiktu iOS, tad būtu reāla interese kādreiz iegadāties, jo īpaši, ja augs ekrāna izmērs nemainoties tālruņa izmēram. Būtu jautri, ja šim fingerprint jau būtu zem ekrāna.

  • Gaumes lieta. Labāk varbūt būtu metāla aizmugure, bet man stikls arī patīk.
   P.S. Ja runājam par trubu korpusiem, tad nododu pie viena sveicienus komentētājam ar segvārdu x! Ietekmējos no x idejas un pameklēju vakar informāciju. Izrādās, ka koka korpusa telefoni IR. Es gan neiedziļinājos ne specifikācijā, ne cenā, bet tādas trubas IR :)

 2. Ļoti gaidu, varēšu nomainīt savu 6S pret šo. Austiņas neizmantoju, arī tos vairāku līmeņu piespiedienus.. Tik tas stikls aizmugurē.. Varbūt tomēr nebūs, jo šīs jau ir tikai baumas.

 3. Nu ja tā, tad manas domas par SE2 iespējamo iegādi, kad iznāks, ir gaisušas – gribu 3,5 mm caurumu un metāla korpusu.

 4. Interesanti vai viņam būs: finger print reader, mitrum izturība, labāka kamera, vēl labāks display?

 5. Tā jau laikam ir. Piedomāju par 3.5mm un secinu, ja es tagad pirktu austiņas, tad tās būtu bluetooth over ear. 3.5mm lai paliek mēslainei. Bet nu tādas Bluetooth kas ērti pārojas ar vairākiem iekārtām, TV, kompis, truba. Gan jau noise cancelling un tā.

Ir ko teikt?