ASUS ir paziņojis, ka sadarbības ar AMD ietvaros, savām Radeon videokartēm tagad būs jauns zīmols – AREZ, kas no grieķu mitoloģijas ir zināms kā kara dievs.

Videokaršu uzbūvē izmantotās Super Alloy Power II komponentes nodrošina samazinātu troksni un palīdz kartēm labāk dzesēties. Šīs kartes izmanto MaxContact dzesēšanas pieeju, kad radiators tiek novietots uz GPU procesora ar ļoti gludu virsmu. Tādējādi notiek efektīvāka siltuma apmaiņa un procesors labāk dzesējas. Jaudīgākām AREZ kartēm tiek uzstādīti arī krietni lielāki radiatori nekā iepriekšējos modeļos.

Tāpat ir jāpiemin arī ventilatori ar patentēto Wing-Blade lāpstiņu dizainu, kas ir ne tikai klusāki, bet spēj uz radiatora novadīt vairāk gaisa. Tie ir arī IP5X sertificēti, tātad putekļu droši un tādējādi ilgmūžīgāki. Apstākļos, kad GPU noslodze ir pavisam maza, ventilatori tiek apturēti pilnībā un lietotājs var izbaudīt pilnīgu klusumu.

Virstaktēšanas programmatūra GPU Tweak II ir saņēmusi jaunu dizainu, taču joprojām piedāvā plašas sistēmas uzlabošanas iespējas. Tāpat AREZ videokartes atbalsta arī jaunākos AMD Radeon Software Adrenalin Edition draiverus.

ASUS uzsver, ka jaunās AREZ videokartes tiek ražotas pilnībā automatizēti un tas būtiski uzlabo gala produktu kvalitāti un samazina brāķa procentu. Tāpat šāds ražošanas process ir videi draudzīgāks, jo mazāk tiek patērēta elektroenerģija un kaitīgas ķimikālijas.

Jaunās AREZ videokartes noteiktos tirgos pārdošanā nonāks jau šī gada maijā un tad arī uzzināsim to cenas.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
3 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Krotow

Bezmaksas apkopēju putekļu noslaucīšanai arī līdzi iedos?

Harijs

Varējāt jau arī uzrakstīt par to kā Nvidia viņus piespieda izveidot AREZ, šeit izklausās pēc pavisam brīvprātīga lēmuma

digitalk

varēji jau arī norādīt avotu.