Sony Digital Paper planšetdatori bija visai lieli – 13.3 collu modeļa izmērs bija pietuvināts A4 papīra lapai, bet šāds izmērs ne vienmēr ir ērts. Jaunais Sony DPT-CP1 planšetdatora modelis atnācis ar jau pieņemamāku 10.3 collu e-ink ekrānu, kas drīzāk atbilst A5 izmēra papīra lapai.

Sony DPT-CP1 būs pieejams Japānā pēc pusotra mēneša par aptuveni 650 dolāriem. Eiropai pagaidām Sony DPT-CP1 nebūs pieejams, mums tuvākais Sony DPT-CP1 konkurents ir Onyx Boox Note, kura cena ir aptuveni 460 eiro.

Ar ko tad īsti Onyx Boox Note un Sony DPT-CP1 atšķiras no Amazon Kindle, kas maksā jūtami lētāk? Sony DPT-CP1 ir skārienjūtīgs ekrāns, tas atbalsta ievadi ar digitālu irbuli, tādējādi šāda tipa planšetdatori ir paredzēti teksta ievadei, kamēr Kindle tipa ierīces ir paredzēts lasīšanai.

Sony DPT-CP1 saņēmis 1872 x 1404 e-ink ekrānu, tas ir tikai 5.9 mm biezs. 16 GB atmiņā var uzglabāt aptuveni 10 000 PDF dokumentu. Sony DPT-CP1 ir arī 802.11ac Wi-Fi, Bluetooth 4.2 un NFC savienojumi.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
9 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Lapsinieks

Tuvākais konkurents ir Remarkable. Žēl, ka nekas nav minēts par op.sistēmu

digitalk

kāda tam nozīme, ja viss būs nolokots un ar minimālu funkcionalitāti? It’s a Sony!
bet tīri informatīvi – iepriekšējais DPT-RP1 bija bāzēts uz Android 5 un tika uzhakots.

Kartupelis3

Man ar likās vienu brīdi diezgan atraktīvi šādi gadžetiņi, bet tad kaut kā iepirkās surface pro 3 un īsti neredzēju vairs pamatojumu.. jā, it kā ink bišķi labāks acīm, bet augstas izšķirtspējas, zema apgaismojuma un nakts filtrs arī nemaz tik salīdzinoši draņķīgs nav, it sevišķi, ja naktī tev būtu tāpat jāieslēdz (nefiltrēta) “parastā” gaisma. BET Surface funkcionalitāte ir n reizes lielāka, vnk nesalīdzināmi. Kamēr tev otrā kabatā telefons, arguments par distraction arī nestrādā.. Respektīvi agrāk būtu bijis sajūsmā par šādu produktu.. tagad vismaz nedaudz neredzu jēgu..

madarasaule

Ir arī savi plusi: viegls un jālādē reizi mēnesī. Tālrunī nekādus materiālus pdf formātā nepalasīsi, komentārus nepierakstīsi un nenošērosi… Labprāt šādu notestētu un jums par to visu smuki uzrakstītu!

Kartupelis3

t.i.ja vien tev nav Samsung note :) Un, ja tas viss ir aktuāli, kāpēc lai tad nebūtu? Šis + jebkurs smarts maksās vairāk nekā tā note. Nu lab, nav varbūt līdz galam labs salīdzinājums. Gribētu tik norādīt, ka gadžeti ir jāskatās bišķi plašāk kā tikai konkrētais dzelzis – visa “ekosistēma” konkrētam pielietojumam un dzīvesstilam kopumā, un īsti neesmu pārliecināts, vai ir tāda ekosistēma, kura ir optimāla un ietvert šo. Tādā ziņā piekrītu Lapsiniekam, ka ļoti svarīga ir OS. Vismaz vecajiem Kindle piem tā PDF lasīšana nu bija galīgi garām, jo tie draņķīgi scalojās, skrollojās un ekāns bija pa mazu. Ja… Read more »

Kartupelis3

Uzlāde reizi nedēļā, protams, ir pluss. Mana gan pieredze, ja nav kaut kāda rutīnas lādīšanas stratēģija, tad ierīces, kas nav jālādē katru dienu, vēl biežāk izrādās izlādējušās – jo tiek lādētas kā pagadās..

madarasaule

Te svarīgi, lai ierīce spēj stabili darboties vismaz 8+ dienas intensīvi lietojot. Jo rutīna – reizi nedēļā vīkendā ir ļoti viegli realizējama. 4-5 dienas – tas jau ir slikti.

Kartupelis3

Super. Kāds tev telefons?

madarasaule

Mate 10 Pro. Lādēju reizi divās dienās.