Reklāma

Visas Apple celtnes jau šobrīd paļaujas tikai uz atjaunojamiem energoresursiem

Jaunākie raksti

Īlons Masks atkal izsaka piedāvājumu iegādāties “Twitter”

Šajā pavasarī un vasarā gan ikviens Īlona Maska fans, gan nīdējs varēja sekot līdzi viņa juceklīgajiem lēmumiem saistībā ar...

Hyperice Hypervolt 2 masāžas pistoles apskats

Hyperice Hypervolt 2 ir masāžas pistole, kas ir viens no pašmasāžas veidiem. Šāda masāžas pistole ļauj mājās paveikt to...

Parādījušās jaunāko Nvidia GeForce RTX 4090 videokaršu cenas Eiropā

Septembra otrajā pusē Nvidia izziņoja jaunu jaudīgāko videokaršu sēriju RTX 4090, un tagad iespējams novērtēt to cenu Eiropas tirgum,...

OnePlus uzsāk piedāvāt lētu Nord Watch ar 30 dienu darbības laiku

OnePlus sācis pārdot Nord Watch, kas ir jauns viedpulkstenis ar 30 dienu darbības laiku un zemu cenu, bet vēl...

Tesla labo rekordus, 3. ceturksnī piegādājot 343 tūkstošus auto

Elektroauto ražotājs Tesla ziņo par kārtējiem piegādes rekordiem - šā gada 3. ceturkšņa laikā Tesla klientiem piegādāja 343 tūkstošus...

Apple tikko paziņojis, ka visas uzņēmuma struktūrvienības izmanto tikai un vienīgi pilnībā atjaunojamus energoresursus. Šis paziņojums attiecas uz Apple Campus 2 kosmosa kuģi, Apple datu centriem un oficiālajiem Apple veikaliem.

Vēl pagājušajā gadā Apple apgalvoja, ka sasniegts 96% atjaunojamās enerģijas izmantošanas rādītājs minētajās Apple mājvietās un veikalos.

Apple vadītājs Tims Kuks paziņojis, ka uzņēmums turpinās darbu pie materiālu un produktu uzlabojumiem, lai sasniegtu maksimālus atjaunojamās enerģijas un materiālu atkārtotas izmantošanas rādītājus. Tāpat Apple rosinās līdzvērtīgus jaunievedumus sadarbības partneriem un piegādātājiem. 23 sadarbības partneri arī pilnībā paļaujas uz atjaunojamiem energoresursiem.

Apple Park jumtu sedz Saules enerģijas paneļi ar kopējo jaudu 17 megavati. Ķīnā sešās provincēs Apple palīdzējis uzstādīt Saules un vēja enerģijas parkus ar kopējo jaudu 485 megavati.

Avotsbgr.com
Reklāma

8 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
8 komentāri
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Artanis
11.04.2018 12:01

Nu forši. Pēdējais laiks jau, lai lielās korporācijas vismaz beigtu aktīvi atbalstīt ogļu un atomelektrostacijas. Cerams, ka Ābola piemēram sekos citi lielie IT jomas spēlētāji.

Matiss
11.04.2018 12:31
Reply to  Artanis

Kaut kur nesen lasīju, ka Google arī 100% izmanto tikai zaļo enerģiju.

bombelats
11.04.2018 12:33
Reply to  Artanis

Tādējādi sākot aktīvi atbalstīt litija, silīcija un kādus tik vēl ķīmiskos elementus tur vajag, iegūšanu.

Matiss
11.04.2018 12:55
Reply to  bombelats

Labāk tā nekā elpot smirdīgu gaisu.

Artanis
11.04.2018 14:28
Reply to  bombelats

Vairāk vajag lasīt, un mazāk spriedelēt. Ir pierādīts, ka Amerikas dienvidu daļā, tajā skaitā Kalifornijā, modernie saules paneļi pilnībā atpelnās ar uzviju. Pie mums, ziemeļeiropā, protams ka saules baterijas likt mūsdienās ir muļķīgi, jo tās savu 20-25 servisa gadu laikā pat neatpelnīsies.

bombelats
11.04.2018 19:25
Reply to  Artanis

Ir arī lasīts, kā Vācijā tie labi atpelnās, un ne tikai Bavārijā. Un, ka saules un dienas gaismas intensitāte pie mums Latvijā ir lielāka kā Berlīnē.
Bet runa nav par to, atpērkas vai neatpērkas saules paneļi, bet par to, ka šie produkti ir “zaļi” kā gala produkti. Un ir visai diskutabls jautājums cik zaļš, jauks, pūkains un nekaitīgs ir ceļš līdz šim gala produktam.

As
11.04.2018 16:11

Latvijā tiešām oficiālais veikals izmanto atjaunojamo?

Kristaps Skutelis
11.04.2018 16:32
Reply to  As

Sāksim ar to, ka Latvijā nav Apple veikalu.

Reklāma