Vecāku viedtālruņu darbību var mēģināt uzlabot ar Android Go Pixel Launcher

11

Pixel Launcher Android Go palaidēja versija varētu būt daļējs risinājums, lai uzlabotu vecāka viedtālruņa ātrdarbību. Kā jau vēsta nosaukums, Pixel Launcher ir paredzēts Google Pixel viedtālruņiem, bet Android Go versija lietojama kopā arī ar citu ražotāju modeļiem.

Pixel Launcher Android Go piedāvā 4×4 ikonu izkārtojumu, bet no pilntiesīgās Pixel Launcher versijas šī atšķiras ar vairākām izskaustām animācijām un pāris pazudušām iespējām. Pixel Launcher Android Go vēl arvien piedāvā izmainīt ikonu formu un pat ielādēt ikonu pakas, At A Glance logrīku un Google Feed papildekrānu.

Pixel Launcher Android Go versija izmanto aptuveni 50 MB RAM, kas ir ļoti labs sasniegums. Budžeta klases viedtālruņos palaidēji parasti aizņem sākot no 150 MB RAM.

Android Go Pixel Launcher iegūstams Github.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

 • Dzintars Rudzitis

  Uzliku, tiešām fiksāks palika! :) (Z3 compact)

 • GGrs

  Tad jau labāk nova laucher – man rāda vidējo RAM patēriņu 63 MB, nav jāvelk apk, viss godīgi no play veikala.

  • http://twitter.com/tomsatte Toms

   Es arī pievienojos Nova launcher.

   Kas vēl man ļoti patīk Novā – to var daudz customizēt. Piemēram, man patīk var uzlikt mazākas ikonas, lai tās nav tik lielas. Pēdējos 3 gadus visiem telefoniem lieku Nova launcheri.

  • Lapsinieks

   izskaidro man (jo nekad neesmu aizrāvies ar launčeriem) – vai tad oriģinālais launčeris tik un tā negrab pa fonu? Ja uzliek novu, tad visi emui, sense un kā vēl viņus sauc ir vnk dead?