Porsche ar dīzeļdzinējiem esam redzējuši, Porsche SUV arī nav nekāds retums, tagad kārta vēl vienam, iespējams, negaidītam Porsche projektam – bezpilota lidaparātiem. Tiek ziņots, ka Porsche pavisam drīz būs gatavs parādīt pirmos drona zīmējumus.

Kas ir visvilinošākais šāda tipa pārvietošanās līdzekļos? Tev nevajag ne automašīnas, ne helikoptera vadīšanas apliecību, jo lidaparāts vada sevi pats.

Lidojoši taksometri un privāti bezpilota droni nav nekāds jaunums. Dubaijas mājaslapā jau pagājušajā vasarā tika ziņots, ka darbu uzsākuši pirmie lidojošie bezpilota taksometri, kas pilsētas iedzīvotājiem un viesiem ļaus izvairīties no satiksmes sastrēgumiem vai vienkārši izklaidēties, lidojot virs pilsētas.

EHang 184 pasažieru drons spēj nolidot 50 kilometrus vai turēties gaisā 30 minūtes ar vienu uzlādi, maksimālais pasažiera svars ir 118 kg, līdzi lidojumā varēs ņemt tikai nelielu rokas somu. Pasažierim nāksies tikai piesprādzēties un ievadīt lidojuma galamērķi. EHang 184 izmantos 4G mobilo sakaru tīklus, lai saņemtu informāciju par plānoto maršrutu, kā arī nosūtītu nepieciešamo informāciju uz pasažieru dronu kontroles centru.

13 komentāri

  1. divi teikumi par tēmu, pārējais – ūdens par nesaistītu ziņu + zema līmeņa fotošops. tāda būs Kursora nākotne? :-/

Ir ko teikt?