Foxconn, Nikon, Scenera, Sony Semiconductor Solutions Corporation un Wistron tikko vienojušies, ka uzņēmumi veidos kopīgu ekosistēmu, lai viedās kameras būtu savstarpēji saderīgas, tās spētu izmantot vienotus risinājumus. Uzņēmumu veidotā alianse jau ieguvusi arī nosaukumu Network of Intelligent Camera Ecosystem (NICE).

Vienošanās ietver vienota viedā novērošanas kameru standarta izstrādi, tās izmantos arī kopīgi uzturētu mākoņdatu servisu, kas ar mākslīgā intelekta palīdzību centīsies uzlabot novērošanas kameru darbību. Uzņēmumu plāns ir radīt ekosistēmu, kas līdzinātos Android – lai arī kurš būtu ražojis ierīci, tā vienmēr varēs piekļūt vienotai mākoņdatu sistēmai.

NICE alianse neaprobežosies ar novērošanas kamerām, tā savā paspārnē labprāt uzņemtu arī bērnu novērošanas tehnoloģijas, iespējams, arī viedierīču kameras, kas tiek izmantotas novērošanai.

Esošās viedās kameras vēl arvien jauc mājas mīluļus un robotu putekļu sūcējus ar zagļiem, sūtot viltus paziņojumus par ielaušanos. Kopējs mākoņdatu apstrādes serviss šāda veida nepilnības spētu ātrāk izlabot programmatūrā.

3 komentāri

    • viss pareizi, vistiņas ir jāuzrauga….galvas maziņas, prātiņa maz – tā vien raugi, ka ielien kur nevajag vai suns saplosa.

Ir ko teikt?