Samsung pirms dažām dienām izziņoja Galaxy S9 un arī lielāka izmēra Galaxy S9+, kas vairs neatšķiras no mazākā viedtālruņa tikai ar ekrāna diagonāli un akumulatoru. Šogad Galaxy S9+ atšķiras arī ar kameru skaitu!

Mūsu rokās arī ir nonācis Galaxy S9+ modelis ar divām galvenajām kamerām, apskats gaidāms tuvāko nedēļu laikā.

Galaxy S9+ izmanto to pašu divu kameru pielietojumu, kāds ir iPhone 8 Plus, iPhone X un arī OnePlus 5T modelī – vienai kamerai ir platleņķa, bet otrai ir teleobjektīvs. Huawei vismaz šobrīd izmanto nedaudz citu divu kameru ideju ar vienu krāsu un vienu melnbaltu sensoru.

Galaxy S9+ jau paspējis ierindoties DxOMark Mobile testu augšgalā, saņemot 99 punktus par uzstādītajām kamerām. DxOMark uzsver, ka Galaxy S9+ spēj uzņemt pareizas krāsas, tiek kontrolēts graudainums sliktākā apgaismojumā. Viedtālrunim nedaudz pieklibojot ekspozīcijas laika izvēle. Arī video sadaļā Galaxy S9+ nav veicies ideāli, bet tāpat šī gada Samsung veikums ticis pie pirmās vietas DxOMark Mobile testos.

Jā – ar Galaxy S9+ var arī piezvanīt!

Reklāma

3
Leave a Reply

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Zigmars DzenisKKTKaigi Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
aigi
Viesis
aigi

nu ko gaidām Huawei P20 atbildes triecienu ar 3 kamerām?

KKTK
Viesis
KKTK

Kas par sviestu, paskatieties portretus – zamsungam vissūdīgākās bildes, pārgaismots, jēls un jocīgi saturēts: https://www.dxomark.com/samsung-galaxy-s9-plus-review-premium-specs-top-end-performance/

Zigmars Dzenis
Viesis
Zigmars Dzenis

Skatos, ka Iphone Xr ir 101 punkts:)