Web Analytics
More
  Reklāma

  Samsung Max ir jauns VPN (kas aizstāj Opera Max)

  Jaunākie raksti

  Opera Max bija viens no populārākajiem VPN, kas tika veidots kā pārraidīto datu apjoma samazinātājs viedtālruņiem un mobilajiem tālruņiem. Pagājušā gada augustā Opera pārtrauca uzturēt Max VPN servisu, bet to tagad no vēstures mēslaines ir paglābis Samsung.

  Samsung ir pārdēvējis Opera Max par Samsung Max, lai piedāvātu savu viedtālruņu lietotājiem mobilo datu pārraides apjomu samazināšanu un arī privātuma sargāšanu. Samsung Max serviss šobrīd pieejams tikai Samsung viedtālruņu izmantotājiem.

  Samsung Max paziņos, ja tiks atklāta lietotne, kas tērē aizdomīgu mobilo datu apjomu. Vienlaikus Samsung Max samazinās attēlu, video un pat skaņas datņu apjomu, kas tiek pārraidīts uz lietotāja viedtālruni. Lietotājiem būs iespēja izvēlēties pavisam liegt fona lietotnēm piekļuvi mobilajiem datiem.

  Privacy Protection Mode ar vienu skārienu uzsāks pārraidīto datu šifrēšanu, kā arī liegs dažādiem reklāmu nodrošināšanas servisiem izsekot lietotāja darbības tīmeklī. Samsung Max tiek ieteikts izmantot arī tad, ja esi pieslēdzies publiskam Wi-Fi tīklam.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma