Reklāma

Samsung prezentē jaunos Galaxy S9 un Galaxy S9+ viedtālruņus

Jaunākie raksti

Jaunākā “F1 2021” videospēle gaidāma 16. jūlijā

Pagājušā gada izskaņā notika pietiekami liels darījums videospēļu nozarē, kad Electronic Arts iegādājas citu videospēļu radītāju Codemasters par 1,2...

Uzņēmums Xwing veicis sekmīgu bezpilota lidojumu ar komerciālo lidmašīnu

Amerikā bāzētais jaunuzņēmums Xwing ir veicis veiksmīgu attālinātās vadības testa lidojumu ar vienkāršu komerciālo lidmašīnu, un šis ir visai...

Reklāmu bloķētājs ietekmē “Google Docs” darbību

Pēdējās dienās vairāki "Google Docs" lietotāji, tostarp arī es, saskārās ar problēmām "Google" dokumentu lietošanā. Tos nebija iespējams atvērt...

“Apple” aicina klientus iesaistīties īpašā Zemes dienai veltītā akcijā

22. aprīlī tradicionāli tiek atzīmēta starptautiskā Zemes diena, kad visā pasaulē norisinās dažādi pasākumi un akcijas ar mērķi veicināt...

Stadler Form Roger gaisa attīrītāja apskats

Daudziem no mums pavasaris saistās ar Sauli, ar putnu dziesmām, plaukstošām lapiņām un zilajām kapu puķītēm ceļmalās, bet citi...

Samsung laidis klajā viedtālruņus Samsung Galaxy S9 un S9+. Jaunajiem modeļiem ir labākā kamera, kāda Samsung viedtālruņos līdz šim bijusi, un tā mainīs to, kā dalāmies ar saviem iespaidiem. Kameru duālais diafragmas atvērums ļauj uzņemt vēl labākas bildes īpaši vāja apgaismojuma apstākļos, īpaši lēnās kustības video nodrošinās, ka netiek palaists garām ne mirklis, savukārt AR Emoji emocijzīmes saziņu padarīs personiskāku.

Galaxy S9 un S9+ sadarbībā ar AKG nodrošina uzlabotas izklaides iespējas ar jaudīgiem stereo skaļruņiem, telpisku Dolby Atmos skaņu un uzlabotu Infinity displeja izmēra attiecību pret tālruņa korpusu.

“Attīstoties komunikācijas un sevis izpaušanas iespējām, ir mainījies arī viedtālruņu izmantošanas veids,” stāsta Samsung Electronics Baltics Telekomunikāciju vadītājs Māris Ķikāns. “Galaxy S9 un S9+ ir ieguvuši pilnīgi jaunas kameras, kas ļauj uzņemt vislabākos personalizētos fotoattēlus un video jebkurā vietā. Tādējādi lietotāji var sazināties un izpausties sev raksturīgā veidā.”

Jaunas kameras iespējas

Veidojot Galaxy S9 un S9+, ņemts vērā tas, ka kamera mūsdienās ir vairs ne tik ļoti paredzēta attēlu uzņemšanai, kā saziņai un sava vēstījuma nodošanai.

Jauno viedtālruņu kamerām ir jaudīgs Super Speed Dual Pixel sensors, kas ātri spēs apvienot līdz pat 12 kadriem vienā uzņēmumā. Tādējādi radot fotoattēlu ar visaugstāko iespējamo kvalitāti.

Īpaši lēnas kustības video režīms

Uzņemot 960 kadrus sekundē, ar šo režīmu dinamiskos ikdienas brīžus var iemūžināt lēnas kustības video. Galaxy S9 un S9+ piedāvā arī automātisku kustību noteikšanu — viedu funkciju, kas nosaka kustību kadrā un automātiski sāk ierakstīšanu – lietotājam atliek tikai izvēlēties īsto ainu. Pēc video uzņemšanas īpaši lēnas kustības režīmā to var papildināt ar kādu no 35 dažādām fona melodijām vai pievienot savu iecienītāko motīvu. Lietotāji var arī ērti izveidot, rediģēt un kopīgot GIF failus, izvēloties kādu no trim atšķirīgajiem atskaņošanas veidiem.

Kamera īpaši vāja apgaismojuma apstākļiem

Vairākumam viedtālruņu kameru ir fiksēts diafragmas atvērums, kas nevar pielāgoties pārāk vājam vai pārāk spilgtam apgaismojumam – tā rezultātā tiek uzņemti graudaini vai izplūduši attēli. Tāpat kā cilvēka acs varavīksnene izplešas un saraujas, Samsung duālais diafragmas atvērums (F1.5 vai F2.4) automātiski ielaiž vairāk gaismas, kad ir tumšs, un mazāk gaismas, kad apgaismojums ir pārāk spilgts. Tādējādi fotoattēli ir asi un skaidri jebkurā laikā un vietā.

AR Emoji emocijzīmes

Samsung piedāvā lietotājiem iespēju izveidot emocijzīmes, kas izskatās, izklausās un rīkojas tāpat kā viņi paši. Lai izveidotu 3D modeli, kas atspoguļo un imitē tādas izteiksmes kā acs piemiegšanu un galvas mājienu, AR Emoji izmanto automātiskas mācīšanās algoritmu, kas analizē lietotāja 2D attēlu un fiksē vairāk nekā 100 sejas izteiksmju. AR Emoji palīdz dalīties ar īstām sajūtām ne tikai video, bet arī īpašu uzlīmju formā, lai lietotāji varētu dalīties emocijās dažādās ziņojumapmaiņas platformās.

Bixby

Lai nodrošinātu noderīgu informāciju par lietotāja apkārtnē notiekošo, Samsung Bixby, kas integrēts kamerā, izmanto īpaši reālistiskas un padziļinātas mācīšanās tehnoloģijas. Samsung digitālais asistents spēj atrast un atpazīt objektus reālā laikā un ģenerē informāciju no objekta, pret kuru ir pavērsta kamera. Lietotāji ērti var tulkot no svešvalodām ar Live Translation un pārrēķināt valūtas summas, uzzināt par apkārtni, veikt pirkumus un skaitīt kalorijas visas dienas garumā.

Ierīce, kas iederas digitālā dzīvesstilā

Uzlabotā Samsung DeX dokstacija DeX Pad paplašinās mobilās iespējas tiem, kuri vienmēr ir ceļā. Pievienojot Galaxy S9 un S9+ monitoram, tastatūrai un pelei, pilnekrāna režīmā ērtāka kļūs dokumentu rediģēšana un pat spēļu spēlēšana. DeX Pad ļauj arī Galaxy S9 un S9+ pārveidot par skārientastatūru un skārienpaliktni.

Viedtālruņi aprīkoti arī ar IP68 ūdens un putekļu izturību un ātru bezvadu uzlādes iespēju. Tāpat šiem tālruņiem ir līdz pat 400 GB paplašināma atmiņa un jaunākie augstas klases procesori, kas nodrošina maksimālu veiktspēju un mūsdienīgu attēlu apstrādi.

Galaxy S9 un S9+ tālruņus aizsargā Samsung jaunākā aizsardzības nozares standartiem atbilstošā drošības platforma Knox 3.1. Galaxy S9 un S9+ atbalsta trīs dažādas biometriskās autentifikācijas iespējas — acs skeneri, pirkstu nospiedumu skeneri un sejas atpazīšanu. Ierīces arī atbalsta viedo skenēšanas (Intelligent Scan) funkciju — jaunu autentifikācijas iespēju, kas izmanto acs varavīksnenes skenēšanas un sejas atpazīšanas tehnoloģijas, lai ātri un ērti atbloķētu lietotāja tālruni jebkurā vietā. Galaxy S9 un S9+ ir arī īpašs pirkstu nospiedumu sensors, kas ļauj drošajai mapei izmantot citu, ne tālruņa atbloķēšanai, iestatīto pirksta nospiedumu.

Pateicoties uzlabotajam ierīcē iebūvētajam optiskajam sensoram, lietotājs var detalizētāk un precīzāk sekot līdzi savam veselības stāvoklim. Galaxy S9 un S9+ fiksēs sirds slodzes mērījumus reālajā laikā, lai pēc tam viedtālrunī varētu novērot sirds slodzes faktoru.

Samsung Galaxy S9 un S9+ pieejamība un cena Latvijā

Galaxy S9 un Galaxy S9+ Latvijā būs pieejami trīs krāsās – pusnakts melnā, koraļļu zilā un ceriņu lillā, un tie atbalstīs divu SIM karšu funkcionalitāti. Oficiāli pārdošanā tie nonāks 16. martā, savukārt visi tie, kas veiks iepriekšpasūtīšanu līdz 7. martam, jaunos viedtālruņus saņems septiņas dienas ātrāk. Marta beigās Latvijā būs pieejams arī Galaxy S9+ modelis pusnakts melnajā krāsā ar 256GB iebūvēto atmiņu. Jaunā Samsung Galaxy S9 cena būs no 859 eiro, bet S9+ no 959 eiro.

Samsung Galaxy S9 un S9+ specifikācija

Galaxy S9 Galaxy S9+
OS Android 8 (Oreo)
Displejs 5,8 collu Quad HD + Curved Super AMOLED, 18,5:9 (529ppi) 6,2 collu Quad HD + Curved Super AMOLED, 18,5:9, (570ppi)

 

Izmērts 147,7mm x 68,7mm x 8,5mm, 163 g, IP68 158,1mm x 73,8mm x 8,5mm, 189 g, IP68
Kamera Aizmugure: Super Speed Dual Pixel 12MP AF sensors ar OIS (F1.5/F2.4)

Priekšpuse: 8 MP AF (F1.7)

Aizmugure: Duālā kamera ar duālu OIS (optisko attēla stabilizāciju)

–       Platleņķa: Super Speed Dual Pixel 12MP AF sensors (F1.5/F2.4)

–       Telefoto: 12MP AF sensors (F2.4)

–       Priekšpuse: 8 MP AF (F1.7)

AP 10 nm, 64 bitu, Octa pamata procesors (2,7 GHz Quad + 1,7 GHz Quad)

10 nm, 64 bitu, Octa pamata procesors (2,8 GHz Quad + 1,7 GHz Quad)

Atmiņa 4 GB RAM

64GB/128GB/256GB + Micro SD slots (līdz 400 GB)

 

6 GB RAM

64GB/128GB/256GB + Micro SD slots (līdz 400 GB)

 

SIM karte Dual SIM (hibrīda SIM) Nano SIM + Nano SIM vai MicroSD slots
Akumulators 3000 mAh 3500 mAh
Ar QC 2.0 saderīga ātrā uzlāde, izmantojot vadu

Ar WPC un PMA saderīga ātrā bezvadu uzlāde

Tīkls Uzlabots 4X4 MIMO/CA, LAA, LTE kat.18
Savienojamība Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac (2,4/5 GHz), VHT80 MU-MIMO, 1024QAM, Bluetooth® v 5.0 (LE līdz 2 Mb/s), ANT+, USB type-C, NFC, atrašanās vieta (GPS, Galileo, Glonass, BeiDou)
Maksājumi NFC, MST
Sensori Varavīksnenes sensors, spiediena sensors, akselerometrs, barometrs, pirkstu nospiedumu sensors, žiroskopiskais sensors, ģeomagnētiskais sensors, pulsometrs, tuvuma sensors, RGB gaismas sensors
Sensori Bloķēšanas veids: raksts, PIN kods, parole

Biometriskās bloķēšanas veidi: varavīksnenes skenēšana, pirkstu nospiedumu skenēšana, sejas atpazīšana, inteliģentais skeneris, multimodālā biometriskā autentifikācija ar varavīksnenes skenēšanu un sejas atpazīšanu

Audio Stereo skaļruņi (sadarbībā ar AKG), telpiska Dolby Atmos skaņa

Audio atskaņošanas formāts: MP3, M4A, 3GA, AAC, OGG, OGA, WAV, WMA, AMR, AWB, FLAC, MID, MIDI, XMF, MXMF, IMY, RTTTL, RTX, OTA, APE, DSF, DFF

Video MP4, M4V, 3GP, 3G2, WMV, ASF, AVI, FLV, MKV, WEBM

Reklāma

11 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
11 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Lapsinieks

Vienādas izšķirtspējas ekrāni un lielākā izmērā vairāk ppi?
Būtu vismaz uzrakstījuši specenē kameru lenķus salīdzinošos ciparos.
Emoiji gan bija pilnīgi sūdi.

Kartupelis3

No video sapratu, ka galvenā fīča, ka ir jaunas krāsas pieejamas..

x

divas fiksētas diafragmas – tas jau kā savulaik bija vienkāršās kompaktkamerās. viss iet uz priekšu!

Lapsinieks

b** tās nav diafragmas. tas no cilvēka acs noskatīts, vaizinies

x

nav diafragmas? elaborate please.

tehniski šos f/1.5 un f/2.4 var realizēt vairākos veidos, bet priekš procesa principiāla nozīme ir tikai tam, ka ir divas iespējamās vērtības, bez starpstāvokļiem.
forma utt. šobrīd nevienu neinteresē, gan jau ka rombiņš.

Lapsinieks

ironiju neķer…

x

es jau arvien sev nosolos nekomentēt kursorā pirms kafijas…..)

Lapsinieks

nu vot.

Briedis

Pirkstu nolasītājs nav uz ekrāna. Ņemu S8.

Lapsinieks

neāksties, ņem P9.

Bīne

Ierīce ir ļoti laba, bet ekrāna kvalitātē esmu vīlusies. Tas ir skrāpējumu ziņā.
Tikko esmu iegādājusies uzpasēju, lai nekur nesaskāpētu, bet šeku reku ar visu manu saudzēšanu uz ekrāna ir tādas švīkas kā lētai plastmasai. Vecajam labajam S6 pa 2gadiem nekas tāds netika manīts a te par 2 ned. nav pagājušas.

Reklāma
Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: