Huawei Mate 10 Pro dzīve ir sākusies visai grūti – sākotnēji bija vairākas problēmas ar Mate 10 Pro programmatūru, pēcāk Huawei nespēja atrast sadarbības partnerus Mate 10 Pro pārdošanai ASV.

Tikko Huawei pieķerts vismaz 100 melīgu apskatu izvietošanā Best Buy ASV tīmekļa vietnē, kas saņemti it kā no dažādiem Mate 10 Pro beta izmēģinātājiem.

Kā tieši Huawei izdevies iegūt aptuveni 100 dažādus Mate 10 Pro apskatus? Huawei Mobile Facebook grupā izvietots jautājums – kas tieši tevi mudinātu iegādāties Mate 10 Pro. Turklāt vēlmju un Mate 10 Pro labo īpašību saraksts bija jāizvieto viedtālruņa Best Buy iepriekšpārdošanas mājaslapā. Pēcāk tika solīts izlozēt vairākus laimīgos, kas saņems Mate 10 Pro bez maksas.

Mate 10 Pro ieguvis “apskatos” ļoti augstu novērtējumu – 4.9 punkti no 5.0 maksimāli iespējamiem.

Huawei ir atteicies sniegt jebkādus komentārus.

13 komentāri

   • Kāreiz Apple, manuprāt, nevienam neko nemaksā. Visi tāpat par šo uzņēmumu un tā produktiem raksta. Maksā parasti tad, ja produkti nevienu neinteresē.

    • Iespējams, ka viņi to nezina. Kādreiz, kad saskriesimies – parādīšu konkrētus piemērus un pateikšu cik un kā, par ko un kāpēc – un kādā kontekstā.

    • Pašdarbība vai sponsorēta pašdarbība vai labvēlības iegūšana turpmākai apskatu saņemšanai prioritārā kārtā. Vēlmju domāšana tiek pārvērsta profitā :)

     Interesanti, ka līdzīga “ietekmēšana” un pašietekmēšanās vienlīdz labi darbojas arī mūsu austrumu kaimiņa slavināšanā. Noderīgo muļķu, kuri “kantora” labā plēšas līdz saplēstai klaviatūrai un jēliem pirkstiem, pietiek un pāri paliek.

 1. Huawei sagatavojis komentāru par šo šmucīti:

  Huawei’s first priority is always the consumer and we encourage our
  customers to share their experiences with our devices in their own voice
  and through authentic conversation. We believe there is confusion
  around a recent social media post reaching out to recruit new beta
  testers. While there are reviews from beta testers with extensive
  knowledge of the product, they were in no way given monetary benefits
  for providing their honest opinions of the product. However, we are
  working to remove posts by beta testers where it isn’t disclosed they
  participated in the review program.

Ir ko teikt?