Nākamnedēļ Rīgā norisināsies Baltijā vērienīgākā tehnoloģiju un uzņēmēju konference TechChill, kas divu dienu garumā uz trim paralēlām skatuvēm pulcēs simtiem tehnoloģiju nozares profesionāļu no visas pasaules. TechChill ir Latvijas jaunuzņēmumu nozares gada lielākais notikums, ko šogad kopumā apmeklēs jau teju 2000 dalībnieki.

Šogad konference norisināsies divu dienu garumā VEF Kultūras pilī, un uz paralēlām trīs skatuvēm kāps 100 runātāji – gan Latvijas veiksmes stāsti, gan starptautiski eksperti. Nozīmīgu lomu konferences plašajā programmā šogad ieņem Magnetic Latvia skatuve, kas aplūkos aktuālākos jaunuzņēmumu nozares jaunumus un tendences, dalīsies iedvesmas stāstos un pieredzē par to, kā uzsākt savu biznesu, nodrošinot tā attīstību un konkurētspēju arī globālā mērogā, kā arī apskatīs Latvijas piedāvātās atbalsta iespējas sekmīgas uzņēmējdarbības veicināšanai.

“Jaunuzņēmumiem piemīt liels izaugsmes potenciāls, kas nākotnē nesīs labumu visai tautsaimniecībai kopumā, piesaistot investīcijas, radot jaunas darba vietas un veicinot Latvijas atpazīstamību pasaulē. TechChill ietvaros izmantosim iespēju vienkopus sastapt Baltijas jaunuzņēmumus, lai informētu par Latvijas priekšrocībām uzņēmējdarbības attīstīšanā un LIAA piedāvājumu uzņēmumu izaugsmes un konkurētspējas sekmēšanai,” komentē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) direktors Andris Ozols.

Ceturtdien, 8. februārī uz Magnetic Latvia skatuves TechChill ietvaros kāps gan daudzsološo pašmāju un ārvalstu uzņēmumu dibinātāji un vadītāji no Fundwise, Nordigen, Sonarworks, Lightneer, Nordic Web, Tech Nordic Advocates, Iconic, Superhero Capital, Startup Sesame, Venturebeat un Be-With, gan arī ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens un LIAA direktors Andris Ozols, kā arī LIAA, Startin.lv un Startup Wise Guys vadošie pārstāvji jaunuzņēmumu atbalsta jautājumos, lai runātu tādām tēmām kā tehnoloģiju ekosistēmas veidošana, Latvijas start up vides straujā attīstība, finansiālā atbalsta piesaiste, profesionālo neveiksmju pārvarēšana.

Arī konferences otrajā dienā Magnetic Latvia skatuve pulcēs virkni pieredzes bagātu nozares lietpratēju, lai kopīgi diskutētu par gudru investīciju piesaisti, starptautiskiem panākumiem un jauno uzņēmumu izaugsmes veicināšanu, veiksmīgu sevis prezentēšanu, jaunu noieta tirgu iekarošanu, globālo iespēju izmantošanu un kriptovalūtu aizvien pieaugošo aktualitāti, kā arī dalītos savā pieredzē un karjeras laikā gūtajās atziņās ceļā uz panākumiem. Klātesošo ekspertu vidū būs pārstāvji no tādiem starptautisku atzinību guvušiem uzņēmumiem un institūcijām kā Mintos, Revolut, EBRD Venture Capital, Launchhub Ventures, Hoxton Ventures, EDT Foundation, Nordic Business Angel Network, LIAA, 500 Startups, Blockchain Technologies Corporation un Younoodle. Dienas gaitā informatīvi izklaidējošas lekcijas mīsies ar praktiskiem uzdevumiem ar mērķi iedvesmot jaunos uzņēmējus, sniedzot noderīgus padomus, analizējot viņu prezentācijas prasmes un daloties personīgajā pieredzē.

Kā iepriekš ziņots, tehnoloģiju konferences TechChill ietvaros apmeklētājiem divu dienu garumā būs iespēja iedvesmoties uz trīs skatuvēm, uz kurām uzstāsies gan dažādu pasaulē atzītu un strauji augošu uzņēmumu dibinātāji, gan arī vadošo tehnoloģiju mediji, investori un uzlecošie start up nozares censoņi. Jaunajiem uzņēmējiem tas nozīmē plašas iespējas satikt jaunus partnerus, piesaistīt darbiniekus, novērtēt potenciālos darba devējus, uzrunāt potenciālos investorus un iepazīties ar jaunākajām tendencēm tehnoloģiju nozarē, sacenošoties arī par iespēju laimēt naudas balvu 10 000 EUR vērtībā no TechChill sava biznesa tālākai attīstīšanai.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
1 Comment
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
piecipieci

izskatās pēc kadra no filmas Cypher (2002), tur bija tieši konference un visiem šādi “zombēja” smadzenes.