Populārais dronu ražotājs DJI ir izlaidis jaunu dronu, ko paši dēvē par savu mazāko un labāko šīs kategorijas ierīci. DJI Mavic Air salocītā stāvoklī nav daudz lielāks par lielu viedtālruni, tomēr izmēri nav vienīgais šī jaunā produkta trumpis.

Mavic Air ir aprīkots ar kameru, ko veido 12 megapikseļu 1/2.3 collu sensors un 24 mm ekvivalenta f2.8 objektīvs. Ar šo kameru drons spēj uzņemt 4K izšķirtspējas video ar 30 kadru sekundē ātrumu (līdz 100 Mbps). Tāpat ir pieejams arī 120 fps super lēnais režīms pie 1080p izšķirtspējas. Kamera ir iekārta 3 asu mehāniskajā stabilizatorā, jeb gimbālā. Mavic Air ir aprīkots ar 8 GB iebūvēto atmiņu un tajā var ievietot arī microSD atmiņas kartes.

Jauno dronu ir kļuvis vieglāk vadīt pat iesācējiem, jo tas ir aprīkots ar septiņām kamerām un infrasarkanajiem sensoriem, kas precīzi uztver vidi sev apkārt. Drons spēj “pamanīt” šķēršļus līdz 20 metru attālumā un automātiski no tiem izvairīties.

Ja no drona atradīsimies līdz 6 metru attālumā, varēsim to vadīt ar roku kustībām. Šādā veidā varam dronam likt mums sekot, uzņemt fotogrāfijas vai video, kā arī nosēsties.

Uzlādēts šis drons var nolidot līdz 21 minūtei un lidojumā sasniegt pat 68 km/h lielu ātrumu. Mavic Air var kontrolēt līdz 4 km lielā attālumā (reizē nodrošinot 720p reālā laika tiešraidi) un tas var pacelties līdz 5000 m augstumam virs jūras līmeņa. Ierīces svars – 430 grami.

DJI Mavic Air būs nopērkams no 28. janvāra un maksās no 799 ASV dolāriem. Drons būs pieejams baltā, melnā un sarkanā krāsā.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
17 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Skābene

Iesaiņojiet man vienu lūdzu! :)

nunu

Man lūdzu vienu bez iesaiņošanas! :)

Kaspars Vjaksa

Salīdzinoši nesen sev nopirku Mavic Pro, tagad neliela škrobe, jo izrādās, ka šamajam kamera pat labāka! 2k līdz 60fps un 1080p pat līdz 120fps. 4k pat 100mb bitrate!!! Mavic pro tikai 30fps un 60mb bitrate… Šis pat ir lētāks un kompaktāks. Vienīgais mīnuss salīdzinot ar mavic pro, ka lidošanas laiks īsāks, bet nopērkot papildus bačas šāda problēma atkrīt!

Kristaps Skutelis

Parunāju ar kolēģi, kam mājās ir kaudze DJI dronu un viņš teica, ka, ja saimniecībā ir Spark un Mavic Pro, tad šim jaunajam nav vietas. Tam ir sliktāka baterija nekā Mavic Pro un izskatās, ka arī radio sakari nav Mavic Pro līmenī. Proti, tas (īpaši pilsētās) nevarēs tik tālu aizlidot kā Mavic Pro.

Kaspars Vjaksa

nu te svarīgi laikam kam to dronu izmanto, man nav tik svarīgs aspekts, cik tālu, ātri vai ilgi lido drons, man vairāk ir svarīgs faktors cik labi šis drons uzņem un saglabā manis filmēto materiālu!

Kristaps Skutelis

Protams, protams. Bet ja dronu pilsētā ir grūti izmantot, jo tas aizlido aiz mājas un pazaudē signālu, tad visdrīzāk lūkosimies uz citu produktu. Protams, ja ir plāns bieži filmēt kaut ko pilsētā.

Kaspars Vjaksa

pēc likumdošanas jau pilsētā īsti nemaz nedrīkst bez atļaujām lidināties :)

Rūdolfs Rancāns

Bāc, man nevajag dronu, bet šo vienkārši gribās.

Dzintars Rudzitis

Man liekas forša lieta ir iebūvēta atmiņa 8gb, ir nācies aizmirst ielikt atpakaļ Micro SD karti dronā un nākas izmantot telefona atmiņas karti. Vēl arī noņemts muļķīgais ‘Tap to focus’, kas Mavic Pro ir katru reizi jāuzspiež, lai nav ne fokuss.

Vēl viens mīnuss varētu būt WiFi signāls, kas dažās vietās varētu būt traucēts.

Kopumā liekas superīgs un maziņš drons, es ar savu Phantom 3 Professional lielo koferi izskatos kā bruņurupucis :)

Kaspars Vjaksa

Piekrītu, ka uz jauno DJI Mavic sēriju droniem Phantom droni izskatās kā milzīgi dinozauri, protams jāpiemin, ka phantom klase jau ir savā ziņā pusprofesionāli droni un mavic sērija ir vairāk kā entuziastu vai hobby tipa filmētājiem.
Par iekšējo atmiņu runājot – domāju, ka nākamajiem DJI dronie (Mavis Pro 2) jau būs lielāka iebūvētā atmiņa -16GB vai pat 32GB!

Kristaps Priede

Izskatās super drons. Nezin kā būs ar cenu. Ja DJI “Spark” vajadzēja samaksāt par Fly more combo lai iegūtu pulti un tas lidotu tālāk, tad kā būs šim. Ja par 800 EUR var iegūt sākuma komplektu ar visu pulti, tad šī noteikti būtu mana top izvēle. DJI “Spark” pārāk slikta video filmēšana, bet DJI Mavic pro pārāk dārgs.

Kristaps Skutelis

Skatos, ka arī “lētajā” komplektā ir iekļauts kontrolieris. comment image

Kristaps Skutelis

DJI produktu oficiālais izplatītājs Latvijā – Motosports.lv padalījās ar Mavic Air cenām: parastais bus 849,- EUR ar PVN un combo 1049 EUR ar PVN!

Kristaps Priede

Kas tam combo vēl klāt nāk?

Kristaps Skutelis

Hm, laikam baterijas vairāk. Skaties bildē.comment image

GundarsBarons

Izskatās cienījams konkurents Mavic Pro.
Nez vai tur nestrādā tas pats, kas ar fotoaparātiem(rokās turamajiem), ka lielāks svars ir labāk. Jo smagāks, jo grūtāk tādu netīšām pakustināt spiežot slēdzi. Nedrošākie sakari ar pulti gan ir risks, kuru negribētos dzīvē pārbaudīt. “Jūs pazaudējāt sakarus ar savu dronu…”comment image

adams john loan

Mēs esam kristiešu organizācija, kas izveidota, lai palīdzētu cilvēkiem palīdzības vajadzībām, piemēram, finansiālajai palīdzībai. Tāpēc, ja jums ir finansiālas grūtības vai jums ir kāda finansiāla krīze, un jums ir nepieciešami līdzekļi, lai uzsāktu savu uzņēmējdarbību, vai jūs meklējat finansiālu jebkura veida palīdzība? Mēs esam privātā aizdevuma uzņēmums, kas nodrošina visu veidu aizdevumus / finansējumu visiem, kas vēlas saņemt finansiālu palīdzību. vai arī jums ir grūti iegūt kapitāla aizdevumu no vietējām bankām, jo ​​Bībele saka: “Lūkas 11:10 Ikviens, kurš lūdz saņemt; kas meklē meklēt; un tam, kas klauvē, tiks atvērtas durvis “, tāpēc neļaujiet šai iespējai nokļūt, jo Jēzus ir tas… Read more »