web analytics

Dienvidkoreja plāno liegt kriptovalūtu darījumus [PAPILDINĀTS]

Jaunākie raksti

Biznesa nepārtrauktības plāns: Kas jāzina uzņēmējiem?

Jau vairāk nekā gadu pasaule dzīvo līdz šim nepieredzētos apstākļos, un Covid-19 pandēmija ir ietekmējusi arī uzņēmējdarbību. 2020. gadā...

Ar ko īpaša ir videospēle “Valheim” un kāpēc tā kļuvusi tik populāra?

Es neteiktu, ka esmu kvēlākā videospēļu fane un ka šādi visbiežāk pavadu savu brīvo laiku. Tomēr reiz pa reizei...

OnePlus un Hasselblad uzsāk ilgtermiņa sadarbību, lai izstrādātu nākamās paaudzes flagmaņu viedtālruņu kameras

Globālais tehnoloģiju zīmols OnePlus šodien oficiāli paziņojis par trīs gadu sadarbību ar leģendāro kameru ražotāju Hasselblad, lai kopīgi izstrādātu...

“Ford F-150” jau pēc dažiem tūkstošiem kilometru ir problēmas ar rūsu auto apakšā

Rūsa nav patīkama lieta, to nevēlamies ieraudzīt nevienai mašīnai, taču tā ar laiku neizbēgami parādīsies, ja dzīvojat teritorijās, kurās...

Kompānijai “Tesla” ir sava sociālā platforma

Ja vēlies uzzināt visu par un ap "Tesla", bez Īlona Maska regulārajiem tvītiem tagad ir pieejama jauna sociālā platforma...

Dienvidkoreja paziņojusi, ka tiek gatavots likums, kas pilnībā aizliegs jebkādas darbības valsts teritorijā ar kriptovalūtām. Tas licis Dienvidkorejas kriptovalūtu biržās samazināties Bitcoin cenai par 2000 dolāriem.

Dienvidkoreja nekad nav bijusi piekāpīga kriptovalūtām – vēl septembrī valstī tika liegti jaunievedumi kapitāla piesaistē (Initial Coin Offerings jeb ICO). ICO ir publiska finanšu līdzekļu piesaistīšana, izmantojot kriptovalūtas, emitējot jaunu virtuālo valūtu vai tā saucamos tokenus (angļu – token).

Jau decembrī bija skaidrs, ka Dienvidkoreja neatkāpsies no plāna pilnībā liegt darbības ar kriptovalūtām. Tobrīd tikai Ķīna bija liegusi darbības ar kriptovalūtām. Tiesa, Ķīnai izdevās apspiest kriptovalūtu darbības tikai ar valsts līmenī uzturētā ugunsmūra uzlabojumiem.

[PAPILDINĀTS] Dienvidkoreja tieslietu ministrs Park Sang-ki esot vienpersoniski izplatījis šādu informāciju. Iespējams, ka tiešām top šāds likumprojekts, bet, lai tas stātos spēkā, to vēl ir jāapstiprina parlamentam. Tas var aizņemt pat vairākus gadus.

Tāpat tiek uzskatīts, ka Dienvidkoreja nav gatava tik strauji liegt kriptovalūtu darījumus, kas valstī ir ļoti populāri, jo tuvojas vēlēšanas, neviens nav gatavs pieņemt nepopulārus lēmumus.

14 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
14 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Ričards

Diezgan stulbi, ka centies kaut kādā veidā izdzīvot, šajā gadījumā – partiec no gudras galvas un biržas, bet valsts beigās tev pat tā aizliedz dzīvot.

Lapsinieks

māka spekulēt biržā ir baigais gudrības etalons?

Ričards

Šaubos vai kurš katrs varētu iedziļināties biržā. Tomēr ir vajadzīgas zināšanas.

Krotow

Tā ka biržas spekulanti regulāri iespekulē ekonomiskās krīzes, kas noliek uz mutes visu pasaules ekonomiku, par šādu iznākumu nebrīnos.

Armands Eglītis

FAKE NEWS!
Kā būtu, ja pirms kaut kā postošanas, tiktu pārbaudīta informācijas atbilstība patiesībai?

Dienvidkorejas tieslietu ministrs nāca klajā ar šādu VIENPERSONISKU paziņojumu.

”Today, Justice Minister Park
independently released a statement on a cryptocurrency trading ban
policy that was not agreed upon by the government and the Ministry of
Strategy and Finance.”

Šobrīd Dienvidkorejā jau ir savākti vairāk kā 100 000 paraksti tieslietu ministra atstādināšanai no amata, ņemot vērā, ka viņa bezatbildīgā un vienpersoniskā rīcība ir nodarījusi zaudējumus vairāku miljardu vērtībā.

Skābene

Olgalvas investē savu naudu virtuālā figņā, bet ministrs vainīgs? Tik pat labi daudziem tagad radās iespēja nopirkt virtuālo figņu par daudz pieejamāku cenu, tā kā ministrs ir varonis, jo samazināja ti ļoti pieprasītās figņas cenu! :)

Kristaps Skutelis

Avots?

Viesturs Š Plešs
Kristaps Skutelis

OK, paskatīšos. Paldies!

Valdis

OFFICIAL: No Cryptocurrency Trading Ban in South Korea, Government Says https://cointelegraph.com/news/official-no-cryptocurrency-trading-ban-in-south-korea-government-says

Skābene

Nu re, varēja uzvārīties un iepirkt kriptovalūtas pa lēto!

Viesturs Š Plešs

Tiešā šādā formā Kursors paķēra Click-bite #fake #newz 😫 biju augstākās domās, varējām takšu pārbaudīt arī. Koreja publiski paziņoja lai pasaule neceļo paniku, nekādu Crypto tirdzniecību viņi neaizliegs, viņi zin ka ir Nr1 Crypto treideri pasaulē un nebūt netaisās no šī biznesa izstāties

Kristaps Skutelis

Avots?

Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: