Divu dienu laikā divos dažādos Apple Store veikalos uzliesmojuši iPhone viedtālruņi. Viens no iPhone viedtālruņiem sācis kūpēt Apple Store veikalā Spānijā, kur darbinieki ātri apdzēsuši liesmas un izvēdinājuši telpas. Neviens cilvēks nav šajā incidentā cietis.

Otrs Apple Store veikals, kas cietis no iPhone viedtālruņa akumulatora uzliesmošanas, atrodas Šveicē. Šoreiz diemžēl nelielus apdegumus guvis Apple Store veikala darbinieks, kā arī mediķi pēcāk izmeklēja septiņus cilvēkus, kuri varēja saindēties ar degošā akumulatora dūmiem. Neviens cietušais uz slimnīcu nav nogādāts.

Decembrī Apple iekļuva pamatīgā skandālā par iPhone darbības speciālu bremzēšanu. Apple tika pieķerts nedarbos – vecākiem viedtālruņiem tiek samazināta procesora jauda, lai kompensētu nolietotu akumulatoru vājo darbības laiku. Akumulatora ietilpības un attiecīga procesora jaudas samazināšana iespējama pat iPhone 7.

Apple ir atzinis, ka tiešām tā tiek darīts, kad sāk nolietoties iPhone akumulators, bet Apple šo mazītiņo niansīti nodēvējis par “iespēju”. Diemžēl jaudas samazināšana tiek paveikta bez iPhone īpašnieka ziņas, iepriekš arī nekāda informācija no Apple par iPhone jaudas samazināšanu nekur oficiāli dokumentācijā nav izskanējusi.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
5 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
x

tagad apple pateiks – nu re, nolietojoties baterijai jauda tomēr ir jāsamazina, ja negribat izcepties kā zs sivēns.

Rubinchiks

Tie telefoni jau stav demo stenda pie ladetaja visu laiku, nav brīnums ka aizsvilstas

P.

Nē, tas ir brīnums, ka 2018. gadā vēl eksistē ierīces, kas turpina lādēt akumulatoru ZINOT, ka tas ir 100% uzlādēts.

Lauris u

Nu būs iemesls samsung faniem pabļaurot

Henrijs

Vēl viens iemesls nepirkt iPhone