Samsung Galaxy Note sēriju jau otro gadu pēc kārtas vajā akumulatoru darbības problēmas. Galaxy Note8 nav izņēmums, bet Galaxy Note8 akumulatori vismaz neaizdegas.

Tiek ziņots, ka Galaxy Note8 akumulatorus nav ieteicams pilnībā izlādēt. Faktiski nevienu viedierīču akumulatoru nevajadzētu pilnībā izlādēt, jo pastāv iespēja, ka vairs nebūs iespējams uzsākt lādēšanu. Tieši tas notiek ar Galaxy Note8 – viedtālruņa akumulators pēc pilnīgas izlādes vairs neuzsāk lādēšanu.

Samsung atzinis Galaxy Note8 problēmu, kas gan vairāk skar tieši ASV iegādājamo Galaxy Note8 versiju ar Snapdragon procesoru. Turklāt pārlieku lielam satraukumam nav pamata, jo pagaidām tikai daži Galaxy Note8 īpašnieki nav spējuši uzlādēt savus viedtālruņus.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
12 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Skābene

Jo dārgāks Note kļūst, jo lielākas problēmas ar kvalitāti! :D

Roberts Bite

Par laimi, līdz šim absolūti nekādas problēmas nav novērotas ar ES pirkto nōti. Izcils aparāts! Jācer gan, ka pēc gada nebūs tāpat kā ar Note2, ja visi sāk mātesplates mainīt, jo telefons no rīta ‘nepamostas’ :)

Kristaps

Iespējams, ka tikai software problēma, jo 0% telefonam nenozīmē, ka baterija ir tiešām izlādējusies. Galaxijiem emergency mode atļauj lietot tālruni pat tad, kad baterija ir 0%, protams, baterijai tas nav veselīgi.

Krotow

Šis 100% izskatās pēc programmas gļuka. Notei ir baterijas izlādes un uzlādes kontrole (tā ir praktiski visos telefonos un planšetēs) un izlādēt bateriju pavisam tukšu nebūtu jāvar vispār. Ja nu vienīgi aukstais laiks taisa jokus. Vai tad caur recovery arī nevar ieslēgt?

KKTK

Vienīgais tas “programmas gļuks” jau sen ir baterijas BMS shēmiņā ;)
Ja nav baigi gudrā loģika, kas baterju pilnībā apzīmogo kā beigtu, tad jau risinājms ir brutāli to bateriju pabarot ar 5V – kaut dažas sekundes un tad ļaut lādēt pašam telefonam.

Krotow

Ja pašā baterijā nav ielīmēts “noskrējiena” uzskaites čips, tad problēmām ar atjaunošanu nevajadzētu būt. Šoruden te pāris tādas “izlādētas” baterijas atdzīvinājām. Ar 5V lādēt gan neriskējām un arī vajadzības nebija, jo ir universālais LiPo/LiIon bateriju lādētājs. Lādējam ar 4,2V sprieguma pacelšanai līdz 3,5V. Tik daudz, lai telefonā esošais lādēšanas kontrolieris “atmostas”.

oldschool zerolemon fan

Tā vietā, lai telefonos liketu nomaināmas baterijas, kā tas bija agrāk… bet to jau nevar – nopelnīs mazāk naudu. Fakinie kapitālisti.

Kristaps

Nomaināmas baterijas topā ir tikai entuziastu vidū, vidusmēra patērētājam gribas, lai paņemot rokā tālrunis arī liktos tos entos simtus eiro vērts, ko diemžēl ir grūti izdarīt, ja aizmugures vāks ņemas nost + grūti panākt IP67-68 reitingu, kas šobrīt ir top feature. Kāds pieprasījums – tāds piedāvājums, diemžēl.

Skābene

Kā, tad, vidusmēra patērētājs savam dārgajam telefonam uzvelk lētu ķīniešu bamperi, lai pasargātu no kritienu radītās skādes! Un pat visdārgākais Iphone ar ķīniešu bamperi rokās liekas pēc sū**a.

Lapsinieks

vēl stulbāk – uz telefona vars neliek ciparnīcu grozāmo…

Skābene

Toties ieslēgšanas poga un skaļuma pogas tik viegli nepadodas iznīdēšanai! :D

x

kāda poga, vai kāds slēdz ārā telefonu?)

paņem rokās vai uzsit pa stiklu – ekrāns ieslēdzas, runājot svaips pa labi – skaļāk, pa kreisi – klusāk.