Apple iPhone X jau gandrīz trīs mēnešus pieejams iegādei, tiek ziņots, ka viedtālruņa piegāžu apjomi ir pietiekami. Nepietiekami esot iPhone X pārdošanas apjomi, kas būtiski iepaliekot aiz Apple plāniem.

Lai arī iepriekš tika uzskatīts, ka Apple varēs bez problēmām pārdot iPhone X ar tik ļoti augstu cenas latiņu, tomēr izskatās, ka iPhone X cena nav pa prātam pat skarbākajiem zīmola fanātiķiem. Tiek lēsts, ka iPhone X piegāžu apjomi vēl arvien ir augsti – ap 25 līdz 30 miljoniem viedtālruņu trīs mēnešu laikā, bet plāni ir bijuši daudz grandiozāki.

Analītiķi uzskata, ka Apple ir nācies samazināt iPhone X pasūtījumus par veseliem 40%, jo sākotnējie aprēķini par iPhone X pieprasījumu bijuši pārāk optimistiski, drīzāk balstīti uz parasto iPhone modeļu pārdošanas tempiem.

Tiek pat uzskatīts, ka Apple nāksies janvārī vai februārī pārskatīt iPhone X cenu.

17 komentāri

 1. Cena protams augstāka, nekā es biju gaidījis, bet vēl arī norīj iPhone 8/8Plus daļu no iPhone X. Trīs jauni modeļi tomēr tika prezentēti.

 2. Tekstā rakstīts: “…piegāžu apjomi… ap 25 līdz 30 miljoniem viedtālruņu trīs mēnešu laikā”.
  Cik saprotu, tad iPhone X tirdzniecība uzsākās tikai 2.novembrī, tātad ir pagājuši tikai knapi 2 mēneši.

  bet nu ok… pieņemot, ka mēnesī Apple notirgo 10M iPhone X un katrs maksā 1K $, t.n., ka pasaulē cilvēki samaksā 10 miljardus $ mēnesī!!!
  LV gada budžets ir ap 8 miljardu € “TIKAI” :)

  tas liek aizdomāties…

   • Nu par šo es nebūsu tik drošs. Jāskatās, cik radoši ir Aplle finansisti. Iespējams viņi jau sen ir sagrāmatojuši piegādi kā pārdotu mantu, un pēc tam vēlāk to visu koriģē.

    • kā uz visu raugās. ir cilvēki, kas apgalvo, ka pasaulē ir tikai 1 miljards cilvēku.

    • aha… viss pareizi… 1 miljards ir cilvēki, bet pārēji miljardi ir plebejveidīgie nabagi, kurus “ekspluatē” tas iepriekš minētais 1 miljards…

     “Visu tautu proletārieši savienojieties!!!” Urāāāā, biedri!!!

    • ekspluatātoru esot tikai ap 5%, kuru rokās ir visi resursi, kam ir iespēja izglītoties un kādas izvēles iespējas. Pēc dažādiem aprēķiniem uz pasaules fona arī mēs tur esam.

    • Ja pie “ekspluatatoriem” pieskaita visus darba devējus (arī pavisam mazos uzņēmējus, kas nodarbina virs 3 cilv.), tad 1 miljards pasaulē gan jau sanāks :)

 3. Ko dara OPEC valstis, kad krītās naftas cena? Paziņo par naftas ieguves apjomu samazināšanu.
  To pašu šobrīd cenšas darīt Apple, tā kā saražoto telefonu ir vairāk kā pircēju, vienīgais veids kā tos pārdot ir samazināt cenu. Tomēr, pirms cenas samazināšanas var pamēģināt radīt mākslīgu deficītu, kas atkal dzen cenu augšā!

Ir ko teikt?