Reklāma

iMessage neoficiāli pieejams Android lietotājiem

Jaunākie raksti

“Tesla” nerealizētā peļņa no ieguldījumiem “Bitcoin” sasniegusi vienu miljardu dolāru

Izskatās, ka "Tesla" ieguldījumi bitkoinos vainagojušies panākumiem un pašreiz nesuši pat ļoti saldus augļus. Kompānija janvāra beigās veica ievērojamu...

“IFA Berlin 2021” tehnoloģiju konference tiek plānota kā pilnvērtīgs klātienes pasākums

"IFA Berlin" tradicionāli ir ļoti gaidīts un vērienīgs pasākums, kurā iespējams uzzināt par aktuālāko plaša patēriņa elektronikas un sadzīves...

Turcija aizliedz maksājumus ar kriptovalūtām

Turcijas Republikas Centrālā banka piektdien nākusi klajā ar nepatīkamu vēsti ikvienam šīs valsts kriptovalūtas lietotājam. Sākot ar 30. aprīli...

“Google Earth” piedāvā video, kas parāda vietas ģeogrāfiskās izmaiņas 37 gadu garumā

"Google" savam pakalpojumam "Google Earth" pievienojusi jaunu funkciju "Timelapse", kas ar interaktīvu video palīdzību ļauj redzēt, kā gadu gaitā...

Jaunākā “F1 2021” videospēle gaidāma 16. jūlijā

Pagājušā gada izskaņā notika pietiekami liels darījums videospēļu nozarē, kad Electronic Arts iegādājas citu videospēļu radītāju Codemasters par 1,2...

Apple iMessage saziņas serviss pieejams tikai Apple ekosistēmā, bet milzīgais Android lietotāju pulks vienmēr palicis ar garu degunu. Pirms pusotra gada tika baumots, ka iMessage būs pieejams arī Android lietotājiem, bet Apple šo soli nespēra.

weMessage ir jauna lietotne, kas sola Android operētājsistēmā atnest saziņu ar Apple iMessage lietotājiem. Diemžēl būs nepieciešams Mac dators, kas darbojas kā starpposms, lai nogādātu iMessage ziņas Android viedtālrunim.

weMessage izstrādātājs uzsver, ka tiek izmantota tikai Apple Accessibility iespēju klāsts, nekas netiek uzlauzts vai apiets nelegālos ceļos. iMessage saņemšanai izmantoti tikai Apple izstrādātājiem paredzēti rīki.

Izmanto, kamēr vari, jo, visticamāk, Apple šo iMessage iespēju varētu drīzumā liegt.

Reklāma

14 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
14 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Skābene

Paldies, nevajag, man ir Whatsapp!

Lauris Ozolins

Man ir telegeram, nesūdzos :) varu sūtīt failus līdz 2gb un pieejams gan uz windows un mac :)

Ja Imessage butu pieejams oficiāli, nevienam viņš nebūtu vajadzīgs, kā jau vienmēr… aizliegtais auglis viss saldākais :)

Krotow

Līdz šim esmu izticis ar Whatsapp un Skype.

Kristaps Skutelis

Hm, tā kā tur vajag arī Mac datoru, tad tas viss izskatās pēc lieka čakara un tādējādi reālais pielietojums ir ļoooti nosacīts. Bet vispār būtu interesanti, ja Apple radītu šī saziņas servisa Android un web versiju. Kaut tas nozīmētu mazliet ierobežotāku versiju nekā uz Apple ierīcēm.

Jo nav svarīgi kādus saziņas rīkus lieto pats, svarīgi ir tas, ko lieto mūsu draugi un paziņas. Jo tieši tas un tikai tas nosaka, ko lietosi pats.

KKTK

Es atvainojos, bet vai tad kāds vispār izmanto iMessage?

Kristaps Skutelis

Doh, nu kas tas par jautājumu. Protams, ka Android ierīču lietotāji neizmanto. Praktiski neviens.

Lapsinieks

kaut kā visi man pazīstamie aifonisti arī, nez kālab, izmanto wacapu.

Smiekls

Dunduks. Sūtot īsziņu no viena iPhone uz otru, tiek izmantots iMessege, protams, ja tas settingos nav atslēgts. Tā kā starp iMessege neizmantošanu ir liekama = zīme starp īsziņu neizmantošanu.

Lapsinieks

bļāviens, lasīt māki? arī savā starpā. kas setingos? ja uz aifona ieej wacapā un sūti otram aifonam ziņu – aiziet iMessage? nafig jāizmanto dažādi servisi, ja vacapam ir visplašākās iespējas, tā nav piesaistīta nevienai platformai, var dzēst aizsūtītas/neizlasītās ziņas, veidot advancētas grupas, sūtīt dajebko, aizmirsi mājās telefonu – lieto darbā no kompja utt. kurš te ir dunduks?

KKTK

Pssst… Wacaps dēļ tā ka ir Facebook ķepās nav stilīgs un ir aizdomīgs. Cilvēki, kas uztraucas, darba vajadzībām migrē uz open-source Telegram.

Lapsinieks

nav problēmu, ja abos galos ir softs. bet telegramam tak nav softa vai webversijas datoram… atstojs

KKTK

Telegramam tieši IR softs abos galos, pietam pilnīgi vienādām spējām visās datoru un trubu OS. Nevis kā skaipam, dažās vidēs pamatīgi apgraizīts.

Lapsinieks

my bad. protams, ka izmēģinot telegram.com metu mieru

Joprst

Man visi zināmie ābolisti pārsvarā izmanto Whatsapp. Zvanīšanai Viber.
No tā secinu, ka tas iMessage nav vitāli svarīga aplikācija pašiem ābolistiem, kur nu vēl Anroid faniem.

Reklāma
Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: