web analytics

Eiropa vēlas reģistrēt Bitcoin darījumus un iesaistītās personas

Jaunākie raksti

Biznesa nepārtrauktības plāns: Kas jāzina uzņēmējiem?

Jau vairāk nekā gadu pasaule dzīvo līdz šim nepieredzētos apstākļos, un Covid-19 pandēmija ir ietekmējusi arī uzņēmējdarbību. 2020. gadā...

Ar ko īpaša ir videospēle “Valheim” un kāpēc tā kļuvusi tik populāra?

Es neteiktu, ka esmu kvēlākā videospēļu fane un ka šādi visbiežāk pavadu savu brīvo laiku. Tomēr reiz pa reizei...

OnePlus un Hasselblad uzsāk ilgtermiņa sadarbību, lai izstrādātu nākamās paaudzes flagmaņu viedtālruņu kameras

Globālais tehnoloģiju zīmols OnePlus šodien oficiāli paziņojis par trīs gadu sadarbību ar leģendāro kameru ražotāju Hasselblad, lai kopīgi izstrādātu...

“Ford F-150” jau pēc dažiem tūkstošiem kilometru ir problēmas ar rūsu auto apakšā

Rūsa nav patīkama lieta, to nevēlamies ieraudzīt nevienai mašīnai, taču tā ar laiku neizbēgami parādīsies, ja dzīvojat teritorijās, kurās...

Kompānijai “Tesla” ir sava sociālā platforma

Ja vēlies uzzināt visu par un ap "Tesla", bez Īlona Maska regulārajiem tvītiem tagad ir pieejama jauna sociālā platforma...

Eiropas Savienība vienmēr uzsvērusi, ka Bitcoin un citu kriptovalūtu izmantošana saistāma ar ļoti augstiem riskiem, jo darījumus centralizēti nekontrolē neviena institūcija. Eiropas Savienība vēlas nākotnē stingri pieskatīt Bitcoin darījumus, reģistrējot personas, kas veic pārskaitījumus.

Tādējādi Bitcoin nebūs tik ērti izmantojams terorisma finansēšanai, narkotiku darījumu veikšanai un cilvēku tirdzniecībai. Pagaidām nav zināms, kā tieši Eiropas Savienība grasās panākt Bitcoin darījumu reģistrāciju.

Bitcoin vērtība vakar sasniegusi 15 075 dolāru, kas ir jauns šīs kriptovalūtas rekords. Vēl janvārī Bitcoin cena bija nedaudz virs 750 dolāriem. ASV Finanšu instrumentu tirdzniecības komisija pagājušajā nedēļā deva atļauju Bitcoin tirdzniecībai lielākajās fondu biržās, kas, protams, popularizē kriptovalūtu izmantošanu, bet vienlaikus pieaug bažas par šīs valūtas iekļaušanu tradicionālajā finanšu sistēmā – ja plīst Bitcoin burbulis, tas var ietekmēt arī fondu biržas.

7 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
7 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
x

tā jau var aizdomāties par piekļuvi internetam tikai ar divlīmeņu personas autentifikāciju.
vispirms pieslēdzies ar inetbankas līdzekļiem, tad ieslēdz kameru un vēlreiz apliecini, ka tu esi tu.
tiklīdz seja pazūd no kadra – savienojums pārtrūkst un kompis nobrikojas. tas lai nedotu iespēju citam lietot.

Maple

Jā un aizvakar, uzhakoja, NiceHash.com, nozogot nieka 75 000 000 $ :@

garaisezis

2013. gadā varēja dabūt pa kapeikām tos Bitcoin par visādām muļķībām, kaut vai spēlējot interneta spēlītes, sakarā ar krīzi 2015. gadā pārdevu savējos, cena bija kaut kādi 500usd kad nu domāju vairāk jau nekur neaugs un arī rakšana praktiski bjia apstājusies, tagad kožu sev pirkstos, jo mani 13x 15 075 dolāru kurss šķiet ļoti vilinošs tagad. Nez vai vairs atmaksātos ieguldīt un nogaidīt, varbūt ilgtermiņā atmaksājas daudz reiz labāk nekā turēt naudu bankā uz procentiem?

Kristaps Skutelis

Kaut ko nebiji līdz galam toreiz sapratis, jo rakšana pavisam noteikti nebija apstājusies un tā nav apstājusies arī tagad. Šobrīd ir sarakti nepilni 17 no 21 miljona bitkoiniem un tās raks vēl līdz 2140. gadam (tiesa, pēdējie 108 šī procesa gadi būs ļoooooti ilgi un grūti).

garaisezis

es to domāju neieguldot briesmīgas naudas summas, bet ar esošo tehniku. Kaut vai tagad, pie elektrības cenas + internets + tehnikas tas pasākums sāk nest naudu tikai pēc gada, ne ātrāk. Toreiz ar iMac iebūvēto grafisko karti GF650 varēja rakt nesaistoties nekādos pool.

Kristaps Skutelis

Tādā ziņā tev ir pilnīga taisnība. Ar tipiskā mājsaimniecībā esošo datortehniku bitkoinus vairs nemaino.

Critical Thinker

Varbūt. Varbūt jā. Varbūt ne. Atslēgas vārds ir varbūt :)

Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: