Visstraujāk Eiropā augošais fintech jaunuzņēmums “Revolut” šodien paziņoja, ka ir pārkāpis 1 milj. lietotāju robežu. Pēc jaunuzņēmuma aprēķiniem, reformējot finanšu operāciju izpildi, saviem klientiem tas jau ir palīdzējis ietaupīt vairāk nekā 135 milj. eiro maksājumus, kurus par tām pašām operācijām cilvēki būtu samaksājuši bankām.

Londonā dibinātais “Revolut” katru dienu sagaida pievienojamies 3000 – 5000 jaunu lietotāju. Tiek aprēķināts, ka pēdējo trīs mēnešu laikā šie rezultāti ir izauguši par 50 procentiem. “Revolut” lietotāji jau ir veikuši vairāk nekā 42 milj. operāciju, kuru kopējā vērtība – 6,6 miljardi ASV dolāru.

“Lai arī mūsu augšana bija eksponenciāla, “Revolut” sev ir izvirzījis daudz lielākus mērķus. Tam, lai augšana Eiropā būtu vēl ātrāka, šajā rudenī arī tika dibinātas vietējās filiāles būtiskākajās “Revolut” tirgus vietās, tostarp arī Baltijas reģiona ofiss, kas ir atbildīgs par attīstību Lietuvā, Latvijā un Igaunijā”, – apgalvo “Revolut” Baltijas reģiona vadītājs Andris Bičeika (Andrius Bičeika). “Turklāt, plānojam agresīvi izplatīties arī citos kontinentos. 2018. gada sākumā “Revolut” ir nodoms startēt ASV, Singapūrā, Honkongā, Austrālijā un Jaunzēlandē”, – piebilst A. Bičeika.

Pašlaik aptuveni pusi “Revolut” lietotāju veido Lielbritānijas iedzīvotāji. Aptuveni 150 000 lietotāju dzīvo Francijā, vairāk nekā 60 000 – Baltijas reģionā (no tiem Latvijā – gandrīz 9000), vairāk par 50 000 – Vācijā un Īrijā. Aptuveni 42 procenti “Revolut” lietotāju ir vecuma grupā 25-35 g., kas ļauj secināt, ka tradicionālās bankas arvien retāk atbilst jaunu lietotāju, kuri novērtē tehnoloģijas, vajadzībām. 2015. gadā dibinātā jaunuzņēmuma augšana un jaunāko tehnoloģiju pielāgošana, reformējot finanšu pasauli, tāpat dod spēcīgu triecienu tradicionālo banku pozīcijai, jo fintech ir tikai sprādzienu gaidošs burbulis.

“Mūsu finanšu operāciju skaita augšana noskaņo ļoti pozitīvi. Tas ļauj apgalvot, ka arvien vairāk lietotāju “Revolut” izvēlas kā savu galveno tekošo kontu un norēķinu karti. Tādēļ priecājamies, varēdami saviem klientiem parādīt, cik naudas jau esam palīdzējuši viņiem ietaupīt, jo tas ir vislabākais pierādījums, ka digitālās alternatīvas tradicionālajām bankām darbojas un attaisnojas”, – apgalvo A. Bičeika.

“Revolut”, kura lietotāji var veikt bezmaksas naudas pārvedumus visā pasaulē un, bez papildu maksājumiem, veikt valūtas maiņu pēc labvēlīgākā iespējamā valūtas kursa, aprēķini parādīja, ka jaunuzņēmums saviem klientiem jau ir palīdzējis ietaupīt vairāk par 135 milj. eiro, kurus cilvēki būtu iztērējuši maksājumos par valūtas maiņu bankām. Visvairāk ir ietaupīts no norēķiniem ārvalstīs, starptautiskajiem naudas pārvedumiem un skaidrās naudas izņemšanas bankomātos.

“Tradicionālās bankas izlaiž simtiem eiro tam, lai pievilinātu jaunu klientu. “Revolut” ir izdevies sapulcināt miljonu lietotāju ar nulles mārketinga budžetu. Tāds lietotāju pieaugums sasniegts izmantojot tīklveida, jeb “no mutes mutē”, veidu – tas pierāda komandas spēju radīt tādu produktu, kurš reklamē pats sevi un, kuru cilvēki vēlas izmantot katru dienu, jo tas ir lētāks, ērtāks un sparīgāks, nekā tirgus alternatīvas”, – apgalvo Martin Mignot, “Index Ventures”, kas investējuši “Revolut”, partneris.

Lielu stimulu augšanai deva tādi jaunumi, kā viedierīču apdrošināšana, IBAN konti, “Premium” piederības un “Revolut uzņēmējdarbībai”. Turklāt, “Revolut” jau drīz iepazīstinās ar lietotāju tik nepacietīgi gaidītajiem rīkiem, tādiem kā – kriptovalūtas pirkšanas iespēja, “Apple Pay”, “Android Pay”, ceļojumu apdrošināšanu un investēšanas rīkiem sīklietotnē.

Nesen uzņēmums paziņoja, ka ir iesniedzis iesniegumu bankas licences saņemšanai, kuru cer iegūt 2018. gada pirmajā pusē. Tā ļaus “Revolut” sniegt lietotājiem patēriņa aizdevumus un terminētos noguldījumus visā Eiropā, sākot no Lietuvas. 2018. gada sākumā “Revolut” plāno savu izplatību Ziemeļamerikā, vēlāk – Austrālijā, Āzijā un Tuvējos un Vidējos Austrumos.

Reklāma

16
Leave a Reply

avatar
3 Comment threads
13 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
ekKristaps SkutelisxLapsinieksKristaps Lācis Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
Lapsinieks
Viesis
Lapsinieks

drusku jau perebors. vot neticu, ka šitā visa nav slēpta masīva reklāmas kampaņa

Kristaps Skutelis
Viesis
Kristaps Skutelis

Tu domā, ka viņi melo ar datiem?

x
Viesis
x

Mēs domājam, ka Tu esi iesaistītš šajā balagānā…
Butu reklamējis kaut, ko nopietnu nevis semibanku, kura vel pagaidām, piedāvā dažus izdevīgus risinājumus. Pēc gada, diviem, vai nu bankrotēs, vai būs tāda pati, kā citas…

Kristaps Skutelis
Viesis
Kristaps Skutelis

Esmu tik daudz iesaistīts kā vienkārši informēju par jaunumiem, ko atsūta viņu PR meitene. Tātad, viņu PR darbojas godam.

Lapsinieks
Viesis
Lapsinieks

nē, es domāju, ka kursors palicis par viņu reklāmas kanālu. ceru vismaz, ka Tev ieripo krietna žūksne

Kristaps Skutelis
Viesis
Kristaps Skutelis

Nē, nekas neieripo. Viņi lepojas ar to, ka viņiem mārketinga budžets ir 0 eiro un līdz šim lietotāju skaitu audzē dalot apkārt bezmaksas kartiņas. Ik pa laikam uzrīko lokālus pasākumus, kur parunā par pakalpojumu un… dala kartiņas.

Kursora interese šajā visā ir vienkārša – trafiks. Revolut kļūst arvien populārāks un tāpēc arī aizvakar pārpublicēju Endija rakstu. Tas ir pamatīgs, noderīgs, spēj raisīt diskusijas un tam būs “garā aste” (ilgi un labi nāks trafiks no Google). Bet nekādas papildus aktivitātes ne Kursors, ne es personīgi pagaidām ar Revolut neplānoju veikt (vismaz ne par velti). Katram savs bizness.

Lapsinieks
Viesis
Lapsinieks

skumji :( tātad – apjāja.

Kristaps Skutelis
Viesis
Kristaps Skutelis

Nav skumji. Visam savs laiks un savas metodes. Nedomā, ka te kāds nodarbojas ar labdarību ;)

x
Viesis
x

Oi kristap, tad nu gan Tevi apčakarēja:(
Nafig pa velti kaut, ko darīt. Es no šīs kursora “kastes” būtu stabilu x6 izspiedis, a tu ar kkādu vecu pajero vel braukā:D

Kristaps Skutelis
Viesis
Kristaps Skutelis

Jā, kā man neiet.

edzuslv
Viesis
edzuslv

Da tu ko, tikai viens raksts dienā. 😂

Edmunds
Viesis
Edmunds

Auseklītis, BB, MMM …….

Kristaps Skutelis
Viesis
Kristaps Skutelis

Re, man atbildēja Revolut par to, ko viņi uzskata par lietotājiem. Tie ir cilvēki, kas lejupielādējuši aplikāciju un verificējuši sevi. Tas arī viss. Tātad, šis miljons ir tāds diiiiiezgan uzpūsts skaitlis. Papildus uzprasīju, lai pasaka, cik procenti no šī “miljona” reāli lieto Revolut un ir, teiksim, 50 eiro vērtībā veikuši transakcijas. Domāju, ka atbilde uz šo nebūs.

Kristaps Skutelis
Viesis
Kristaps Skutelis

Atbildēja gan: We have 200 000 users that are active daily, 600 000 users that are active monthly.

Kristaps Lācis
Viesis
Kristaps Lācis

Tad jau žetonu nopelnīuši..

ek
Viesis
ek

http://www.startuplithuania.lt/en/news/fintech-revolut-settles-in-lithuania-with-local-office-and-team ziņo, ka:
“Lithuania is named as the company’s third largest market with nearly 50,000 customers to date”