Iepriekš tika ziņots, ka viens no Apple sadarbības partneriem iPhone ražošanā Wistron paplašinot un uzlabojot rūpnīcu Indijā gaidāmajam otrās paaudzes iPhone SE viedtālrunim. Ne velti Apple izvēlējies Indiju par iPhone SE otrās paaudzes tapšanas vietu – uzņēmums vēlas salīdzinoši lētos iPhone SE 2 saistīt ar Indiju, jo tur ir milzīgs tirgus noieta potenciāls.

Baumas norādīja, ka iPhone SE otrās paaudzes viedtālrunis tiks izziņots jau šī gada vasaras nogalē, bet tagad tiek lēsts, ka iPhone SE otrā paaudze gaidāma ne ātrāk par 2018. gada martu. Pirmās paaudzes iPhone SE iznāca 2016. gada martā, iPhone SE 2 atjaunotā modeļa iznākšana divus gadus vēlāk būtu tikai loģiska.

Tiek pieļauts, ka Apple pat varētu samazināt iPhone SE otrā modeļa cenu no pirmās paaudzes iPhone SE 489 eiro līdz 399 eiro.

Baumu avoti vēsta, ka iPhone SE atnāks ar Apple A10 procesoru, 2 GB RAM un 32 vai 128 GB atmiņu. Telefonam būšot 12 megapikseļu kamera un aptuveni 1700 mAh akumulators. iPhone SE izmēri nepieaugs, bet Apple varētu samazināt iPhone SE ekrāna apmales, palielinot ekrāna izmēru par aptuveni 0.3 līdz 0.5 collām.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
16 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Anon

2gb ram :D Lieliski prieks 2017. gada.

x

jauki, esi atzīmējies)
cilvēki lieto iekārtas kopumā, nevis ram, cpu, vai ekrānu.
un ja viss kopā darbojas labi – tad kāda starpība, cik tur kas un cik daudz ir.

protams, androjeda powerusera ambīcijas prasa vismaz 8GB rama, bet 2017. gadā jau vajadzētu atšķirt baltu no melna.

Kristaps Skutelis

Nav viss tik rožaini ar 2 GB RAM iOS ierīces izpildījumā. Jā, iOS prot labāk tikt galā ar mazāku RAM apjomu, kas ir tikai apsveicami. Tomēr tas nav ideāli, jo pie vairāk atvērtām aplikācijām visai ātri nonākam pie situācijas, kad telefons pārslēdzoties atpakaļ uz iepriekš izmantoto aplikāciju, to mēģina ielādēt no jauna un tas rezultējas ļoti jūtamā (pat līdz pāris sekundēm) aizturē. Tāpēc ar mazākiem un vecākiem iPhone es tomēr būtu uzmanīgāks.

x

protams, ir jāskatās pēc būtības, kas un kādos apstākļos.
viena lieta ir pārlūks, watsaps, meili un kalendārs (katram ir savs komplekts, ko izmanto dienas garumā) un cita – vairāki rijīgi komunikācijas rīki, spēles un viss pārējais vienlaicīgi.
un jā, protams – ir veiksmīgāk realizētas aplikācijas un ir mazāk. ir neveiksmīgas versijas, kas vēlāk tiek salabotas (vai netiek).

un tad seko subjektīvie parametri – vienam netraucē sekunde aiztures, cits lec gaisā no vismazākās (vai pat neeksistējošas) aiztures un vienmēr pirks jaunāku un jaudīgāku modeli, jo vecais, redziet, bremzē.

visiem cilvēkiem nekad nederēs viens universālais rīks.

Jānis A

Vo, vo, pilnīgi pareizi. Kamēr apple nebūs 16GB RAM kā manam ching chang androīdam, tikmēr es to s*du nepirkšu, jo apple viss nēžēlīgi bremzē ar 2GB RAM.

Andish Gonzalez

Ciparu galva! 😂

digitalk

neapvaino cipargalvas, tiem ar loģiku viss kārtībā…

Uldis M.

Baumu avoti vēsta… A tauta jau cepās… cik tipiski :)

x

pat ja uzbūve nebūs augstākās kvalitātes, es pat apsvērtu se2 kā izvēles iespēju….feislokus un apaļus ekrānus man nevajag, vienkārši lai darbojas un nav jānožēlo pirkums jo pēc pirmā gada tas jau ģībst un tad vēl ziņas par 10 ievainojamībām, kas nekad netiks novērstas.

A-Z

Man tagadējā SE patīk tas, ka mazs un ar salīdzinoši labu kameru, cik redzēts un palietots. Cita lieta, ka Apple, ielikuši vēl mazāk rijīgu, jaunāku procesoru, izdomās ielikt arī mazāku akumulatoru, kā tas ir bijis 4.7″ modeļos.

Andish Gonzalez

Patiesībā, ļoti gaidu šo modeli!
Esmu sapratis, ka tas priekš manis ir ideālais izmērs.. Pats lietoju 6S, draudzene SE.. reāli labāk patīk viņas truba!

Pēteris

“… viedtālrunis tiks izziņots jau šī gada vasaras nogalē, bet tagad tiek lēsts, ka iPhone SE otrā paaudze gaidāma ne ātrāk par 2018. gada martu.”
Šīs gada? Cik zinu, tad drīz jau būs ziema, vai es kļūdos (nebūs ziema?) ? Un ja telefons gaidāms martā, tad pieļauju, ka nav domāts arī par ”18 gada vasaru. :D

Krotow

Telefonam ar 2 GB RAM par maz? Uiopt… Kad pirms 7 gadiem nopirku savu pirmo smartfonu (HTC Bravo), 512 MB RAM pietika gan OS gan aplikācijām. Tiesa, aplikācijas arī neaizņēma 20 MB katra – 2 MB aplikācija jau skaitījās liela. Piebāzuši visu ar grafiku un neoptimizētām bibliotēkām un brīnās. Ābols arī turpat iekritis.

Uldis M.

Redzi, pircējs to pieprasa un tur neko nepadarīsi. Gluži tāpat kā savulaik ar Megapikseļiem…
Ražotājs jau var domāt arī savādāk, bet pircējs jau nav muļķis, viņš ņems to produktu kuram ir “labāki” parametri.
Kā savulaik HTC izlēma izlaist modeli ONE – ar lielisku 4 megapikseļu kameru… Spīdoši negāja…

Uģis

Pircējs pieprasa, vai ražotāji mērās ar krāniņiem? Man šķiet, ka šeit bizīc regulē parādi, ja pircējam nebombītu ar šiem jauninājumiem un apgreidiem, tad viņiem to lielā daļā gadījumu nemaz nevajadzētu.

x

pircējs pērk to, par ko labi atsaucas apskatnieki un tālāk jau pa ķēdi – pārdevēji, draugi, paziņas…..nav nekāda izglītotātā pircēja, nav. cita lieta, ka apskatnieki ir tikai cilvēki.

un ja būtu iespējams superandroids ar maz rama un par 90 eirām, tad tas jau būtu uzbūvēts, visi par to zinātu un arī pirktu. bet patiesība ir tāda, ka jebkurš modelis ir kompromiss kādā ziņā un vienmēr būs kāds mīnuss.