Apple pagaidām dārgākais iPhone X modelis nebeidz pārsteigt – DisplayMate tikko publicējis iPhone X ekrāna testu rezultātus, kuros ekrāns nodēvēts par tirgū labāko viedtālruņa ekrānu. Šī nav pirmā reize, kas Apple tiek uzteikts par lielisku ekrānu izveidi, tomēr ierasts, ka Samsung ekrāni saņēma augstākos vērtējumus.

Šoreiz Apple iPhone X ekrāns ir pārspējis Samsung jaunajos modeļos atrodamos ekrānus. Vismaz pēc DisplayMate testu rezultātiem…

iPhone X var lepoties ar visprecīzāko krāsu attēlojumu, turklāt krāsu attēlojumā iPhone X ir pārspējis ne tikai viedtālruņus, bet arī citas DisplayMate testētās ierīces – modernus televizorus un pat datoru monitorus.

Tāpat tiek atzīmēts, ka iPhone X OLED ekrāns spēj sasniegt ļoti augstu spilgtumu (634 nit), kamēr Galaxy Note8 uzrāda zemāku (560 nit) spilgtumu, kas var būtiski ietekmēt ekrānā saskatāmo tiešā saules gaismā.

Viedtālrunis ieguvis izcilu novērtējumu arī par zemiem atspīdumu līmeņiem. iPhone X ekrāns ir saskatāms arī ar polarizētām saulesbrillēm uz deguna, kas mēdz būt pamatīga problēma lētiem viedtālruņiem.

15 komentāri

   • Bet pats arī, ja pareizi atceros, nebiji ļoti sajūsmā par ixa displeju. Samsungs ikdienas lietotājam var likties “krāšņāks”? Vai kas tur par lietu?

    • Viss tak ir slikti tikai tāpēc, ka Apple, 1000Eur cena arī ir slikti tikai, tad ja Apple :)

  • Tas vēl atkarīgs, kā mēra! Ne velti it 2 termini “on the crank” un “on the wheels”.
   :)
   Un beigās atbrauc viens, kam 2x mazāk Zs un izpogā visus, kam ir 2x vairāk zirgu. :)

 1. Da labi (rakstu nelasīju, tikai virsrakstu). Bet tak zirgam pat skaidrs, ka kompānijas uz apskatiem sūta hand-picked ierīces, kur viss būs perfekti. To ka visi displeji būs tādi, kā notestētais, garantēt nevar.

Ir ko teikt?