Seagate ir tikko izziņojis SkyHawk AI cieto disku sēriju, kas speciāli veidota, lai to varētu izmantot videonovērošanā kopā ar mākslīgo intelektu. SkyHawk AI spēj nodrošināt intensīvu datu apstrādi cauru diennakti, lai mākslīgais intelekts varētu caurskatīt uzfilmēto no vairākām novērošanas kamerām.

Videonovērošana ir milzīgs cieto disku noieta tirgus ar prognozēm par pamatīgu tirgus pieaugumu tuvākajos gados. Arvien biežāk videonovērošanai tiek izmantotas augstas izšķirtspējas kameras, kas nozīmē tikai augošu pieprasījumu pēc vietas uzfilmētā glabāšanai. 2016. gadā pārdoti 27.6 miljoni cieto disku tieši videonovērošanai, bet plānots, ka 2021. gadā videonovērošanai paredzēto cieto disku piegādes būs jau aptuveni 126 miljoni gabalu.

Videonovērošanai tiks arvien biežāk piesaistīti mašīnmācīšanās algoritmi, kas pārskatīs videoierakstus daudz ātrāk par cilvēka spējām. Attīstot videonovērošanas tehnoloģijas un video datu analīzi, mākslīgā intelekta pielietojums pakāpeniski tiks iekļauts videonovērošanas pakalpojumā – tas pat spēs atpazīt cilvēku sejas, automašīnu numura zīmes u.tml.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
4 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Krotow

Nākamo lai uztaisa cieto disku, kurā ielien viss mākslīgais intelekts. Cigareti var atstāt ārā.

fake

un tam visam jābūt sapakotam 4k

x

kāpēc vajag novērot mākslīgo intelektu?

bombelats

Jo tas ir nākamais “sabiedrības ienaidnieks Nr.1”. Terminators zin.