Samsung uzsācis oficiāli piedāvāt Galaxy S8 un Galaxy S8+ viedtālruņi lietotājiem izmēģināt Samsung Experience 9.0 saskarni (iepriekš pazīstama ar nosaukumu TouchWiz) kopā ar Android 8.0 Oreo operētājsistēmu. Sākotnēji Android 8.0 Oreo beta versija būs pieejama Korejā, Lielbritānijā un ASV.

Man diemžēl nav iespējas pamēģināt, vai Android 8.0 Oreo beta versija pieejama arī mums, bet Samsung atbalsta lapa ir visai nekonkrēta šajā jautājumā. Iespējams, ar Samsung Members lietotni arī citviet pasaulē ir pieejama Oreo beta versija Galaxy S8 un Galaxy S8+ viedtālruņiem.

Galaxy S8 un Galaxy S8+ viedtālruņu lietotājiem nāksies veikt nelielu reģistrāciju lietotnē, pēcāk Android 8.0 Oreo beta versija tiks piegādāta viedtālrunim ar iebūvēto programmatūras atjauninājumu iespēju (Iestatījumi -> Programmatūras atjauninājumi).

Reklāma

6
Leave a Reply

avatar
2 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Kaspars BaradachIvarsAinārs DaugovičsGALAXY S8 lietotājs Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
Ainārs Daugovičs
Viesis
Ainārs Daugovičs

Būtu labi, ja Samsung saviem tālruņu īpašniekiem dotu iespēju uzlikt tikai “tīro” Android.

Ivars
Viesis
Ivars

Varbūt būtu labi, tomēr viņi to nedarīs, jo no viņu viedokļa raugoties vienkārši nav nekāda finansiāla iemesla ko tādu darīt.

Ainārs Daugovičs
Viesis
Ainārs Daugovičs

Un klientu apmierinātība? Telefonus taču ražo klientiem, pircējiem. Vienkārši apnika šie lēnie Samsung tālruņu atjauninājumi. Esmu lietojis iPhone un tīrā Android tālruni, nu neviens tā nebremzē.

Ivars
Viesis
Ivars

Jums ir kādi dati par to, cik daudz ir šādu klientu, kurus tas apmierinātu? Man nav, tomēr atļaušos izteikt minējumu, ka tā saucamo vidējo lietotāju, kas arī ir lielākais Samsung viedtelefonu pircējas ātri atjauninājumi uztrauc minimāli. Jā, tas uztrauc dažādus android entuziastus, bet procentuāli tas ir mazākums. Turklāt entuziasti joprojām var rūtot savas ierīces un likt virsū jebkādus romus.

Kaspars Baradach
Viesis
Kaspars Baradach

tieši tā. ja ierīce strādā, un apmierina, pilnīgi vienalga kāda versija ir OS

GALAXY S8 lietotājs
Viesis
GALAXY S8 lietotājs

Nav pieejams Latvijā :(