Google izziņoja Google Lens mākslīgā intelekta attēlu atpazīšanas iespējas Google I/O 2017 norises laikā, un tikai šobrīd tās sāk nonākt viedierīcēs. Izmantojot pakalpojumu Google Lens, iespējams iegūt papildinformāciju vai veikt darbību ar fotoattēlu. Šobrīd pakalpojums Google Lens ir pieejams tikai Pixel tālruņos, piedāvājot vizītkartēs nolasīt un saglabāt tālruņa numurus, saņemt papildinformāciju par ēku vai gleznu.

eBay šobrīd ir pievienojis līdzvērtīgu Image Search iespēju savā viedierīču lietotnē. Image Search ļauj ar viedtālruņa kameru uzņemt fotogrāfiju, pēc tās tiek veikta meklēšana eBay izvietotajās precēs. Tāpat pastāv iespēja uzņemt fotogrāfiju ar jebkuru citu lietotni viedtālrunī, un caur Share iespēju izmantot Find it on eBay, lai veiktu meklēšanu eBay.

Pagaidām attēlu atpazīšana nestrādā ne tuvu ideāli, bet tiek solīts, ka eBay attēlu atpazīšana ar laiku mācīsies un kļūs precīzāka. Šobrīd tiek pieļauts, ka attēlu atpazīšana galvenokārt ņem vērā krāsas un aptuvenas formas, kas īsti nebūtu dēvējamas par mākslīgā intelekta iezīmēm.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments