Mārketinga izpētes uzņēmums Sensor Tower uzskata, ka jau 2020. gadā ASV teritorijā ar vienu iPhone tiks veikti pirkumi lietotnēs aptuveni 88 dolāru apmērā. Un te ir tieši runa par tēriņiem App Store un pirkumiem lietotnēs, nevis Apple Pay norēķiniem.

Jau 2016. gadā iPhone lietotāji tērēja 63 dolārus gadā par pirkumiem lietotnēs, kas ir visai iespaidīga summa. Sensor Tower prognozē, ka jau nākamajā gadā iPhone lietotāji tērēs 77 dolārus. Atgādināšu, ka Apple paņem 30% no App Store apgrozījuma.

Lielākie pirkumi šobrīd un nākotnē tiks veikti spēlēs. Ap 70% pirkumu nāk no spēlēm, tātad aptuveni 60 dolārus no 88 dolāriem 2020. gadā ienesīs spēles. Tāpat tiek uzskatīts, ka būtiski augs straumēšanas servisu veidotie klientu tēriņi. Tiek gaidīts, ka tuvāko gadu laikā sprādzienveidīgi augs lietotņu veikalu ienākumi no Ķīnas un Indijas.

Reklāma

8
Leave a Reply

avatar
3 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
LapsinieksKristaps SkutelisvienalgaPrusljixArtis Ābols Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
Skābene
Viesis
Skābene

Bēdīga statistika! Lielākā daļa pirkumu ir no spēļu atkarīgiem cilvēkiem!Es pat teiktu no spēļu atkarīgiem bērniem.

Prusljix
Viesis
Prusljix

Ja godīgi, tad šis ir nesaprotmas raksts. Nav apaļa skaitļa…un arī pieaugums 5gadu laikā nav ļoti būtisks..apmēram inflācijas līmenī. Kam šis bija noderīgi?

Kristaps Skutelis
Viesis
Kristaps Skutelis

Ir labi zināt situāciju un tendeces arī tad, ja tās nav izsakāmas apaļos skaitļos. Teiksim tā, piefiksējam šos skaitļus arhīvam, lai nākotnē varam atskatīties un saprast kāda bija tēriņu situācija 2016. gadā un vai pareģojumi sakritīs ar realitāti pēc dažiem gadiem.

Artis Ābols
Viesis
Artis Ābols

Salīdzināt vari ar vidējo Latvijas ieguldījumu, kas droši vien gadā uz vienu LV iPhone ir zem eiro.

Prusljix
Viesis
Prusljix

Nu šeit jau nav prognoze uz 2020.gadu priekš LV. Salīdzināšana nesanāk.

vienalga
Viesis
vienalga

88.dolāri dienā/mēnesī/gadā. Kā var neminēt mērvienību?!?!? Speciāli atvēru datu avotu – domāju ka tur arī “tik gudri” būs sarakstīts, ka pašam jāizpīpē ka tā summa ir gadā, bet nē, tur atradu melns uz balta – “per year”. U.S. iPhone users will spend an average of $88 per year on apps by 2020

Kristaps Skutelis
Viesis
Kristaps Skutelis

Virsrakstā taču teikts, ka gadā.

Lapsinieks
Viesis
Lapsinieks

nē, no valodas viedokļa tas to nepasaka. bet jābūt ļoti piekasīgam, lai to nesaprastu.