Jau iepriekš bija zināms, ka Nokia (HMD Global) parūpēsies par Android 8.0 Oreo operētājsistēmas ātru nonākšanu viedtālruņos. Visi esošie Nokia Android viedtālruņi saņems Android 8.0 Oreo atjauninājumu, pat lētais Nokia 3 modelis tiks pie atjauninājuma.

Tiek ziņots, ka Android 8.0 Oreo operētājsistēma jau izmēģināma kopā ar Nokia 8, kas ir ražotāja jaunākais un dārgākais Android viedtālruņa modelis. Iepriekš pašreizējais Nokia viedtālruņu zīmola lietotājs HMD Global ir skaļi uzstājis, ka viedtālruņi saņems jaunāko programmatūru. Arī Google tieši Android 8.0 Oreo izziņošanas laikā norādīja, ka Nokia ir viens no uzticamākajiem sadarbības partneriem.

Nokia pagaidām brīdina, lai Oreo beta versija netiktu izmantota Nokia 8, kas tiek lietoti kā primārie viedtālruņi ikdienai, jo Oreo beta versijā vēl var būt kāda kļūda. Bet publisks beta tests runā tieši pretējo – visticamāk, Oreo beta versija ir gana stabila. Pagaidām nav skaidri pateikts, vai Nokia 6, Nokia 5 un Nokia 3 arī saņems Oreo beta pirms gala versijas iznākšanas.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments