DxOMark izvērtējis nesen izziņotā Huawei Mate 10 Pro viedtālruņa kameru, dodot tai vienu no augstākajiem vērtējumiem DxOMark Mobile vēsturē. Huawei Mate 10 Pro saņēmis 97 punktus, atpaliekot tikai no Google Pixel 2.

DxOMark pavisam nesen uzlaboja punktu došanas sistēmu, ņemot vērā arī divu galveni kameru viedtālruņu sniegumu, tomēr vēl arvien Google Pixel 2 ar vienu kameru paspējis iekārtoties topa augšgalā. Google Pixel 2, visticamāk, ieņemto pirmo vietu saglabās vismaz līdz vēlam pavasarim, jo visi gaidītie flagmaņi šogad ir iznākuši, Samsung Galaxy S9 gaidāms ne ātrāk par nākamā gada martu.

DxOMark uzteicis Mate 10 Pro kameras divkāršā digitālā palielinājuma darbību, kas gan nedaudz atpaliek no īsta optiskā palielinājuma. Tāpat lieliski darbojas Mate 10 Pro autofokuss. Mate 10 Pro saņēmis augstāko novērtējumu (100 punktus) par fotogrāfijām, pārspējot pat līderi Pixel 2, bet Pixel 2 atriebjas video uzņemšanā ar 96 pret Mate 10 Pro 91 punktu. Protams, jāsaprot, ka neviena vērtēšanas sistēma nav ideāla.

Huawei Mate 10 Pro ir nonācis arī mūsu rokās. Lēnām mēģinām izprast tā darbību, bet jāatzīmē, ka Mate 10 Pro šogad izdevies ļoti nepabeigts, tiesa, tas vēl nav pieejams veikalos. Jau pirmajā dienā saskāros ar vairākām programmatūras problēmām – nevar piekļūt Huawei kontam (nesūta apstiprinājuma SMS), ne tik bieži sastopamās izšķirtspējas dēļ nedarbojas pāris lietotnes (Feedly), ir pamatīgas problēmas ar viedtālruņa darbību tukšgaitā (mīnus 20% no enerģijas nakts laikā). Manuprāt, Mate 10 Pro ir arī problēmas ar ekrāna skārienu reģistrēšanu.

Reklāma

13
Leave a Reply

avatar
3 Comment threads
10 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
LapsinieksSkābeneArtis ĀbolsitaniumKristaps Skutelis Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
Lapsinieks
Viesis
Lapsinieks

kautkāds huawei krāns vienā intervijā apskatniekam atzinis, ka prezentācijā izsniegajiem aparātiem esot neoptimizēts softs – jāgaida atjauninājumi.

Kristaps Skutelis
Viesis
Kristaps Skutelis

Jā, tā ir. Mūs arī par to brīdināja un pagaidām pieredze ar demo ierīci to apstiprina. Lai arī jau otrajā vakarā bija klāt programmatūras atjauninājums, Artis ziņo, ka ierīce ir ļooooooti “zaļa”.

Lapsinieks
Viesis
Lapsinieks

domāju, ka ar apskatu steigties nevajag :D

Kristaps Skutelis
Viesis
Kristaps Skutelis

Artis saka, ka vajag :)

Lapsinieks
Viesis
Lapsinieks

heiteri. :D

Artis Ābols
Viesis
Artis Ābols

Džī, ja ne, tad ne. Resets –> kastē iekšā, vāku virsū.

Lapsinieks
Viesis
Lapsinieks

uztaisi labāk izturības testus. skrāpēšana, locīšana, mešana uz betona grīdas utt.

Artis Ābols
Viesis
Artis Ābols

Domāts – darīts!

x
Viesis
x

pro šajā gadījumāq apzīmē ražotāja prokrastināciju

itanium
Viesis
itanium

Ja skatās tikai Photo sadaļā iegūtos punktus, tad Mate 10 Pro ir pat pa 1 punktu priekšā Pixel 2 (100 pret 99). Pieļauju, ka daudziem video uzņemšanas kvalitāte telefonā nav tik būtiska.
Man jau liekas, ka 1 punkts vairāk vai mazāk ir baigā matu skaldīšana, pa lielam Top5 ieguvējiem ir ĻOTI labas kameras.

Lapsinieks
Viesis
Lapsinieks

true. es, piemēram, pēdējo 5 gadu laikā esmu uzņēmis tikai kādus 10 video.

Skābene
Viesis
Skābene

Un tos pašus vertikāli turot telefonu! :D

Lapsinieks
Viesis
Lapsinieks

atkal savu tupumu nodemonstrēji