Reklāma

Latvijas tehnoloģiju uzņēmums EazyOne ierindots starp 50 visstraujāk augošajiem uzņēmumiem Centrāleiropā

Jaunākie raksti

Pebble pulksteņa radītājs vēlas piedāvāt mazāka izmēra Android viedtālruni

Kādreiz vēl Sony veidoja maza izmēra Android viedtālruņus ar flagmaņa cienīgu specifikāciju, bet nu gandrīz vienīgā iespēja tikt pie...

Arī LMT pagarina iespēju ukraiņu bēgļiem izmantot bezmaksas mobilos sakarus

LMT pagarina iespēju Ukrainas iedzīvotājiem, kuri atrodas Latvijas teritorijā, vēl uz 90 dienām turpināt izmantot bezmaksas mobilo sakaru pakalpojumus. “Jau...

“Moskvičs” atdzims uz ķīniešu radītas platformas

Jau iepriekš esam rakstījuši, ka Renault pilnībā atstāj Krievijas tirgu, savukārt Renault rūpnīca Maskavā tiks izmantota, lai tur atdzīvinātu...

Withings izziņo jaunu klasiska stila viedpulksteni ScanWatch Horizon ar 30 dienu darbības laiku

Zīmols Withings ir zināms ar dažādām elektroniskajām ierīcēm, kuras palīdz mums sekot līdzi savai veselībai. Tagad produktu klāstu papildinājis...

Audi jaunākajos modeļos tagad piedāvā Apple Music atbalstu

Vācu autoražotāja Audi mašīnu īpašnieki tagad var izmantot Apple Music pakalpojumus savu mašīnu multimediju sistēmā pa taisno, proti, nav...

Deloitte Technology Fast 50 CE apkopo straujāk augošos uzņēmumus Centrāleiropā, salīdzinot uzņēmumus pēc to apgrozījuma pieauguma.

Latvijas tehnoloģiju uzņēmums EazyOne topā ieņēmis augsto 18. vietu, pateicoties iespaidīgam 731% apgrozījuma pieaugumam trīs gadu laikā. EazyOne izstrādāto biznesa datu vizualizācijas un analītikas rīku eazyBI aktīvi lieto tūkstošiem klientu visā pasaulē.

“Veidojot programmatūru biznesa lietotājiem mēs fokusējamies uz reālu biznesa vajadzību risināšanu un maksājošiem biznesa klientiem,” saka uzņēmuma dibinātājs un vadošais programmētājs Raimonds Simanovskis.

Kopā no Baltijas valstīm topā iekļuvuši veseli 8 uzņēmumi, no kuriem 1 no Igaunijas, 1 no Latvijas un 6 no Lietuvas. Topa priekšgalā ir Čehijas uzņēmums Kiwi.com ar 7165% pieaugumu, kuram seko Lietuvas uzņēmums “deeper” ar 7048% pieaugumu. Visvairāk topā pārstāvēta ir Polija ar 19 uzņēmumiem.

“Deloitte Latvia šogad šajā projektā piedalījās pirmo reizi, tāpēc viens uzņēmums no Latvijas ir ļoti labs rezultāts. Tāda Centrāleiropas valsts kā Slovēnija, Technology Fast 50 sarakstā nav minēta vispār. No mūsu kaimiņvalstīm vispozitīvāk izskatās Lietuva ar sešām kompānijām. Kopumā līdere ir Polija – sarakstā iekļuvušas 19 kompānijas,” saka Polina Nazarova, Deloitte Latvia biznesa attīstības vadītāja.

Pēdējā desmitgadē EazyOne ir vienīgais Latvijas tehnoloģiju uzņēmums, kurš ir spējis iekļūt šajā prestižajā topā. 2003. gadā Fast 50 CE topā bija iekļuvuši veseli 4 Latvijas uzņēmumi.

“Iekļūšana Deloitte Technology Fast 50 topā mums ir kā atzinība par to, ka ar mūsu izvēlēto biznesa modeli var veiksmīgi sasniegt apgrozījuma un peļņas strauju izaugsmi.

Ar šo piemēru mēs gribam arī parādīt citiem esošajiem un topošajiem jaunuzņēmumiem, ka ir iespējams sasniegt veiksmīgus rezultātus arī bez rizka kapitāla fondiem, investoriem, vai lielām investīcijām. Ir svarīgi pastāvīgi fokusēties un radīt risinājumus reālām vajadzībām un reāliem maksājošiem klientiem,” uzsver Raimonds Simanovskis.

EazyOne paredz līdzīgu attīstību un izaugsmes tempu arī turpmāk un plāno pieteikties Deloitte Fast 50 arī nākamgad.

“Arī tuvākajos gados tiek plānots, ka attīstība un izaugsme turpināsies līdzšinējā kontrolētā tempā. Noteikti pieteiksimies arī nākamā gada konkursā,” atzīst Raimonds Simanovskis.

eazyBI ir biznesa datu vizualizācijas un analītikas rīks kuru lieto tūkstošiem klientu visā pasaulē, tai skaitā tādi uzņēmumi kā SONY, Samsung, HP, BMW un daudzi citi. eazyBI ir pieejams kā mākoņ-pakalpojums, privātais serveris un kā Atlassian Jira paplašinājums, nodrošinot plaša spektra biznesa analītikas risinājumus.

3 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
3 komentāri
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
kengurs
23.10.2017 12:39

Jēē, beidzot redz komentārus mobilajā versijā.

23.10.2017 12:46
Reply to  kengurs

Mhm, vakar nenāca miegs un sataisīju, lai mobilajā versijā daļai rakstu rādās komentāru skaits. Patestējiet kā tas darbojas.

Lapsinieks
26.10.2017 09:31

malacīc!

Reklāma