Essential Phone vēsture ir aprakstāma pāris vārdos – sākumā bija baumas, viedtālruni izziņoja maijā, tam bija jānonāk pie pircējiem mēneša laikā (bet Essential Phone aizkavējās), pie pircējiem viedtālrunis nonāca vien augusta beigās par visai augstu cenu.

Tika ziņots, ka Essential ir radušās negaidītas problēmas ar Essential Phone, jo viedtālruņus vienkārši nepirka un nepērk. Pirmā mēneša laikā tika pārdoti vien daži tūkstoši viedtālruņu. Iepriekš tika lēsts, ka pirmajā mēnesī jāpārdod vairāk nekā 50 000 viedtālruņu, kas jau būtu 10 reizes mazāk par vēlamo apjomu.

Reklāma

Šobrīd Essential Phone cena ir samazināta līdz 499 dolāriem. Iepriekš tika solīts, ka Essential Phone nonāks Eiropā vēl šajā gadā, bet vai tas notiks – neviens īsti nezina.

Essential Phone ir aprīkots ar Qualcomm 835 procesoru kopā ar 4 GB RAM un 128 GB iebūvēto atmiņu. Essential Phone uzbūvē izmantots titāns un keramika, kas padara viedtālruni vieglu un izturīgu.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
14 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Skābene

Žēl, ka uz LV nešipo!

Artis Ābols

Ziņa nes tikai 2 iespējas – vai nu mēs pie Essential nekad netiksim, jo tas aizies pa burbuli, vai arī tiksim visai drīz par gandrīz pieņemamu cenu.

ninja

Nesapratu jēgu no raksta.

Kristaps Skutelis

Ko te nesaprast? Šī mistiskā un noteiktās šaurās aprindās populārā ierīce kļuvusi krietni lētāka.

svimart

cik saprotams tur tam ar jāpaliek…. mīstiskās un šaurās aprindās… :)

x

acīmredzot, takeši pils dalībnieku pasaulē nav pārāk daudz…pārējie pamanās veiksmīgi lietot daudz smagākus un krietni vien neizturīgākus “parastos” smārtfonus bez titāna un keramikas)

LOOK

Drīzāk nav pārāk daudz tādu kas būtu gatavi maksāt par nezināmo, un tad uz savas ādas izjust ir vai nav. Šoreiz risks bija par lielu, kaut arī iespējams aparāts ir labs. Bet ja tagad par zemāku cenu nepirks, tad tiešām tautai vajag tikai popsu.

Kaspars Baradach

ir jābūt galīgi aptaurētam lai maksātu naudu par ierīci, kuras ir robs ekrānā.

Skābeni

Nosauc ierīci par IphoneX un izķers kā karstus pīrādziņus arī pa 2k euro!

Lasītājs

Var arī skābenes izbarot zirgiem. būs lielāka jēga.

Skābene

Oho, lopkopis iebridis interneta komentāros! :)
Parasti gan lopkopji nevar izskaidrot, kāpēc govs mēsli ir lielu pļeku veidā, bet aitai kā laimas ražotās rozīnes šokolādē! No mēsliem neko nesaprot, bet lien interneta komentāros, kā baigie profiņi! :D

Kaspars Baradach

nu iponam vismaz pārējo malu nav. un abols noteikti softu optimizēs priekš tās uzacs, bet te aptaisijušies gan augšā gan lejā. vnk coķis ekrānā. ja jau palika apakšējā mala, kameru varēja stutēt tur, kā ķīnieši

Skābene

Neuztvēri domu! kad kādam citam ir robs ekrānā priekš kameras, tad fui cik viss slikti! Bet kad Apple uztaisa robu ekrānā, tā uzreiz baigā štelle! ;)

Uldis M.

Šis noteikti būtu laba alternatīva OnePlus 5