Tagad arī Latvijā pirkumus no App Store, Apple Music, iTunes un iBooks varēs apmaksāt ar “Tele2” rēķinu

5

Sākot ar 2017. gada 20. oktobri, vadošā mobilo sakaru operatora “Tele2” klienti savā ikmēneša rēķinā var iekļaut maksu par App Store iegādātiem pakalpojumiem, kā arī par pirkumiem Apple Music, iTunes un iBooks vietnēs. Iztērēto summu varēs atskaitīt arī no ZZ priekšapmaksas konta.

Jaunais mobilā maksājuma pakalpojums pieejams visiem “Tele2” un “Zelta Zivtiņa” mobilo sakaru pēcapmaksas un priekšapmaksas klientiem Latvijā un ir vēl viens solis uz priekšu finanšu pakalpojumu un klientu servisa attīstībā. Turklāt tā izmantošana ir ļoti vienkārša – jauno maksāšanas veidu klients var pieteikt Apple ID iestātījumos sadaļā “Maksājumu informācija” (Payment Information). Izmantojot jaunu vai esošu Apple ID kontu, kā maksāšanas veidu jāizvēlas “Mobilais tālrunis” (Mobile Phone).

Jaunus iestatījumus var uzstādīt no jebkuras Apple ierīces: iPhone, iPad, iPod touch un Mac, kā arī no datora, kurā ir instalēta iTunes. Jauns apmaksas veids tiks piemērota automātiski un ļaus nekavējoties ar vienu pieskārienu veikt pirkumus no visām Apple ierīcēm, ieskaitot Apple TV un Apple Watch.

Plašāka informācija par piedāvāto maksāšanas veidu pieejama “Tele2” mājaslapā.

 • http://192.168.1.1 **

  to es jau sen gaidīju…

 • Viesis

  Nokomentējiet, lūdzu, tie, kas zina – kā ir ar citiem operatoriem? Kā ar Google Play? Vai ir kādas komisijas maksas no operatora puses?

  Zinu, ka ar Bite var veikt pirkumus Google Play. Bet, ja pareizi atminos, atdūros pret to, ka par to papildus tiek iekasēta komisijas maksa, kas ir nedraudzīgi.

 • As

  Kam tas viss ir nepieciešams? Manuprāt ērtāk ir ar kredītkarti,vai es kļūdos?

  • Krisjanis

   Ja nav piķis uz konta, tad vari samaksāt ar operatora starpniecību un maksāt tikai nākammēnes! :)

   • Lapsinieks

    vai arī apmaksāt ar darba kontu un pvn mīnusā