Jau atkal Google nav spējusi nosargāt savu lietotņu veikalu Google Play Store, ļaujot tajā iemājot ļaunatūrai. Tiek ziņots, ka Symantec ir atklājis Google Play jaunu ļaunatūras paveidu, kas iegūstama kopā ar visai populārām lietotnēm.

Symantec norāda, ka ļaunatūra varētu būt uzstādīta vismaz 600 000 ierīču, bet maksimālais skarto Android viedierīču skaits mērāms miljonos.

Symantec atklātā ļaunatūra nāk kopā ar lietotnēm, kas ļauj izmainīt Minecraft: Pocket Edition varoņu izskatu. Drošības pētnieki uzsver, ka atklātā ļaunatūra varētu būt veidota DDoS uzbrukumu veikšanai. DDoS uzbrukumi tiek veikti, lai panāktu servera darbības traucējumus lieliem uzņēmumiem un tiešsaistes servisiem.

Uzbrucēji izmanto DDoS uzbrukumu (angļu – Distributes Denial of Service), kura pamatā ir daudzu tīmeklim pieslēgtu ierīču izmantošana, lai pārslogotu upura serverus. Rezultātā upura serveris nevar noteikt, vai tiešām konkrēts dators ir uzbrucējs, vai tikai parasts lietotājs, tāpēc pret DDoS uzbrukumu aizsargāties ir gandrīz neiespējami.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
5 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
x

uziet ļaunu jaunatūru

x

>pret DDoS uzbrukumu aizsargāties ir gandrīz neiespējami.
sastopoties ar pieprasījumu skaita palielināšanos, nākamie tiek nostādīti rindā un apkalpoti pēc laika intervāla, neļaujot nograut prod. serverus.
vienkārši nevar laist visus pa tiešo klāt pie faktiskā servisa, bet tikai caur geitvejiem, kas ir gatavi šādām situācijām.

Artis Ābols

Teorijā jau viss labi. Bet rindiņā stāv arī īstie pieprasījumi.

x

tas jā, bet rindiņa iet uz priekšu, nevis server isnt responding

digitalk

kāda tam nozīme, ja rindas apstrādes ilgums pārsniedz taimautu?