Šobrīd ir izskaustas dažādas ļaundabīgas tīmekļa pārlūku rīkjoslas (angliski – toolbar), bet modē nāk mēģinājumi apkrāpt tīmekļa pārlūku lietotājus ar dažādiem citiem trikiem. Tieši tāpēc Google Chrome jau šobrīd ir iekļauts vienkāršs aizsardzības rīks, bet turpmāk tas tiks uzlabots.

Chrome pārlūks nosaka, kad tiek izmainīti tīmekļa pārlūka iestatījumi bez lietotāja ziņas, piedāvājot atgriezt atpakaļ iepriekšējos iestatījumus. Pēdējos gados vismaz man nav nācies saskarties ar programmatūru, kas maina tīmekļa pārlūka iestatījumus, bet lai jau Google tiek šis prieciņš.

Tāpat paziņots, ka Chrome Windows datoros piedāvās iebūvētu rīku Chrome Cleanup, kas ļaus atbrīvoties no nevēlamas programmatūras. Chrome Cleanup rīks tapis sadarbībā ar ESET, tomēr tas nav ierastais antivīruss.

Daudzviet tīmeklī jau lietotāji izteikušies, ka šis ir muļķīgs solis, jo Chrome pārlūks jau tāpat ir resursus rijošs monstrs.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
12 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
SafariFirefoxOperaEdge

Jaabriinaas kaa vispaar cilveeki joprojaam lieto Chrome paarluuku. Nez no pirmsaakumiem ne arii tagad Chrome nav bijis paarluuks ko izveeleetos kaa primari. Ne darbiibaa, ne vizuaali ne arii lietojot chrome nav palicis pozitivs iespaids. Es gaidu to dienu kad Chrome nogrims podaa.

Harijs
digitalk
Krotow

Vismaz tuvākajos gados tas nav sagaidāms. Zem Windows Chrome darbības vizuāli “atsaucas” ātrāk kā Firefox. Chrome ir arī bariņš noderīgu paplašinājumu, kas vienlīdz labi darbojas Lin/Mac/Win OS trijotnē.

digitalk

> Zem Windows Chrome darbības vizuāli “atsaucas” ātrāk kā Firefox.

pagaidīsim jauno Firefox Quantum

Krotow

Ja arī jaunais FF būs tikpat ātrs, šaubos vai man vajadzīgie paplašinājumi (piem. BetaFlight un BLHeli konfiguratori) tur tā uzreiz parādīsies.

mcLays

Pēc pāris gadiem Windows 10 1909 SuperDefender, pārcelta lielākā daļa paplašinājumu un Chrome būs beigas. Tik drīz nesagaidīsi, bet ir cerība.
Šodien iznāks Windows 10 1709 (Fall Creators Update) + Edge + Windows Defender Exploit Guard + Windows Defender Application Guard.
Ja interesē salīdzināt: https://nakedsecurity.sophos.com/2017/10/16/chrome-smoked-by-edge-in-browser-phishing-test/

nr71

Hmm, man tieši otrādi. Tā esmu uzsēdies uz Chrome, ka pārējie šķiet neērti. ;)

Lapsinieks

Tev neliekās dīvaini, ka gandrīz 60% zemeslodes iedzīvotāju Tev nepiekrīt?

Lucifer

Tev neliekas divaini braukt ar tik vecu automasinu?🤔

geksis

75% no tiem 60% (statistikas dati izrauti no zila gaisa ar pirkstu badot griestos) lieto chrome, jo viņiem to ir uzinstalējis tas, kas instalēja win un nemaz nemāk lietot citu un pie mēģinājuma likt citu bļauj, ka kaut kas atkal nedarbojas, jo ikoniņa, kuru 100 gadus lietoja tagad neatrodas savā vietā (iz savas pieredzes ar saviem vecākiem)

Vienvārdsakot visam ir pieraduma milzu spēks.

Lapsinieks

nu nez. pa manam prātam crome ir labākais enivej. ātrumu milisekundēs neesmu mēģinājis. gļuki nav bijuši un resursus ar nav vēl visus apēdis. nez, kā būs ziemā.