Džonijs Īvs: iPhone X ir tikai sākums jaunā iPhone ērā

9

Džonija Īva veikums Apple produktos ir zināms visiem. Viņš ir veidojis iOS operētājsistēmas izskatu un Apple Watch kopējo filozofiju. Īvs ir piedalījies arī Apple Campus 2 dizaina izveidē un uzņēmums ir novērtējis viņa milzīgo ieguldījumu. Džonijs Īvs 2015. gada vidū tika paaugstināts amatā no vecākā viceprezidenta uz Apple vēsturē pirmo dizaina direktoru (Chief Design Officer).

Jau iepriekš tika baumots, ka Džonijs Īvs tiks pie savu dizainu izrādīšanas tikai šogad, jo iepriekšējie iPhone modeļi savu dizainu jau bija ieguvuši.

iPhone X ir Apple ilgtermiņa ambīcija, bet iPhone X ir tikai sākums. Pirms iPhone X ēras atsevišķi izdalītas bija dažādas iPhone korpusa sastāvdaļas, bet iPhone X viss ir vienots. Sagaidāms, ka iPhone X iezīmes turpmāk būs visiem jaunajiem iPhone modeļiem.

Apple turpinās darbu pie Face ID uzlabošanas, jo arī jaunie Face ID sensori (vai precīzāk izsakoties, arī Home pogas pazušana) ir daļa no iPhone nākotnes.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

 • x

  tikai tagad ievēroju lielisko kameras pacēlumu ar izteikto pakāpienu virs pārējā korpusa.
  un ekrāna tukšumu ap skaļruni varēja veidot tādā pašā formā, tagad šīs formas konkurē.

  • davfreim

   Kameras pacēlums reti kuram ir problēma, ņemot vērā, ka lielākā daļa lieto aizsargvāciņus utt., kā arī to “robu” var ignorēt un skatīties video uz mazāka formāta, neizmantojot to roba daļu, bet, vienmēr jau var atrast problēmu, kur tās īsti nav ne?

   • x

    lasām uzmanīgi…..kameras pacēlums ar izteikto pakāpienu, nevis plūdens pacēlums virs korpusa. man tas šķiet dīvaini.
    protams, robu var ignorēt, tāpat kā visu citu, kas neliekas skaists un patīkams.

 • Skābene

  Tā jau būtu tīri glīts, bet tas izkostais melnais robs ekrānā ir kaitinošs!

  • Lapsinieks

   apple noslēdzis vienošanos ar goļivudu un boļivudu, ka filmās kreisajā malā netiks rādīti svarīgi sižeta elementi.

   • x

    pleijeris pats noteiks, kā tur desmitnieku un pirms svarīgām vietām brīdinās, lai apmet ekrānu pretējā virzienā.

  • KKTK
 • Ivars

  Atzīšos, ka šādi ķīseļaini salkanie teksti tomēr kaitina. Kādu, pie velna, filozofiju viņš ir izveidojis? Un izrādās, ka pirms iPhone X kaut kas nebija vienots, bet tagad pēkšņi viss ir vienots. Ko tas vispār nozīmē? Labi, es saprotu, ka Apple reklāmā var lietot šādas neko nepasakošas frāzes, bet šī taču nav Apple reklāma, ne?

 • Briedis