web analytics

Džonijs Īvs: iPhone X ir tikai sākums jaunā iPhone ērā

Jaunākie raksti

ASUS RT-AX68U ir pirmais Wi-Fi 6 maršrutētājs ar Instant Guard

ASUS RT-AX68U ir pirmais mājas lietotājiem paredzētais bezvadu maršrutētājs ar Wi-Fi 6 un jauno Instant Guard drošības risinājumu. ASUS...

Kāds vīrietis Kalifornijā apsūdzēts pēc tam, kad viņa drons ietriecas policijas helikopterā

Visai nelāga drona pilotēšana izvērsusies kādam vīrietim Kalifornijā. Viņš pērnā gada septembrī palaida savu bezpilota lidaparātu, lai redzētu nozieguma...

“WhatsApp” nolemj uz laiku atlikt jaunās privātuma politikas ieviešanu

Pēc "WhatsApp" nesenā paziņojuma, ka drīzumā lietotājiem vai nu būs jāpiekrīt savu datu nodošanai "Facebook", vai arī par šo...

Razer piedāvā savu sejas aizsargmaskas konceptu ar RGB apgaismojumu

Koronavīrusa pandēmijas sākumā uzņēmums Razer aktīvi reaģēja uz situāciju un pielāgoja savu rūpnīcu, lai ražotu vienreizlietojamās medicīnas aizsargmaskas, un...

HP EliteBook 805 G8 tiek pie Ryzen Pro 5000 procesoriem

AMD ir ticis pie vēl viena pirms pāris gadiem neiedomājama sasnieguma - Ryzen procesori nonāks ļoti nopietnos un ļoti...Džonija Īva veikums Apple produktos ir zināms visiem. Viņš ir veidojis iOS operētājsistēmas izskatu un Apple Watch kopējo filozofiju. Īvs ir piedalījies arī Apple Campus 2 dizaina izveidē un uzņēmums ir novērtējis viņa milzīgo ieguldījumu. Džonijs Īvs 2015. gada vidū tika paaugstināts amatā no vecākā viceprezidenta uz Apple vēsturē pirmo dizaina direktoru (Chief Design Officer).

Jau iepriekš tika baumots, ka Džonijs Īvs tiks pie savu dizainu izrādīšanas tikai šogad, jo iepriekšējie iPhone modeļi savu dizainu jau bija ieguvuši.

iPhone X ir Apple ilgtermiņa ambīcija, bet iPhone X ir tikai sākums. Pirms iPhone X ēras atsevišķi izdalītas bija dažādas iPhone korpusa sastāvdaļas, bet iPhone X viss ir vienots. Sagaidāms, ka iPhone X iezīmes turpmāk būs visiem jaunajiem iPhone modeļiem.

Apple turpinās darbu pie Face ID uzlabošanas, jo arī jaunie Face ID sensori (vai precīzāk izsakoties, arī Home pogas pazušana) ir daļa no iPhone nākotnes.

9 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
9 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
x

tikai tagad ievēroju lielisko kameras pacēlumu ar izteikto pakāpienu virs pārējā korpusa.
un ekrāna tukšumu ap skaļruni varēja veidot tādā pašā formā, tagad šīs formas konkurē.

davfreim

Kameras pacēlums reti kuram ir problēma, ņemot vērā, ka lielākā daļa lieto aizsargvāciņus utt., kā arī to “robu” var ignorēt un skatīties video uz mazāka formāta, neizmantojot to roba daļu, bet, vienmēr jau var atrast problēmu, kur tās īsti nav ne?

x

lasām uzmanīgi…..kameras pacēlums ar izteikto pakāpienu, nevis plūdens pacēlums virs korpusa. man tas šķiet dīvaini.
protams, robu var ignorēt, tāpat kā visu citu, kas neliekas skaists un patīkams.

Skābene

Tā jau būtu tīri glīts, bet tas izkostais melnais robs ekrānā ir kaitinošs!

Lapsinieks

apple noslēdzis vienošanos ar goļivudu un boļivudu, ka filmās kreisajā malā netiks rādīti svarīgi sižeta elementi.

x

pleijeris pats noteiks, kā tur desmitnieku un pirms svarīgām vietām brīdinās, lai apmet ekrānu pretējā virzienā.

KKTK
Ivars

Atzīšos, ka šādi ķīseļaini salkanie teksti tomēr kaitina. Kādu, pie velna, filozofiju viņš ir izveidojis? Un izrādās, ka pirms iPhone X kaut kas nebija vienots, bet tagad pēkšņi viss ir vienots. Ko tas vispār nozīmē? Labi, es saprotu, ka Apple reklāmā var lietot šādas neko nepasakošas frāzes, bet šī taču nav Apple reklāma, ne?

Briedis

comment image

Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: