Reklāma

Microsoft izziņo Edge pārlūku Android un iOS viedierīcēm

Jaunākie raksti

“Google Phone” lietotāji varēs automātiski ierakstīt zvanus no svešiem numuriem

Janvāra sākumā baumu līmenī klajā nāca informācija par to, ka lietotnes "Google Phone" izmantotāji kaut kad tuvā nākotnē varētu...

Programmatūras kļūdas dēļ “Mustang Mach-E” elektriskais krosovers var kļūt neiedarbināms

"Ford" elektriskais krosovers "Mustang Mach-E" programmatūras kļūmes dēļ var palikt ar tukšu 12V akumulatoru, kas savukārt var novest pie...

Izziņots OnePlus Nord LE – nopirkt to nevar, var tikai laimēt

OnePlus atkal atgriezies ar it kā jauna, bet jau kaut kur redzēta OnePlus Nord LE viedtālruņa izziņošanu. OnePlus Nord...

64-bitu Google Chrome Android versijai vajadzēs 8 GB RAM

Apple ar iOS 11 jau 2017. gadā pārlēca uz 64-bitu lietotnēm, tur izstrādātājiem nebija nekādas teikšanas - vai nu...

Pērtiķis ar implantētu “Neuralink” čipu tikai ar prātu spēj dzenāt bumbiņu (video)

Īlona Maska vadītais uzņēmums "Neuralink", kas koncentrējas uz mikroshēmu izstrādi, kuras spēj savienot smadzenes ar datoriem, nācis klajā ar...

Microsoft tikko izziņojis Edge tīmekļa pārlūka atnākšanu arī Android un pat iOS operētājsistēmām. Microsoft Edge abās mobilajās operētājsistēmas nodrošinās visas tās pašas iespējas, kas pieejamas Windows datoros – Favorites, Reading List, New Tab Page un Reading View.

Ja izmanto Microsoft Edge viedtālrunī un datorā, varēsi turpināt otrā ierīcē no tās pašas vietas, kur finišēji tīmekļa apskati pirmajā ierīcē. Microsoft Edge nodrošinās nemanāmu datu sinhronizāciju starp Windows 10 datoru un viedtālruni.

Diemžēl pagaidām Microsoft Edge nespēj sinhronizēt starp ierīcēm paroles un tīmekļa pārskata vēsturi. Tāpat sākumā Microsoft Edge tiks piedāvāts tikai angļu valodā, citas valodas sekos vēlāk.

Pieteikties Microsoft Edge izmēģinājumam var Microsoft mājaslapā.

Reklāma

23 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
23 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Lapsinieks

a kam viņš vajadzīgs?
mazs piemērs: man uz viena kompja neiet chrome – kaut sit, bet neiet. nu ok, nav mirstama lieta. Bērns vakar taisa prezentāciju skolai un prasa man – cik tālu no zemes ir saule. es saku – tā arī ieraksti meklētājā (edge=bing) – un skuju! nav! es uz otra kompja – chrome=google ierakstu un man smuki logā parāda. vot. nah to edžuku!

Maris Laudams

Uzliec Google par galveno meklētāju uz edge. Nu gan problēma

Lapsinieks

protams, ka tā nav problēma. bet tas parāda tendenci. ja tas nestrādā tā, kā gribu, tad nafig man nodarboties ar pielāgošanu?

Maris Laudams

Settings=>advanced settings=>change search engine.

Aptuveni 18.3 sekundes lai to nomainītu.

Lapsinieks

da riebjās man tas edge. nopietni.

geksis

Drusku neprecīzi. Pirms tam vismaz vienu reizi ir jāieiet google.lv (com, ru u.t.t.) lapā.

Maris Laudams

Nevis neprecīzi, bet nepilnīgi Endzelīna jaunskungs.

Lapsinieks

aiz “nepelnīti” prasās komac. Ja jau.

geksis

Lietas būtību, tas nemaina, bet ja vismaz vienreiz nav būts google lapā tad nomainīt meklētāju nevarēs, jo sarakstā viņa nebūs. Un tas jau ir būtiski.

bombelats

Es Tevi ļoti labi saprotu. Pats Edge man arī saista, nav ne vainas. Viss iebūvētais ,parasti, arī labāk savietojas ar kopējo sistēmu un mainīt iestatījumos neko daudz negribas. Bet nu jāatzīst, ka meklēšanā Bingam vēl tālu līdz Gūglam.

geksis

Strādā, bet tas ir gaumes jautājums. Par meklētājiem – ja vajag lai vairāk iedod info saistībā ar ASV izmanto bing, par krieviju yandex. google būs tāds universiālāks meklētājs.

Lapsinieks

paldies par ideju pievērsties šim jautājumam – mēģinot darīt kā saki (neizdevās gan) gūgle piedāvāja instalēt hromi un tavu brīnumu! aizgāja!

x

nu nez.
edžbingā iesitu “distance earth sun” un visu atrada.
ar “attālums no zemes līdz saulei” arī atrod, tiesa, bez bildītes.

Maris Laudams

Edge ir galīgi jēls pārlūks. Pilnīgi nav gatavs konkurēt ar citiem.
Bet tā vietā lai to uzlabotu, tiek izlaisti vēl daži tādi kropļi, kurus vajadzētu galēt jau pie dzimšanas.

x

vienīgās sāpes ar edžu – paplašinājumi ms storē nevis vnk instalēt. un iezīmējot tekstu+RC uzreiz nepiedāvā meklēt, jādomā, ka palīdzētu atsevišķa pribluda, vismaz ms saka ka jābūt “Bing lookup” kas atbilst “Search with google”

Aigars Dzerviniks

Kāpēc jēls?

Maris Laudams

Tāpēc, ka tas ir nedataisīts. Mēģināju izmantot kā daily pārlūku, bet aplauzos.
Pamēģini kaut to pašu facebook ar edge un tad salīdzini ar chrome.

Kristaps Skutelis

Viss atkarīgs no prasībām. Vasarā dažus mēnešus lietoju Edge kā primāro pārlūku. Nav ne vainas kopumā. Jā, bija kaut kādas nianses, bet pavisam noteikti nevaru teikt, ka galīgi jēls pārlūks.

Aigars Dzerviniks

Manuprāt, kaut kāds diezgan muļķīgs gājiens. Tas nav gluži Edge, jo neizmanto EgdeHTML dzini (uz iOS – WebKit, uz Android – Blink), līdz ar ko tas praktiski ir tikai vizuālais slānis pa virsu sistēmas iebūvētajam pārlūkam. Būtu interesanti ar to paspēlēties, ja viņi portētu EdgeHTML, bet šādā variantā neredzu jēgu.

bombelats

Muļķīgs tas ir Tev un vēl var būt 0,0000x % lietotāju, kas zina tehniskās detaļas, pārējiem: “O, Edge uz Andrīša (appla), jāliek virsū, uz PC tak lietoju, utt…”

Remarx

Edgei ir viens mīnuss. Man pašam ir Windows 10 Pro versija un protams tas iebūvētais pārlūks. Visu laiku lietoju Mozilla, jo tai gan paroles gan iestatījumus kopā ar grāmatzīmēm varu ielikt flešķā un pārnest no viena PC uz otra nesinhronizējot. Edgē izveidojam mapi un to vēl var mainīt nosaukumu, bet ja tajā kaut ko ievietojam tad rediģēt neko nevar. Atliek dzēst visu saturu un sakārtot pa jaunu. Kamēr mozillā var pārvietot no vienas mapes otrā, mainīt nosaukumus, dzēt. Tā ātrs pārlūks, kaut bišķi reizēm gļuks ir.

geksis

Var rediģēt nedzēšot, bet tas ir sarežģītāk (garāks ceļš), nekā citiem pārlūkiem.

kr://2ps

Viens pluss uz kompja Edge ir – integrētais grāmatu lasītājs! Nopietni. Kaut kā pavisam netīšām to atklāju. Būtu vēl feini, ja to integrētu arī mobilajās lietotnēs. Štrunts par Bing vai kādu tur meklētāju, vairāk gaidu tieši to grāmatu lasīšanas iespēju pašā pārlūkā :) Noderīga štelle būtu.

Reklāma
Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: