Web Analytics
More
  Reklāma

  LMT sadarbosies ar MikroTik ātrākai 5G ieviešanai Latvijā

  Jaunākie raksti

  Turpinot darbu pie 5G tehnoloģijas attīstības, Latvijas Mobilais Telefons (LMT) un pasaulē pazīstamais Latvijas bezvadu iekārtu un rūteru zīmols MikroTik uzsācis kopīgu sadarbību. Starp abu uzņēmumu ēkām izveidots bezvadu datu pārraides radiotīkla savienojums ar 5G savietojamu bāzes staciju, sasniedzot ātrumu – 10 Gigabiti sekundē (Gbps). Tas ir desmit reizes vairāk nekā līdz šim bija iespējams radiotīklā.

  LMT šādu tehnoloģiju ieviesis, lai MikroTik varētu izmantot to nākamās paaudzes 5G tehnoloģijām pielāgotu iekārtu izstrādei. Tuvākajos gados šādi savienojumi būs nepieciešami lietu internetam 5G mobilajā tīklā.

  “5G tīkla kapacitāte un ātrdarbība ir priekšnoteikums nākamās paaudzes tehnoloģiju inovāciju ieviešanai dažādās dzīves jomās – ražošanā, lauksaimniecībā, transportā, medicīnā. Tas ir pamats, lai partnerībā ar uzņēmējiem un pētniekiem veidotu jaunus, eksportspējīgus produktus un attīstītu Latviju kā viedvalsti,” uzsver Juris Binde, LMT prezidents.

  “Esmu gandarīts, ka sadarbībā ar LMT jau šobrīd varam uzsākt darbu pie 5G tehnoloģijai piemērotu rūteru izstrādāšanas, kas ļaus mums tālāk nostiprināt savas konkurētspējas pozīcijas pasaulē,” vērtē Arnis Riekstiņš, SIA “Mikrotīkls” līdzīpašnieks.

  Jau gada sākumā LMT uzsāka sadarbību par 5G ieviešanu ar Rīgas Tehnisko universitāti un telekomunikāciju infrastruktūras ražotāju Nokia. Tika uzstādītas arī pirmās ar 5G tehnoloģiju savietojamās bāzes stacijas.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  6 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Skābene
  06.10.2017 08:59

  Būtu labāk visu LV teritoriju ar 4g noklājuši!

  a
  06.10.2017 09:15

  es saprotu ka ar bērnu trīstireni arī var līdz veikalam aizbraukt, bet LMT varēja nedaudz nopietnāku brendu izvēlēties.

  Kristaps Skutelis
  06.10.2017 09:23
  Reply to  a

  Doh, kas tad tas par tekstu? MikroTik produkti tev nav gana nopietni? Kas tad ir?

  Lapsinieks
  06.10.2017 09:23
  Reply to  a

  kāpēc tāda nievājoša attieksme? delfos nobanoja?

  Emels
  06.10.2017 16:48
  Reply to  a

  Lūdzu paskaidro, es nesapratu….

  07.10.2017 09:21
  Reply to  a

  Tiešām esi šaurpierīte.
  Gan nopietnības ziņā, gan ērtas sadarbības ziņā (kas 90% gadījumu ir daudz svarīgāk, kā mēğināt sadarboties ar pašu lielāko zivi) MikroTik ir pareizā izvēle.

  Reklāma